SZCHPH
SZCHPH
Neprimeraný náskok alebo podvod ??? záver

Autor: Peter Grék

Neprimeraný náskok a...
Najstaršie prvé Najnovšie prvé
Potvrdenie vymazania

Naozaj chcete vymazať túto tému vrátane všetkých jej príspevkov? Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

Vymazať príspevok?

Naozaj chcete vymazať tento príspevok? Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

PG
Peter Grék
14.06.2011, 22:53
Na základe kontroly konštatovacích hodín p. E. Krempaského výborom OZ Kežmarok po závode 12.6.2011, výbor OZ Kežmarok vyraďuje z pretekových výsledkov menovanému chovateľovi všetky holuby, ktoré boli v týchto hodinách konštatované v pretekovej sezóne 2011. Tzn. vyradený je aj holub 07-SK-02802-708 -"víťaz" preteku Chomutov 5.6.2011. Hodiny menovaného chovateľa vykazovali v čase kontroly funkčné nedostatky. [%sig%]
ZA
Zdeňek Adamík
15.06.2011, 06:20
Opět se potvrdilo staré osvědčené: "DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ!". Dobrá práce chlapi.
MB
Milan Blahovský
15.06.2011, 07:45
Peter a celý tím OZ Kežmarok, vďaka za názornú ukážku ako urobiť poriadok a návod ako sa vysporiadať s neprispôsobivými.
PO
Pavel Ostrolucký
15.06.2011, 07:53
Škoda, že tie funkčné nedostatky nie sú rozpísané bližšie - boli by sme všetci múdrejší ako došlo takému unekátnemu času doletu !!!
ZA
Zdeňek Adamík
15.06.2011, 07:57
Doufám, že když teď zahajuješ sezonu nepotřebuješ poradit? Pac a pusu...
PO
Pavel Ostrolucký
15.06.2011, 12:07
Zdenko - sezónu zahajujem teraz, lebo som nemal doteraz čas - holuby pôjdu bez toho, že boli v koši do Valašského Meziříči - možno budem mať hneď aj po sezóne. Radiť nepotrebujem - poznám všetky druhy hodín dosť dobre na to, aby ma niekto odrbal - pred 4 rokmi sme tiež vyradili odborníka s drevenými Benzinkami - ten mal hodiny prevŕtané od spodu a posúval tri preteky ručičky, síce vyhral všetky tri preteky s náskokom a s tým istým holubom, ale keď som mu na to prišiel bolo po paráde a chovateľ dostal trest, holuby sám zlikvidoval, hodiny a holubník rozbil, hloluby porezal - skrátka nestal sa z neho vychytralý podvodník na dlhú dobu , ale len dočasne - preto vyššie tie otázky. Ty mi posielaš pac a pusu - dúfam, že do Čiech už nebudeme nikdy potrebovať PAS alebo VÍZA, alebo je to len preklep ? Aj ja som hore v druhom riadku chcel napísať - unikátnemu času doletu ... chybička sa občas ------------------------------------ stane ak keď človek nechce.
ZA
Zdeňek Adamík
15.06.2011, 12:27
No právě, když jsem před asi 39 lety přebíral funkci výcvikáře okresu Gottwaldov od mého předchůdce, tak ten mi ukázal tolik možných fint jak odrbat hodiny - hlavně Elektročas, že jsem se jich jak jsem si našetřil pár korun hned zbavil a pořídil ze Švýcarska nové Benzing s umělými tubami a krytým kotoučem. Aby mě to nesvádělo... Za svoji karieru jsem se setkal s několika loupežníky, ale většina podvodů byla s hodinami Elektročas, které jsou podle mne nejhůře chráněny a proto bych je zakázal okamžitě. Ale když se mne někdo zeptá, v čem by se s nimi asi dalo podvádět, tak neodpovím. Důvody jsou evidentní. A tak hlavně zdraví a s humorem jde všechno líp.
PO
Pavel Ostrolucký
15.06.2011, 12:46
U nás v OZ sme niekedy pred 15 rokmi vyradili odborníka aj s Benzing Plast s krytým kotúčom / hodiny plastové 24 tubové / - taktiež pretáčal ručičky dozadu - nedomyslel, že krytie šípok musí súhlasiť a časy odpovedať skutočným doletom !!! A každý rok sa nájde nejaký tiež UMELEC čo to chce zdokonaliť a nejako odrbať všetkých či už kamarátov alebo spolusúťažiacich čo je najväčšie svinstvo na PH a za to by mali byť nekompromisné trestya zákaz činnosti na doživotie. / A čo s tým PACOM či PASOM, zasa si máme vybavovať výzové doložky ???/. Pusu beriem, škoda že nie som na chlapcov !!! Asi Ti niekoho dohodím v práci mám od 1.4 2011 takého šéfa!!!
ZA
Zdeňek Adamík
15.06.2011, 13:40
No ty moje Benzing byly nejmodernější celokovové jen tuby byly plastové průhledné a na 30 holubů. (1. zaslepená pro uzavírací otisk a poslední pro otevírací). No jediný možný trest aby to nemohl opakovat je jak známo trest nejvyší. A nejedná se o pas, ale "pac a pusu" takový druh přátelského pozdravu. slovenské přirovnání mi není známo, bohužel. Buď rád že máš takového šéfa, alespoň ti nepřebírá na pracovišti baby, jen se před ním moc neohýbej a do sauny už vůbec...
ĽJ
Ľudovít Jančok
15.06.2011, 15:12
Zdravím Vás. Čo na takýto záver povedia Tí ktorí išli Milana popraviť za drzosť a bezočivosť, sebeckosť a neviem čo ešte. Keby do toho nezabrdol, nikdy by sa na nič neprišlo. Dúfam že sa mu tí mudrci a advokáti chudobných patrične a verejne omluvia. Ludvik.
PO
Pavel Ostrolucký
15.06.2011, 15:36
Ľudko, Zdenko, Milan a vlastne všetci - dobre že sa na to prišlo. Podobné veci by sa nemali opakovať a mali by sa takto v zárodkoch ihneď likvidovať - super práca ak je na to 100 % - ný dôkaz !
MB
Milan Blahovský
15.06.2011, 21:09
Čo myslíš Ludvik mal by som využiť rady kolegov z niektorých príspevkov ??? Napr. "To je priam odvážne tvrdenie,ktoré hraničí s trestným činom ohovárania.A tam sú už i trestné sadzby.Povedal by som,vážme slová i emócie a držme sa dôkazov a až potom vynášajme súdy."...... a to necitujem toho ubožiaka zo zaletených holubov. Tak hlboko som neklesol a ako sa kdesi v svätom písme hovorí Odpúšťajme, či kto do teba kameňom ty do neho chlebom alebo ako sa vraví na každého raz príde rad.
ĽJ
Ľudovít Jančok
15.06.2011, 21:22
Zdravím Vás. Ahoj Milan. Vieš ja som tvoju tému Neprimeraný náskok, pochopil nie ako odsúdenie ale ako tému na diskuziu. No niektorí advokáti sa chytili. Taký náskok trkne každého logicky uvažujúceho chovateľa, a kladie si otázky. Neznamená to ale že sa kvôli tomu treba povraždiť, len diskutovať. No vidíš mne je to ľúto a oni čušia ako vši. Ahoj L.
JM
Július Marton
16.06.2011, 13:40
Dobrý deň,zdravím Vás sudcovia a pritakávači.Neviem ako by ste sa tvárili keby ten dolet holuba bol zaznamenaný elektronicky.Vyradenie tých dvoch pánov aj toho holuba trvalo pridlho.Čudujem sa ,že na to nereaguje druhá strana.Tvárite sa ako najstarší a najšpičkovejší chovatelia európy,samé pripomienky,samé bludy a samé keci.Nezabúdajte ,že sú chovatelia,ktorý holúbkov chovajú pre svoje potešenie.Čiže majú to ako hobby.Neznamená to ,že musia lietať špicu.Myslím si ,že tam môže byť aj závisť.Ja toho holuba,ktrý to zaletel obdivujem.Škoda ,že sa ten holub nemôže brániť. Marton Július
MB
Milan Blahovský
16.06.2011, 13:45
Pán Marton , určite máte pravdu, holub sa brániť nemôže a ktovie či by sa aj bránil keby zistil, že namiesto času povedzme 14,30 by sa pri jeho čísle objavil údaj 13,20 ????? Tu nejde o žiadnu závisť ale holé konštatovanie skutočnosti, žiaľ pre niektorú stranu ( ktorá to nechce pochopiť) neprijateľné.
JM
Július Marton
16.06.2011, 13:52
Pán Blahovský,neberte to osobne.U mňa sa ráta včasný zásah pri kontrole doletených holubov a nie až za 2-3 dni.ČO robili kompetentný členovia ktorý boli prítomní pri ukončení doleteného závodu.Z akého dôvodu to priamo nevyradili.Alebo majú nečisté ruky,veď tu o nič nejde,holuby lietajú a lietať aj budú.Ostávam s pozdravom:Marton Július
ĽJ
Ľudovít Jančok
16.06.2011, 13:55
Nuž keby bolo keby, boli by sme všetci v nebi. L.
JM
Július Marton
16.06.2011, 13:58
A niektorý aj v pekle. Marton Július.
MB
Milan Blahovský
16.06.2011, 14:21
...bolo by ich určite dosť, aby si založili nejakú organizáciu odborníkov na hodiny a manipuláciu s nimi. ( a našli by sa tam aj možno majitelia EKS )
ZA
Zdeňek Adamík
16.06.2011, 14:31
Pane Marton u nás na severní Moravě byl holub zaznamenaný elektronicky a přesto byl z obdobného nadoblastního závodu vyřazen! Tak prosím Vaše argumenty, bludů už tu bylo opravdu dost.
Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie.