Zaletené holuby

jozef slamka (02.09.2017, 22:15)
Rád sa chcem spýtať alebo skôr informovať, kdo je zodpovedný za stránku ,, Zaletené holuby,, Ak sa pozrieme tak zistíme že vätšinov nahlásených holubov je NEDOSTUPNA a žial to nerobý dobrý dojem u vätšiny holubárov .Prosím v čom je probém?


Letu zdar, Jozef.





Milan Blahovský (02.09.2017, 22:32)
Problém vznikol iste zmenou číslovania tohoročných mladých , kedy z čísla klubov zmizla 0. Aby sa to premietlo do reality v pretekových výsledkoch, bola urobená zmena doplňovanie, resp. v tomto prípade odstráňovania tejto 0. Stalo sa to v minulých dňoch.
Možno, že to ešte Dušan Konečný ako správca programu mypigeons.live, na ktorý je skupina zaletených holubov napojená.
Inak p.Slamka, ešte raz vďaka za ošetrenie holuba "330". Už doma trénuje....
jozef slamka (03.09.2017, 09:02)
Ďakujem p.Blahovský.A čo sa týka holuba je tam kde má byť.

Nech sa darí JOŽO....
Ivan Oravec (15.09.2017, 20:43)


Meno: Milan Dermíšek
E-mailová adresa: deka96@seznam.cz
Telefónny kontakt: 0904697495


Správa pre Vás:
Dobrý deň. U mojej kamarátky je zaletený holub asi z vašej oblasti. SK 17 0905 1649 Priletel vyčerpaný, dali mu vodu a niečo jesť no nechce odletieť a hrá sa s deťmi :-) Aký je postup? Máme ho odviezť niekde ďalej? ďakujem S pozdravom Milan Dermíšek




Jozef Daníšek (16.09.2017, 13:43)
Pozdravujem! Dnes mi volal môj priateľ z Poľska,že mu deti priniesli raneného holuba s číslom 2014-0705-999 m.strak H.Ale nie som si istý, či to nemôže byť krúžok s označením 999. a číslo je 0705.Krúžok som nevidel.Nechám to už na prípadnom majiteľovi.
Otto Hybner (17.09.2017, 10:12)
Vážení slovenští přátelé,zajímá mne proč nereagujete na hlášené holuby,které hlásíme jako zaletěné
z moravské strany hranice !!! Na hlášení se mi letos ozval ze Slovenska jediný chovatel,který si pro holoubě také dojel.To máme Vaše holoubata automaticky likvidovat,když o ně nejevíte zájem?????
Milan Blahovský (17.09.2017, 13:43)
Pokiaľ by ste to možno nemali, pán Hybner, tak "zašité", tak sa aj časť ozve. Napokon hlásiť nemeckého či holandského holuba na slovenskom portáli asi tiež nie je nejaká výhra. To až toľko cudzincov sem nenazerá....
Teda pre tých čo to nevedeli nájsť tak odkaz tu:
http://www.postovniholub.cz/zaletli/index.php

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené