Poďakovanie

Ivan Oravec (05.07.2017, 11:19)


Týmto chcem „poďakovať“ chovateľnému chujovi za odobratie čipu Tipes 600+ holubice 16-0510-28 letela Cheb Katowicky memorial.
Jančok Ľudovít (05.07.2017, 12:19)
Zdravím Vás. Keby mohlo byť po mojom,taký chudák by si už do smrti neškrtol. Kým sa táto vec nebude riešiť radikálne, teraz ma napadlo, neprestanú, možno genetika? Pozdravujem Ludvik.
Tibor Balogh (25.07.2017, 16:47)
Aj ja ďakujem tiežchovatelovi ktorí zobral číp mojej holubice a mal ešte takú drzost že dal na ňu závodnú gumičku !!!
Peter Kyzek (26.07.2017, 09:30)
Ak to oslovenie alebo prirovnanie bude čítať ten chovateľ u ktorého tá holubica bola, tak nabudúce možno už pretekár odtiaľ neodletí. Myslím Váš.
Ja nasadzujem na gumičky, a ak prišiel holub bez nej, nikdy ma nenapadlo nadávať, ale som bol rád že holub doletel,že ho niekto možno napojil a dal mu šancu na návrat. Tu však čítam pravý opak. A čip? No bože môj.
Čipy majú poniektorí aj na" rozdávanie" pretože môj holub 15 02103 861 sa ako výletka nevrátil z pretekov. Prišiel až na jar po prvých pretekoch ale aj s čipom a vtedy som už nadával aj ja. Bol som rád že holub je doma,ale nadával som na to ako je možné niekde nasadiť cudzieho holuba. Keby mi dotyčný dal vedieť že holub je u neho, určite by sme sa boli nejako dohodli.
Tak chlapi, tešme sa z návratu holubov aj bez čipov a gumičiek,a na druhej strane dajme iným šancu na návrat. Tak nejako to vidím ja.
Ahojte Peťo

Jančok Ľudovít (26.07.2017, 10:54)
Zdravím Vás. No mne prišiel v obálke krúžok aj s čipom, ale nemám komu poďakovať. Ale som vďačný, lebo viem aspoň že nežije a už nemusím rozmýšľať prečo nedoletela zo závodu. Ďakujem, pozdravujem Ludvik.
Peter Kyzek (26.07.2017, 14:06)

Asi by ste si to pán Jančok rád vymenili s pisateťom prvého príspevku. Toto je presne to čo som mal na mysli: máte čip ale bez holuba...
To je len pár prípadov, ale koľko ich musí byť pri tých kvantách stratených holubov?
Buček Eduard (26.07.2017, 14:14)
Karma je zdarma a tým čo sťahujú čipi sa ta karma vráti ,ale v inej podobe.






Milan Blahovský (27.07.2017, 08:06)
Tí sú už potrestaní len o tom nevedia, resp. si to neuvedomujú. Barbarské konanie je tak príznačné pre istú skupinu chovateľov, ktorí si do svojho úbohého chovateľského života prevzali len takéto schopností. Neschopnosť vychovať úspešného závodníka plodí zakomplexovanosť a tá sa rieši primitivizmom.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené