tatra derby

František Vaněk (29.08.2017, 20:48)
dnes ráno jak jsem jel do práce, pro pozorné, ve 4,45 jsem v Rožnově pod Radhoštěm na křižovatce zahledl průjezd auta z holuby. jak jsem později zjistil byli to holubi z TATRY-DERBY od pana Haragy kteri byli vezeni na zavod Chrudim mam za to ze holubi pri dojezdu na misto byli ihned vypusteni. dle předpisu by meli mít na každých 100km hodinu odpočinku . jistě toto pan Haraga zde zduvodní proč tak špatně ze svěrěnými holuby nakládá. nebo jde jen o peníze které za holuby dostane a víc ho nezajímá.Myslím že by toto měl pan haraga zde veřejně vysvětlit.
Jančok Ľudovít (30.08.2017, 09:52)
Zdravím Vás. Pán Vaněk, možno to bolo aj tak že posádka s holuby nocovali na inom mieste a presúvali sa na miesto štartu len kúsok, pár kilometrov. Pozdravujem Ludvik.
Ľubomír Jasovský (30.08.2017, 10:42)
Dobrý deň p. Vaněk ,
holuby TS Tatry - Derby boli na štarte o 7:30 . čakalo sa do 8:30 ,aby sa nestretli s holubami Talent Quatro Šternberk (dolet 8:10 -cca 8:45 ) . Holuby po štarte odleteli smer Slovensko v jednom krdli .
Marek Hnilička (31.08.2017, 06:43)
V roce 2016 jsem při cestě na start v Tachově měl neskutečnou krizi.
Pá-So-Ne jsem měl noční. Ráno než jsem si šel lehnout bylo klasické kolečko - krmení a napájení. Spánek jen velice lehký a v poledne už na nohou, zkontrolovat počasí, připravovat vozík, tak aby byl připravený pro nasazování. Od 17:00 do 19:00 se nasazovalo, já vše připravil na dolet, vykoupal jsem se a ve 20:30 jsem se vydal na cestu. Odhadem po 50km jsem tak tak dojel na pumpu v Poděbradech, kde jsem odhadem 60minut relaxoval při hovoru o holubech s Randjákem ml. Krize odešla, ale jen na chvilku. Celou cestu jsem přískokama jel od pumpy k pumpě a do Tachova dojel v 5 hodin ráno. Nebylo by tehdy lepší si na 4hodiny zdřímnout, holoubata by si odpočinula a já taky než takto poskakovat?

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené