Gaštan z TS Močenok

Barbirik Igor (28.10.2016, 20:24)
Moju pozornosť upútal pre tu farbu páčil sa my a dobre priletel z finále na 3 mieste je na dražbe Pigeon auktion seznam CZ ale zarazilo ma keď so si pozrel rodokmeň nech každý posúdi sam.
Scherens-Vangramberen Sarkozy ma číslo 08-1528790 B
Barbirik Igor (28.10.2016, 20:29)
WWW.pigeon auktion.CZ
Branislav Stranak (28.10.2016, 21:34)
Igor vdaka za tvoju reakciu, rodokmen s holubom dal pan TOKOS ktoremu sa chcem touto cestou podakovat za kvalitne holuby ,ktore to dokazali vo finale.Vsetci zucastneni finaloveho zavodu sme s otvorenymi ocami pozerali z akej vysky leti holub a to cerveny gastan klobuk dolu .Letu zdar.
Stefan Nochta (29.10.2016, 07:46)
Rád si pozriem pekné holuby, ale na holuby z TS Močenok sa neviem pozerať.......vyzerajú akoby pred fotením boli zo žumpy vytiahnuté.......aktéri dražby si ozaj mohli dať záležať na tom, aby pred fotením boli holuby vykúpané, čisté a pekne vyzerali.
Toto je môj postreh.
Stefan Nochta (29.10.2016, 15:59)
Samozrejme, že som to nepísal ako urážku, nakoľko si ľudí, ktorí robia TS vážim a je jedno, či ich poznám, alebo nie, viem že práca s holubmi v TS je náročná a namáhavá, ale pozadie holuba a samotné holuby pred fotením by mali vyzerať trošku inak, o tomto je môj predošlý článok a o ničom inom. Ak si to niekto ináč vysvetľuje, to je jeho problém a nie môj.
Je to môj postreh a nič viac.
Ústava mi zaručuje slobodne si vyjadriť svoj názor (zatiaľ) a nikoho som neurazil, ani neponížil a moju kritiku fotograf príjme a nabudúce si dá viac záležať, alebo odmietne.
Nikomu nič nediktujem ani nenanucujem.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené