Predaj holubov

Peter Dulák (15.03.2017, 20:02)
Po zosnulom chovateľovi-kamarátovi zo ZO-Svidník ,Petrovi N.-prebieha predaj jeho závodných holubov...odporúčam si zakúpiť za symbolickú cenu 5-10 eur tieto holuby.Veľká časť chovu pochádza z importov DV,.BELG,NL....určite urobia radosť každému,nielen začínajúcemu chovateľovi,sú to kvalitné holuby vo veľmi dobrom zdravotnom stave...kontakt na predaj 0902 448775
Jozef Daníšek (16.03.2017, 08:57)
Vážený pán Dulák. Ak je Peter N Váš kamarát,tak z úcty k nemu by som uviedol jeho celé meno.Pretože takéto skratky sa uvádzajú u podozrivých osôb,ktoré ešte neboli právoplatne odsúdené.To asi nie je tento prípad.Takže si zaslúži viac ohľaduplnosti a úcty,hoci už není medzi nami.
Peter Dulák (16.03.2017, 14:06)
p.Daníšek...celé meno a priezvisko sa uvádza na smútočnom oznámení a dokonca bolo uverejnené aj na tejto stránke.Je to Váš uhol pohľadu a verte,že viem,prečo som to pri tomto ozname takto uviedol,ale nemienim sa o tom rozpisovať,práve z úcty k zosnulému.A ak Vy by ste mali kúsok tej úcty v sebe,tak sa zdržíte tejto primitívnej poznámky.Ak už sme pri tom detailne,tak celé meno som uviedol...mrzí ma,že som musel na takýto komentár reagovať,ale aj to,ako ste to napísali,že "neni" medzi nami,svedčí o niečom...s pozdravom.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené