Geomagneticka burka a CHEB
Autor: Jozef Obselka
JO
Jozef Obselka
08.06.2011, 20:36
Co vy na to? Zvladnu to nasi holuby v nedelu?
http://www.cas.sk/clanok/199839/toto-sa-ruti-k-zemi-hrozi-vypadok-elektrickej-a-komunikacnej-siete.html
IN
Ivan Nemec
09.06.2011, 12:03
Pocasie ma byt obstojne a Novy cas a podobne platky zo zasady necitam. Tak prajem pekny let.
JO
Jozef Obselka
12.06.2011, 22:10
Tak ako? Pochvalte sa ako ste leteli?
[%sig%]
MB
Milan Blahovský
12.06.2011, 22:32
SNV - Chomutov(550 km) , štart 6,00 pretek trval tak 45 min.
Asi búrku necítili.:o))))
IN
Ivan Nemec
13.06.2011, 07:41
Pocasie na starte (6:30) bolo dobre (polooblacno), ale potom, az po cca Jihlavu (asi 100 km) prehanky (dazd). Morava bez dazda, prilet silny severny vietor. Takze aj dolety tomu odpovedali. Kto letel zo severu Ciech mal mensie problemy, lebo nepohodu holuby mohli obletiet.