Predaj holubov

Zdenko Žofaj (27.07.2011, 16:34)
Predám mláďatá, rok 2011 a všetky holuby z chovnej voliéry. Cena mladých 20.-EURO ks, ostatné dohodou. Bližšie info na www.zofa.sk Mob. 0905522215, 0911522215
Zdenko Žofaj (14.09.2011, 21:05)
Predám celé závodné oddelenie starých holubov, ktoré vylietali za sezónu 2011: 7. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín zo cca 160 chovateľov ... 2. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín, Stredné trate ... 13. miesto, I. ročník GCS /Golden club Slovenska/... Bližšie info na hore uvedenom webe a na mob. tel.
Ľubomír Drgáň (15.09.2011, 20:00)
Oprava zavádzajúcich výsledkov,OZ Tvrdošín. Oblasť Tvrdošín ešte nemá uzavreté výsledky. A Druhé miesto určite nepatrí chovateľovi s menom Žofaj. Po dôkladnom spočítaní tam figuruje Ján Pavčo,ale to chovateľ Žofaj velmi dobre vie a neviem prečo zavádza holubársku verejnosť. OZ Tvdošín nemalo 17 pretekov,ale 20 pretekov. A už keď písem tak aj ja ponúknem ako radový chovateľ mladé,dám cenu 10 euro.Cena je aktuálna len 10 dní,potom holuby budem zamrazovať. Treba písať len pravdu,klamstvo má krátke nohy.
Július Marton (16.09.2011, 13:50)
Predám ,alebo požičiam ,alebo použijem fungl novú krompáčovú rúčku.Koniec podvodníkom.Dobre to napísal L.D. ako aj minulý rok.Aspoň jeden slušný medzi bandou podvodníkov.Letu zdar.
Milan Blahovský (21.09.2011, 20:15)
Keďže spravujem web stránku OZ Tvrdošín považujem za povinnosť vysvetliť nezrovnalosť, ktorú podal p.Žofaj vo svojom ozname. Zrejme vychádzal z podkladov, ktoré boli zverejnené po 17. preteku OZ a ja som ich neprepísal novými údajmi. Tie boli umiestnené na novom mieste stránky a ušlo mi, že to zavedie chovateľov.
Vladimí­r Smieško (21.09.2011, 22:22)
Toto je fakt zamotané. Naozaj len z princípu: 1. Pán Žofaj 14.9. -7. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín zo cca 160 chovateľov ... -2. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín, Stredné trate ... 2. Pán Drgáň 15.9. - A Druhé miesto určite nepatrí chovateľovi s menom Žofaj. - OZ Tvdošín nemalo 17 pretekov,ale 20 pretekov. Zhodou okolností som si to 15.9. na webe pozrel. Ak p. Žofaj napísal 14.9. to čo napísal ako fakt, potom 15.9. mal p. Drgáň iné informácie. Teda jeden deň rozdiel, Z toho vyplýva, že za jeden deň sa údaje zmenili. To však nevylučuje aj možnosť uvedenia neprávd. Milan napísal: Zrejme vychádzal z podkladov, ktoré boli zverejnené po 17. preteku OZ a ja som ich neprepísal novými údajmi. Tie boli umiestnené na novom mieste stránky a ušlo mi, že to zavedie chovateľov. Otázka je, akým dátumom to bolo napravené - 15.9.? A tu sa mi to zdá byť čudné. Pretek č.17 bol 23.7. / zoznam konaných pretekov na stránke OZ, ktorých tam je mimochodom nie 20, ale 19 /. Stav 15.9. : 7. miesto OZ - sedí 2. miesto OZ str. tr. - nesedí Dva rozdielne údaje z jedného zdroja dva dni po sebe takmer dva mesiace po 17. preteku. No neviem...
Zdenko Žofaj (21.09.2011, 22:46)
Dátum 15.09.2011 Vložil Milan B. Titulok Re:Výsledky Odpovedať To vieš nedočkavce, že nie všetko v živote sa stane tak ako si naplanuješ.Do stredy to časovo nevyšlo a dnes večer som sa vrátil z prezídia a TS v Nitre. Kvôli tebe som si na zajtra v práci vzal dovolenku a tak to dovtedy kým ty pozberáš svoje hviezdy na pretek skúsim spracovať. Dátum 15.09.2011 Vložil chovateľ Titulok Re:Výsledky Odpovedať Milan prosím Ťa vymaž pod výsledkami tabulku % umiestnenie,KT,ST, ktoré sú nespravné. Teraz som sa dočítal na stránke SZ že Z.Žofaj je v kat. ST na 2 mieste,čo není pravda. Daj to do poriadku na 2 mieste je niekto iný. Dátum 15.09.2011 Vložil Milan B. Titulok Re:Re:Výsledky Odpovedať Do šľaka, však sa vyjadri konkrétne, už mám plné zuby tých vašich všeobecných upozorňovaní. Máte vy výbor ???? Máte človeka, ktorý mi povie ktorý pretek je KT a ktorý ST u vás ??? Stále tu odpovedať nejakým anonymom a neviem k čomu .
Milan Blahovský (21.09.2011, 23:28)
Čo za tým zase vidíš Vlado ??? Č.preteku 20 keď išli iba 19 ťa trápi ??? Vypustené číslo 14 kvôli súladu preteku Gotha s NP, ktorý bol oznančený ako č.15. Jednoducho prvé poradie MS KT,ST a DT bolo po č.17 a ešte sa leteli 2 preteky. Následne bolo urobené nové poradie ( po ukončení sezóny ) a staré údaje tam ostali. Z.Ž. použil staré a možno si nevšimol, že poradie je novelizované. To je také ťažké pochopiť ???
Ľubomír Drgáň (21.09.2011, 23:42)
Neviem kam smerujete,ale žofaj veľmi dobre vedel že napísal nepravdu.Svoje výsledky má spočítané do posledného bodu. A momentálnu danú situáciu použil vo svoj prospech. A teraz tu prekrúca že si to nevšimol. Využil situáciu že niekto nedopísal výsledky až po koniec sezóny. Na všetko človek potrebuje čas aby spoznal jeden druhého. Ako vidím, sú to len písmenka čo zabávajú holubársku verejnosť, ich cena,nulová.Lepšie povedané bla bla bla. Naučte sa jednej veci keď chcete predávať holuby musíte mať obchodného ducha a šarm a predáte aj takého holuba čo nemá nič nalietané alebo chovateľ dobre nelieta,to je šikovnosť obchodníka,ale nesmie spomínať výsledky ktoré sú nie pravdivé,lebo všetko sa dá preveriť. A ak chcete predávať holuby podľa výsledkov tak si to dobre dva krát preverte,lebo ak je to nepravda vy budete podvodník......
Ernest Kováčik (22.09.2011, 10:39)
No , na tejto stránke - ste ako naší páni Parlamente --- Parlamente naší politici , sú sprosti riadiť Slovensku republiku , .Ekonomiku postaviť tak , aby sa každý mal lepšie tak aby sa národ mal lepšie , tak sa nadhodí , Maďarsky program -- a už každý sprosti politik vie niečo tomu dodať , a takýmto spôsobom naší Politici upútajú pozornosť na seba , , , že sú aký rozumný aký múdry - - popri tom ani jedného ministra , neštve že Slovenský národ trpí , že čo dal pre národ . - teraz keď sa otvárajú hranice a každý z nás ovláda viac rečí . o 20 rokov ,nebudeme vedieť kto je Angličan , nemec , rus , apod, ---- A že ten holub bol 2 čí 8 ---ale letel a bolo 18 či 20 ,čo na tom záleží ????? Ten pán lietal som pozrel Výsledky - sú to výsledky podľa mňa dobré - Dnes má každý pozrieť na Internete , a nemusí byť taká múdra hlava , ako sa tu nájdu , -- len nenávisť vedie niektorých takých diskuzií - ako našich Politikov pre všetkých letu zdar
Ernest Kováčik (22.09.2011, 11:23)
2010 má pán výborné výsledky !! kľudne môžete kupovať je , treba pozrieť , na Internete aj Július Marton môže kúpiť holuby , a nie dať sekeru !!!
Július Marton (22.09.2011, 11:42)
P. Kováčik, kludne môžem kúpiť tie holuby Vami doporučené,ale keď to pôjde z Vašej peňaženky.Nieje problém dobrého holuba aj patrične finančne ohodnotiť,ale nevydím dôvod kupovať priemerných holubov.K tej sekere,nie sekera ,ale krompáčová rúčka.Keď kupujem holubov neplatím falošnými bankovkami .Za požadované peniaze požadujem adekvátny tovar.Treba si uvedomiť,že dobrý obchodník musí býť v prvom rade seriozny,lebo inak neseriozny obchodník je podľa mňa podvodník.Týmto som skončil.
Vladimí­r Smieško (22.09.2011, 20:37)
Milan, nesnažím sa za tým nič vidieť a už vôbec neriešim prípadne medziľudské vzťahy či klamstvá. Jednoducho bez akejkoľvek zaujatosti resp. náklonnosti ma iritovala skutočnosť nesúladu uvedených čísel vo vzťahu k dátumom. Nechcem sa opakovať. Neviem čo a kde bolo po 17-tom preteku ani čo bolo14.9., ale 15.9. / aj teraz / s určitosťou viem, že na stránke SZ v sekcii Výsledky - okne OZ Tvrdošín - položke Výsledky 2011 - adrese http://vysledkyph.euweb.cz - a konečne Výsledky OZ Tvrdošín bolo vymenovaných 19 pretekov - nie podľa poradového čísla/ p. Drgáň uviedol 20 / a tiež na druhom mieste ST skutočne nefiguroval p. Žofaj. Teda dva nesprávne údaje v čase/ dátume, keď to bolo verejne dostupné a to ešte takmer dva mesiace po spomínano 17- tom preteku. Nič viac a nič menej. Ak som to zle poňal, tak sa ospravedlňujem za zaberanie miesta a času na tomto DF. Stačí si to nevšímať, ja sa neurazím. Ešte raz, nechcel som vŕtať, iba som konštatoval.
Ernest Kováčik (27.09.2011, 07:33)
Približnú cenu môžte oznámiť , za staré holuby ?
Zdenko Žofaj (27.09.2011, 21:53)
Pán Kováčik, vzhľadom na to, že ste z nadhľadom posúdil situáciu, aká v skutočnosti je a každý súdny človek si utvorí mienku, podľa článkoch, dvoch hore uvedených chovateľov, že je to všetko o závisti a k tomu ešte pána MARTOŇA JULIUSA nepoznám v živote som ho nevidel a nie som mu nič dĺžny a pán DRGÁŇ ĽUBOMÍR to je kapitola sama o sebe, ku ktorému sa nebudem vyjadrovať, ani reagovať na jeho články, lebo som veriaci človek a Pán povedal, že každý bude súdený v súdny deň, za skutky, ktoré na tomto svete vykonával ....... Takže pre Vás budu holuby odo mňa za symboliku .... Uveďte kontakt a Ja Vám zavolám ... S pozdravom Žofaj Zdenko ...
Vladimí­r Smieško (27.09.2011, 22:31)
Konečne aspoň niečo pozitívne v tejto téme. Druhé, či siedme - nepodstatné. Za týmito poradiami je dav, ktorý by sa rád videl na týchto priečkach aspoň raz. V skutku sú v ponuke zaujímavé kúsky. Prajem šťastnú ruku.
Ernest Kováčik (28.09.2011, 05:45)
Ja nechcem za symbolickú cenu - Ja mám Holuby -väčšinou od Peter Kacian - z Levíc sme dobrý Kamaráti , a má nepodrazil , čo my dal holuby Peter sa nemusí hanbiť , je to chlap dobrý -- a do toho by som rád zamiešal , rýchlejšiu krv - jedného holuba odkúpim . Ja cez Internet poznám Váše výsledky - ale škoda že som Z ďaleka , a som dosť časove zaneprázdnení , Tvrdošín je k nám asi 200 --AJ 220 km škoda , sa dojednáme nech je pán s vami
Ernest Kováčik (29.09.2011, 06:59)
pekný deň Pán Žofaj som veľmi rád , že som Vás spoznal - a ešte viac má teší ,že ste verejne vyhlásil ,že ste Veriaci , na ktoré ste aj citovali , pekné , Božie Slovo . Tu medzi Holubarmi - panuje veľká závisť , jedno je pravdou , že ti ľudia , si dovolili napísať verejné klamstvo , A ak majú cit , tak sa Vám omluvia . -- Kamarátom sme prešli Všetky Vaše výsledky a sú výborne , musíte mať výborný základ , Nechcem sa lichotiť , nie som ten tip , - Ale ako ste písali - A ja taktiež vravím, treba sa za nich modliť , aby viac neklamali ,jedine to pomôže za takých ľudí len ,len sa modliť - a netreba , zabudnúť . všetko sa vracia , len Otázka času . Boh je trpezlivý . Boh nenechá , svojich . A ak máte podľa Vašich predstav jedného samca na ( na stredne a krátke trate )
Július Marton (29.09.2011, 10:27)
P. Žofaj ,Vy ste ako pletací stroj ,len plete a plete.Minulý rok som chcel kúpiť od Vás holuba kt. získal 1 . miesto v kategorií D.Nakoniec vysvitlo ,že ste uvádzal nepravdivé výsledky.1 miesto v D. mal holub p. Drgáňa, kt. Vám to aj patrične vysvetlil.V r. 2010 ste uvádzali,že rozpredávate všetkých holubov,lebo končíte zo zdravotných dôvodov.Mal som záujem o toho Vašeho holuba ,ale keď to nebola pravda čo ste uviedli,tak som prestal reagovať.Je rok 2011 a znova tá istá pesníčka, pletenie ,zavádzanie nepravdivých výsledkov,len teraz z náboženskou tématikou.Konečne sa zobudte ,keď predávate tak uvádzajte pravdivé výsledky a nepodvádzajte a potom aj predáte.Hovoríte ,že p. Drgáň je kapitola sama o sebe.Ja si myslím,že je to práve naopak.Vy ste kapitola sama o sebe.Všetko dobré nech sa Vám podarí popredať holúbkov naivkám.Letu zdra.
Július Marton (29.09.2011, 13:59)
P. Kováčik ,k tej závisti. Závisť a lakomosť sú rodné sestry kt. mi nič nehovoria a vôbec som neni s nimi v príbuzenskom zväzku.Písal som len holé skutočnost kt. si môžete nalistovať z minulého roku,ak to už neni zmazané.Potom môžete robiť uzávery kto aký je.K svatuškárom len toľko, môj dedo hovorieval ,že veľký svatuškári sú falošní ľudia, ráno idú do kostola aby ich každý videl a keď idú s kostola ohovárajú jeden druheho. P.S. Dedo sa dožil 103 rokov.
Ľubomír Drgáň (29.09.2011, 18:51)
Som prekvapený ako všetko sa dá stočiť a z klamára sa stane obeť. Niekto to nazve ako osobný súboj a druhy ako závisť. Je smutné keď niekto poukáže na zavádzanie chovateľa a obráti sa to ako bumerang voči nemu. Ale je to asi realita v dnešnej dobe. Prečítal som si články čo Žofaj prekopíroval z diskusie OZ Tvrdošín,na to to diskusné fórum a znova tu priniesol informácie čo vôbec nemajú spoločne nič z jeho osobou okrem jedného článku čo je tu. Tento článok písal chovateľ čo je už pohoršený správaním Zofaja. Milan prosím Ťa vymaž pod výsledkami tabulku % umiestnenie,KT,ST, ktoré sú nespravné. Teraz som sa dočítal na stránke SZ že Z.Žofaj je v kat. ST na 2 mieste,čo není pravda. Daj to do poriadku na 2 mieste je niekto iný. Tento článok sa tam objavil až po zverejnení klamných výsledkov Žofaja. Ostatné články sú smerované na sezónu mladých holubov. Pre p. Kováčika. Pan kováčik ja cit mám aj súdnosť ,ale nikdy sa nebudem ospravedlňovať človeku ktorí pochybil a robí zo seba mučeníka. Ak by som ja urobil chybu a urazil by som, alebo ohováral nepravdivo. V tedy by som sa ospravedlnil. Je to úbohé, keď sa niekto schováva za chorobu a cirkev. Poznáte to, zo sprostým ani súd nevyhráte.
Zdenko Žofaj (29.09.2011, 20:18)
Re: Testovačka MIRA - Nitra Autor: M čaky (---.rev.swan.sk) Datum: 17.09.2011 22:01 Pan Marton Julius Pozrel som si vaše vysletky OZ Trenčin ak ste to vy ??? No niečo užasne zo 135 sutažiacich chovatelov 119 miesto a 354 bodov tak to už niečo znamena po 40 rokov Sutaženia a zavodenia širak dolu PROSIM napište vaše vysletky za celi život vopred dakujem . MATE ohromne prispevky ktore sa odzrkadluju z vašich vysletkov širak dolu pan niekolko nasobni Majster SLOVENSKA ak sa mylim prepačte mali by ste spravit Testovačku vy nie len blakotat Tak takýto chovateľ ste pán Marton, neschopný, závistlivý a ešte k tomu klamár, lebo čo sa týka holuba kat. D, som to minulý rok vysvetlil, ako to bolo a vy ste sa do toho zapojil, ako sudca, ktorý bez akýchkoľvek poznatkov a dôkazov, ma označil za podvodníka a neoprávnene ma urážal a uráža ma aj teraz, keď ste si vymyslel znova zámienku, že ste holuba v kat. D chcel kúpiť. Ešte raz uvádzam, ako som v hore uvedenom článku písal p. Marton Julius, že som o žiadnom predaji holuba s Vami osobne, alebo telefonicky nekomunikoval, nepoznám Vás v živote som Vás nevidel a nie som Vám nič dĺžny, tak konečne tu prestaňte do mňa rýpať a zavádzať chovateľskú verejnosť a radšej sa postarajte lepšie o holúbky, aby ste dosiahol lepšie výsledky ... Ako, som spomínal k článkom Ľubomíra Drgáňa sa vyjadrovať nebudem, lebo, keď si človek nevie Vážiť seba, tak si nevie Vážiť ani druhých ...
Vladimí­r Smieško (29.09.2011, 22:14)
No, super! Existuje na tomto svete vôbec niečo, čo okrem závisti, neprajnosti, hlúposti, arogantnosti, nerešpektu, netolerantnosti či neúcty a neprimeraného množstva alkoholu Slovákov aj spája? Možno"bohatstvo a chudoba" Statkov? Ducha? Kto vie?
Július Marton (30.09.2011, 08:08)
P. Žofaj čo píše anonim pod menom M.Čaky ma nezaujíma,ale uvediem správne údaje o chovateľoch OZ TN.Počet chovateľov je 193 a nie 135.Počet holubov 12 792.OZ TN je podľa môjho názoru najsilnejšia OZ.Je tu veľa majstrov a špičkových chovateľov.OZ TN nelieta horskú ligu.K mojim výsledkom len toľko,lietam sporadicky vo voľnom čase.Pre mňa sú uspokojujúce.Viem ,že lietam na chvoste ,to ma ale nezaujíma,som si toho vedomý. Či som dobrý chovateľ to Vy nemôžete posúdiť.Holúbkov chovám pre svoje potešenie a zaiste viac ako 40 rokov.Jedno viem isto,že nie som klamár ani podvodník narozdiel od Vás.V r. 2010 som chcel kúpiť holuba 1 v D. ktorého ste nevlastnil Vy ,ale uvádzal ste ho ako svojo ,čiže ste zavádzal.Vy ste mi ukradnutý.V žvote som Vás nevidel ani som nemal dôvod.Ten pán čo mal holuba 1 v D . napísal ,že on je majiteľom holuba a nie chovateľ Žofaj a že holub neni na predaj.Tak som prestal mať o neho záujem.Neviem ako sa dá vysvetliť nevysvetliteľné.Buď prvý ,alebo šiesty je veliký rozdiel na to by prišiel aj menej inteligentný človek.Neni som dedinský balík ,aby ste ma len tak ľahko opinkal.To si musíte najsť niekoho iného.Teraz je r. 2011 a znova tie isté chyby,opakujete sa.To priemerne inteligentný človek nerobí ,jedine úmyselne a preto nazívam takýchto ľudí podvodníkmi a za tým si stojím.Keď ste zvedavý na chov mojich holubov,stačí sa ma opýtať.Ľahko to zistíte na stránmkach TS Nitra pod menom Marton Július a Marton Ivan.Nájdete tam výsledky nácvikov a výsletky všetkých pretekov.Potom môžete písať.Jedno je isté,že v TS Nitra v r. 2011 bola veľmi silná konkurencia.Ako som tam obstál sa dočítate.Tam sa nedá podvádzať.Ukáže sa kvalita holubov, kt. si myslím ,že sú od serioznych chovateľov.P. Žofaj plávate v mútnych vodách , to neni dobrá vlastnosť.Môže sa Vám to vypomstiť.
Július Marton (30.09.2011, 08:13)
P. Smieško,len charakter človeka.
Ernest Kováčik (06.10.2011, 10:44)
Pán Žofaj veľmi ste museli ublížiť -poniektorým ľudom !! Lebo ich nezaujíma , nič len vás odpísať ,všetko spravia aby tak bolo . ---- nezaujímajú ani vaše výsledky z Roku 2010 , --a len melu nezmyslí , aj napriek že vlani 2010, ste mali výborne výsledky !! aj sú drzí -aj napriek tomu že , sú archíve dobré vaše výsledky z roku 2010 . A aj 2009, atď sú dobré . ---- Pán Žofaj na začiatku som písal , že -na Slovensku sa nájde veľa ľudí , -- (( o tých politikov ) ))) keď sa má niekomu robiť zlé , si dovolia použiť mena tých ktorých ani nepoznajú ,( sú to ale ))Boli by všetkého schopní len aby malí pravdu !!!!! ---- Zdedili asi Po SLOVENSKOM vodcom Jánko Slota . Aj ten ani nepozná , osoby ,ľudí , ktorý si dovolí urážať , a na ústa ich berie , aj hnusne uráža -----Popri tom čura na Slovensko z balkoná a to hlavnom meste Slovenska . a sú ľudia ktorý mú tlieskajú. ------Taký ľudia ešte si dovolia pred národ, a kecať . Ja som pozrel aj Výsledky Vašich útočiacich ,--- tak ten jeden , ten .............. pán Žofaj tak to domyslite , s pozdravom , ostatný na percenta ?????
Július Marton (06.10.2011, 14:11)
P. Kováčik Vy ste ako stará miešačka čo sa do nej nahádže stále mieša.Miešate tu politiku s holubami.Aký to má zmysel?Nikto nespochybňuje jeho výsledky a nikto ho nechce odpísať.Ten človek ma nezaujíma,mňa zaujímal produkt kt. ponúkal.Keď sa Vám tak veľmi pozdáva to čo ponúka ,tak to kúpte.Ja Vám môžem prispieť jedine na dopravu,to mi nerobí problém.K tomu prvému čo ste uvádzal (LD) to je špica chovateľ a charakter.Tomu sa dá veriť.Na toho druhého čo je v tých percentách,to som ako ja ,mne ja to šum a fuk.Lietať špicu neni moje životné krédo.Ja to mám pre zábavu.Až máte 4-5 zámožných priateľov a k tomu dvoje staré konštatovacie hodiny tak je to veľká sranda a niekedy aj veľa peňazí.(záleší ako sa natypuje a aké sú sázky)Až budete mať záujem napíšem Vám postup na váš e-mail.Potom zistíte ,že nepotrebujete lietať špicu a o zábavu máte postarané.Nech Vám to letí.(PS.veľký pozor pri výbere a kupovaní holubov.Serioznosť sa dnes moc nenosí.)
Ernest Kováčik (06.10.2011, 15:28)
sú ľudia , ktorý sa nervové na dne , tomu sa vraví , duševne postihnutí , netreba ich mená vysloviť , a už k kričia :: Taký je aj Slovenský vodca Janko Slota -- No Vlado Mečiar je už na dôchodku -
Ľubomír Drgáň (06.10.2011, 19:50)
Škoda, že táto diskusia sa ubrala takým smerom. Stačilo povedať ,alebo napísať pochybil som a je to v poriadku. Zbytočne sa tu preberajú veci nepodstatné pre holubárov. To to by som nazval,, Never ending story.
Ľudovít Jančok (06.10.2011, 20:09)
Zdravím Vás. Pán Kováčik, vážte slová, a nebúrte včely, môžu Vás poštípať. Viem o čom hovorím. Ludvik.
Ernest Kováčik (07.10.2011, 08:29)
O čom hovoríte , páni , ? Boli časí , keď aj u nás , Konkurencia sa snažila odpísať , tých ktorým lietali holuby dobré , alebo lepšie , a vším že sa nájdu viac ktorý nevedia rozlíšiť pravdu .Urážate niekoho kto si nezaslúži , -- --- Je to ten príklad že Janko čura z balkona , a mu tlieskajú , --- A nekazte si nervy , pánove , trošku treba stupiť do svedomia , že vlastne o čo tu vlastne išlo !!!! Ja si myslím že spravodlivosť ,treba trošku aj chrániť , ------ Je jedno porekadlo .! kaziť si nervy na sprostostí iných , je najväčšia bľúbosť ------ áno je to o tom , ak niekoho urazím verejne niekoho , verejne sa omluvím . a je poriadku . Letu ZDAR .
Július Marton (07.10.2011, 09:30)
P. Kováčik zrejme budete nacionalista.S Jankom nemám nič spoločné.S Vladom som robil v ZTS v 70 rokoch na huťách.Od vtedy som ho nevidel osobne a ani som ho nevyhladával.Máte pravdu .Sú ľudia aj duševne chorí,ale sú aj ľudia retardovaní.Každý sme nejaký.Niektorí ľudia majú dlhšie vedenie ako bratislavské troleje ,aj to sa stáva.Skoro všetko sa dá zmerať len hlúposť asi nie.Týmto som s Vami skončil debatu.(P.s.je to diskusné forum t.z.,že sú určité názori a k tomu je aj adekvátna oponentúra.)Dobre nakúpte,konkurencia je tvrdá.
Ernest Kováčik (07.10.2011, 09:39)
pane ,je s vami celkom súhlasím , s pozsravom Letu Zdar !!!
Ernest Kováčik (07.10.2011, 09:47)
teraz sa ponáhľam ,mám prácu , až potom viac Letu Zdar !!!!! zato sa tam aj chyby
Zdenko Žofaj (07.10.2011, 12:35)
Predám - konštatovacie hodiny - Atis TOP - pre snímanie elektronických čípov, ..... k tomu štvorvletové 2ks antény + príslušenstvo ..... Bližšie info na mob. 090522215, 0911522215, alebo na email, volať prosím len vo večerných hodinách ...
Pavol Fidrik (07.10.2011, 20:48)
Pán Marton nepreháňate to ? Urobil ste so Zdenka Žofaja podvodníka a stále sa toho držíte i napriek tomu že vám to bolo vysvetlené ako k tomu došlo od pána Blahovskeho. Nie len pán Žofaj ale aj my ostatný členovia sme si mysleli že tie výsledky sú tak ako ich prezentoval pán Blahovský. Ak niekto povie teraz že vedel o tom že je to inak tak sa pýtam prečo na to neupozornil a urobil to až po zverejnení aby tým uškodil p. Žofajovi. Podobná situácia bola aj minulý rok a tam sa dokonca výsledky opravovali až po odlietaný sezóny s mladými. Takže pán Žofaj znova neklamal náročky ale písal to čo zverejnil spracovateľ výsledkov. V svojich príspevkoch spochybňujete p. Žofaja i napriek tomu že jeho výsledky v chove PH sú vynikajúce čo je vidieť aj v Golden Klube no neuvedomujete si že zároveň svojimi výrokmi spochybňujete i svoju serióznosť napr. chcel ste kúpiť ale ani ste sa len nekontaktoval s predájcom. Škoda len že p. Žofaj predáva aj hodiny. Navrhoval by som vám skúste ho odpísať aj v holubarčení. Napr. v budúcej sezóne Golden klubu. Som ochotný vám ju zaplatiť členské + štartovné v prípade že porázite p. Žofaja alebo skončíte lepšie ako on v sezóne 2011 v Golden klube ( ak sa nezúčastni on) a ukážte vy od akých serióznych chovateľov ste nakúpil a čo s tým dokážete alebo zoberte tu ručku z krompača a chodte za najbližším susedom nech ju použije.
Ľudovít Jančok (08.10.2011, 07:54)
Zdravím Vás. Pán Fridrik, ste advokát nesprávnemu človeku. Keď niekto dostane holuba zadarmo, po prehlásení o ukončení chovu si darca pýta holuba, a dozvie sa že za IOO eur, to je čestný človek????? Ludvik.
Zdenko Žofaj (08.10.2011, 09:51)
Pán Jančok a vy ste advokát akého správneho človeka ??? To si myslite len vy, alebo ako sa hovori jedna babka povedala. Skutočnosť je takáto: Ten človek dostal odo mňa 15% zľavu na motorovú pílu HUSQVARNA čo bolo 1.750.- Sk a prenosný obal za 1.250.-Sk a býval som u neho, myslím si dobrý zákazník krmiva, keď som odobral asi 10 krát plný Jumper doplna po 20 metrov krmiva. Naposledy som bral 7 metrov jačmeňa za ktorý som si priplatil 50.- sk na vrece za prečistenie, ale keď som ho doviezol domov, tak jačmeň bol prachový neprečistený. Od tej doby krmivo od neho neberiem. Takže pán Jančok, takáto je skutočnosť a dlžníkom mi je Vami obhajovaný človek za neprečistenie jačmeňa. A jednú radu vám poviem, čo vás nepáli nehaste a to vaše, neburte, včely môžu vás poštípať. Viem o čom hovorím ....
Pavol Fidrik (08.10.2011, 16:15)
Zdravím p. Ľudovít Jančok nerobím advokáta, ale nemienim sa dívať ako tu niekto uráža a pri tom uniká hlavná podstata veci a to že tie výsledky boli publikované na webe a nie sú to výmysly p. Žofaja. To čo komu kto dal alebo predal ma nezaujíma. Opisoval som konkrétnu vec. Omáčky ktoré opisujete vy môžu byť pravdou a nemusia. Pri tom som nebol nevidel a preto na to reagovať nebudem.
Ľudovít Jančok (09.10.2011, 10:36)
Zdravím Vás. No veď dobre. Pozdravujem, Ludvik.
Július Marton (10.10.2011, 09:35)
P. Fidrik ,nikto nespomínal nákup holubov,ja isto nie.Ja som uviedol,že chovatelia čo dali holubov do TS Nitra sú seriozny aspoň si myslím,včetne mňa.Špatne ste ma pochopili.Do TS Nitra som dal svojich holubov nie s chovnej volieri.Moja serioznosť je na mieste.Píšete ,že minulý rok ste nevedeli a ani chovateľ Ž. nevedel.Predsa sa našiel jeden chovateľ ,ktorý to bleskovo uviedol na pravú mieru,ako je to možné,že on vedel.Zrejme to bude nočný strážnik.Už som napísal,že keď som si prečítal ten druhý článok ,tak som nemal dôvod telefonovať ani diskutovať s chovateľom Ž. ,keď nebol majiteľom predmetu o ktorý som mal záujem.Vďaka za Vašu finančnú ponuku .Ponúknite ju chovateľovi Ž. Ja osobne z pracovnej vyťaženosti budem dávať holubov do testovacívh staníc.Tam si môže aj Váš priatel dať a porovnať kvalitu.Pre zajímavosť TS Nitra CHomutov 24.09.2011 doletených 425 holubov moje umiestnenie 72,86,169,303,393 z 10 dodaných holubov strata po finále 5 ks.Čiže pre mňa uspokojivé a nemám si čo dokazovať.Ja osobne ,keď niečo chcem uverejniť,tak si to 2 x skontrolujem ,aby som sa neunáhlil.Nedá sa vyhovárať na výpočtára.Výpočtár spracuje výsledky poďľa podkladov .Aké dáte podklady ,také máte spracovanie.Zrejme chyba bude u Vás v OZ.Pán Jančok v tej téme mohol ešte dopísať ex offo.Ostávam s pozdravom.Letu zdar.
Pavol Fidrik (10.10.2011, 19:30)
Pán Marton neviem teraz či píšete dvaja pod rovnakým menom alebo popierate to čo sa dá prečítať ešte aj teraz. V príspevku 29.9.2011 o 10:27 druhá veta. Taktiež ja som sa nikde nezmienil o TS. K tomu len toľko gratulujem k výberu TS sú to skutoční odborníci no vaše výsledky práce nie sú, ale pána Žofaja áno (Golden klub). Nemá zmysel vám niečo vysvetľovať keď tú idete písať také blbostí ako o nočnom strážnikovi. V príspevku zo dňa 29.09.2011 13:59 ste to pekne napísal : holú skutočnosť. (A čo hole nie jé to sa obnaží). Takže bude lepšie keď túto debatu ukončíme.
Július Marton (11.10.2011, 12:23)
P. Fidrik toto bude moja posledná komunikácia s Vami na túto tému.Je smutné,že nepoznáte svojho predsedu OZ Tvrdošín.Kto môže poznať lepšie výsledky závodov ako on.Jedine ako som Vám uviedol nočný strážnik.Ten vie všetko aj to keď všetci spia.Keď sa odvolávate na moje články zo dňa... prečítajte si články s 15.09.11 o 20.00 a z 21.09.11 o 22.22 a 21.09.11 o 23.42 a 29.09.11 o 18.51 a nečítajte medzi riadkami,čítajte napísané skutočnosti.Máte pravdu je načase ukončiť túto debatu,lebo pre mňa je nepodstatná.P.S obhajujte neobhajiteľné ,sám na to prídete kde je pravda.(Predsedu OZ sa nebojte je to správny chlap.)
Ľubomír Drgáň (11.10.2011, 17:35)
Zbytočne sa tu rozmazávajú veci, ktoré skôr poškodia čestným holubárom. Ja za svojimi argumentami si stojím,má rad čestnosť a pravdu. Už som niekoľkokrát poukázal a osobne som predniesol, reč na VZ slovenského zväzu. Aby SZCHPH vytvoril komisiu na rýchle vysvetlenie danej situácie,ale na môj návrh nikto nezareagoval.Dôvod je asi jednoduchý ""nehas to čo ta nepáli""Možno sa niekedy dočkáme aj takej komisie čo bude riešiť a naprávať krivdu, určitých chovateľov. Ale to príde až vtedy keď sa ich to výsostne dotkne. Ja si myslím že už to bude neskoro ,lebo tie vzťahy budú natoľko narušené ,že bude ťažko niečo naprávať-na tému internetovej diskusie. Ktorá v niektorých prípadoch robí s čestných chovateľov,prekrúcačov a zavádzačov.
Pavol Fidrik (11.10.2011, 19:22)
Vieš Ľubo nič sa nemuselo rozmaznávať keby anonym - chovateľ nebol dal vymazať tabuľku s ktorej Zdenko uvádzal svoje umiestnenie nech bola aká bola. Tvoj príspevok mohol kľudne nasledovať po tom, nech si chovatelia urobia mienku sami či mu veria alebo nie. Len ma zaráža že anonym požiadal a bleskove sa vyhovelo a já mam už dve prosby o opravu výsledkov starých holubov viac ako 1 a pol mesiaca a stále není kedy. Čo sa týka tej komisie je dobré že nič také neexistuje. Spomeň si ako to dopadlo keď prišla kontrola do Klina vytvorená SZCHPH odsrali si to nevinný chovatelia. A tak by to bolo aj s komisiou.
Ľubomír Drgáň (11.10.2011, 20:24)
Paľo zaskočil si ma. Odpoviem len toľko -chovateľ tak dobrý a skúsený má všetko zrátané do posledného bodu,a nevyhovára sa na tabuľky. A ak ťa tak veľmi trápi, to že dotyčný bude asi končiť v našom zábavnom priemysle, to ukáže ešte čas.Veď škoda každého holubára,ale niekedy je dobré zatriasť stromom nech to zlé ovocie opadne. Tou komisiou si ma prekvapil a asi nechtiac si na OZ Tvrdošín zniesol pochybnosť ako keby sme boli štát v štáte a robili si ako nám vyhovuje.Ale musím ťa uviesť do obrazu sme časťou SZCHPH a musíme akceptovať a riadiť sa pravidlami ktoré má slovenský zväz zakotvené. Ak bola kontrola a vyniesla verdikt, tak ste sa mali možnosť odvolať,ale to ste asi neurobili. Asi ich argumenty a fakty boli jasné a nemalo význam sa odvolávať. Podľa mňa je to správne. Možno ak niekto číta z Oravcov tento príspevok,povie za koho ten chlap kope. Odpoviem... Za Vás. Raz musí byť poriadok.
Pavol Fidrik (11.10.2011, 20:45)
A jaj Ľubko teraz bluf uješ. Teraz ti ide o meno OZ Tvrdošín ale v tedy sme mohli mať majstra slovenska do 18 rokov. Ale to si môžme vy diskutovať inokedy. Ak má nepredstihnú páni z Klina. Milan Uradnik by ti o tom vedel povedať.
Ľubomír Drgáň (11.10.2011, 21:04)
Uff nie to sú silné slova. Ak by mal byt majster slovenska za takú cenu odpoviem ..nie nie. Majstra slovenska či v tej,alebo v tej kategórii, bude mať len OZ v tedy keď bude rešpektovať SZCHPH a ich stanovy. Inač ak to bude majster a nebude rešpektovať stanovy SZCHPH ,môže byť majster luk a pasienok. Paľo ak chceš písať. Neberiem ti to ,ale popremýšľaj skôr ako to odošleš čo si napísal. To to diskusné fórum, číta veľké množstvo ľudí a podľa článkov si rodia úsudok. Prepáčte už nemám slov.
Pavol Fidrik (11.10.2011, 22:36)
Ale teraz si potopil kopec čestných chovateľov.
Ernest Kováčik (12.10.2011, 10:08)
Prepáčte : Zase budem Miešačka !!!! Zase mi povedia aby som nemal strkať ,ruku :::....lebo .....atď - ((( to je už vyhrožovanie ))) Som rád že som ďaleko , ináč možno že by došlo aj fyzickej výchove !!!! Sledujem ,- Sledujeme !!! , prenasledovanie pána ktorý , ktorý nikomu nič nespravil , Len mal jednú vinu , že chcel predať holuby , a dobré holuby , za ktoré by sa nemusel hanbiť. Ani teraz sa nemusí hanbiť . Je to na výsledkoch Tvrdošín 2010 každý ma prístup . Len preto píšem lebo kamarát nevedel že kde ide ten ústny boj . kde som sa aj ja zapísal ako , (( ((bol zvykom u Vláda )) Ale Konkurencia pánovi závidí ,že má možnosť odpredať , pár holubov , ktorým by aj druhým urobil radosť . ((poznamenávam mám 58 rokov , ale ako 10 ročný som kúpil od chovateľa ? ktorý Vám nič nevraví ,holuba , na ktorého ,ako i chovateľa , dobre spomenúť , aj dodnes, a som sa vracal kupovať )))))!!! Pán predávajúci svojím predajom si roby ,aj dobré meno a stým sa zapíše do srdca druhých ,ktorý by môžno dlho ,spomínali , myslím len dobrom , Dobrý ľudia ,by mu pomáhali ,potvrdiť pravdu , a nie opak . Príklad včera -- Súdruh Sulík --Urobil dobre pre Fica , ktorý sa smeje ,lebo aj tak musí podpísať , ......................taký sa dobrý priatelia
Zdenko Žofaj (12.10.2011, 10:53)
Dátum 11.10.2011 Vložil chovateľ Titulok oravák Odpovedať Autor: Pavol Fidrik (---.dsidata.sk) Dátum: 11.10.11 19:22 Vieš Ľubo nič sa nemuselo rozmaznávať keby anonym - chovateľ nebol dal vymazať tabuľku s ktorej Zdenko uvádzal svoje umiestnenie nech bola aká bola. Tvoj príspevok mohol kľudne nasledovať po tom, nech si chovatelia urobia mienku sami či mu veria alebo nie. Len ma zaráža že anonym požiadal a bleskove sa vyhovelo a já mam už dve prosby o opravu výsledkov starých holubov viac ako 1 a pol mesiaca a stále není kedy. Čo sa týka tej komisie je dobré že nič také neexistuje. Spomeň si ako to dopadlo keď prišla kontrola do Klina vytvorená SZCHPH odsrali si to nevinný chovatelia. A tak by to bolo aj s komisiou. - môže mi niekto povedať čo tomu magorovi v živote chýba ? Orava ma po rokoch majstra Slovenska ( teoreticky) a on jej robí takúto reklamu.
Július Marton (12.10.2011, 11:50)
P. Drgáň máte naprostú pravdu,ste človek na správnom mieste. Tá komisia už mala byť dávno a bolo by po problémoch.Stanovy SZCHPH platia pre každého chovateľa včetne prezídia ,Jana, Miša ,Fera ,Zdena,Pala jednoducha pre každého seriozneho chovateľa.Je polutovania hodné ,ale hlupáci sa nájdu v každom združeníNajhoršia zrážka býva s volom s tým bude isto súhlasiť aj náš kamarát p. Kováčik. Letu zdar.
Július Marton (12.10.2011, 14:54)
Čestní chovatelia sú nepotopiteľný,potopiť sa môžu jedine potápači,alebo aj neseriozdny chovatelia bez potápačského kurzu.Neviem ako je to s magormi ,ale dvoch poznám.Letu zdar.
Zdenko Žofaj (12.10.2011, 18:22)
Dátum 12.10.2011 Vložil XXX Titulok Re:oravák Odpovedať Píšem ako anonym kědže anonými na tomto DF majú väčšiu váhu ako tie podpísane. Neviem, neviem chlapy či je dobrý nápad sa navážať do človeka ktorý poukáže na niektoré, musím povedať pravdivé skutočnosti. Koľko krát ste ho už vysmiali či vynadali za príspevky či už Ľubo za súradnice alebo aj Milan za výsledky no vždy mal pravdu a dokázal to obhájiť. Iné je koľký ste sa mu za to ospravedlnili viež p.Drgaň aj s tými výsledkami si zasa trepal, vraj spočítane do bodu a žiaden ste si ani nevšimli zlých kilometrov či už vlani alebo tento rok. Poďakoval si sa mu za to alebo ten chovaťeľ? Zaujimalo by ma čo vlastne také napísal a čím ublížil OZ. Azda tým že poukázal akú velkú váhu má anoným-chovateľ? Alebo tým že mal vlastný názor na komisiu? Veď teba p.Drgáň nikto nenútil reagovať na jeho konštatovanie o práci takých komisi, ale ty si sa rozpísal ako školák o nedodržiavani stanov, mimochodom tiež ma pravdu a ak sa nemýlim tiež bol obeť krivdy. Ale ty p.Drgáň si aj teraz chcel pre seba plusové body. Žial vypomstilo sa. Možno raz za svojú papuľnatosť a priamočiarosť padne na hubu ale dovtey mu držím palce veď nikoho neuráža.
Ernest Kováčik (12.10.2011, 19:35)
Pán Oravak ::: ĎAKUJEM . že sa našiel človek , ktorý ,vie použiť slová , tak ako to ma byť , nie si jednostranný , som veľmo rád , že sa nájde ,jeden , priamy , Podľa písma som zbadal že si nie Slovak :: Lebo ti ľudia sa tak usadlí . proti predajcoví A ľutujem tú ľudí ktorý spoza ,rohu kukajú , a sledujú , ako bez príčin útočia . na nevinného , Už aj mňa začali školiť , aj má skúsili ,naplašiť , no, ale sme vyrástli s toho ,:: Pozor ide Bobo !! už ako som písal naší Politici . Vladko zbohatol , a takýto mu tlieskali a taký čo majú ? Janko zbohatol , kúpil si lietadlo , Ficko na svoje roky je milionár , odkial a teraz sa objavil hlava Slovenska .... Pozor PRIŠIEL Súlik , ktorý rozbil vládu ,a robí budúcnosť pre svoje deti , a dal priestor Ficovi ktorý naďalej môže bohatnuť , nezaujíma ho Pravda ------ je to ako tú, veľa ľudí , vedia že kto má pravdu , ale len pár sa skúsi napísať , že len pán chcel predať holuby a nie kritiku ....... od určitých ako Súlik ktorý nevedia čo chcú . A už aj sekeru chcú použiť ----- ako Súlik má obavy o svoje deti ale NEMÁ OBAVY Pre NÁROD !! NA KTORÝ ho viaže sľub , a prísaha, - ktorý mu dali dôveru , aby mal čo dať pre svoje deti , Letu ZDAR
Pavol Fidrik (12.10.2011, 21:14)
Pán Marton keby som bol naozaj taký ako ma tu vykresľujete tak pred asi hodinou využijem fatálnu chybu - omyl alebo to je jedno ako to nazveme Ľuba Drgaňa a s tou svojou čestnosťou by ste tu asi ťažko obstáli. Musím vás sklamať s Ľúbom nemám problém a ak máte vedomosť že som porušil nejaké stanovy o ktorých píšete kľudne napíšte ktoré a v čom.
Zdenko Žofaj (12.10.2011, 21:42)
Dátum 12.10.2011 Vložil Ľubomír Drgáň Titulok :Schôdza OZ-Tvrdošín Odpovedať Dňa 16.Oktobra 18 00 sa bude konať schôdza OZ Tvrdošín Schôdza sa uskutoční na Slanici, Priebeh Zhodnotenie závodnej sezóny. Dojednanie výstavy OZ Rozdelenie a kontrola evidencie . Tak toto je už vrchol drzosti a arogancie - manipulátora - predsedu OZ Tvrdošín Ľubomíra Drgáňa, ktorý z web. stránky OZ Tvrdošín vymazal dva články, ktoré sa mu nehodili a to tieto, ktoré som uviedol do tejto diskusie, dňa 12.10 o 10,53 a 12.10. o 18,22 aj napriek tomu, že správca stránky je Olexik Jozef. Takže takto Ľubomír Drgáň manipuluje zo všetkým, ako mu to vyhovuje a na základe jeho manipulácie diskredituje chovateľov, ktorý ho kritizujú za minulé prešľapi, ktoré urobil zo svojej nedbanlivosti, ktorého krédo je vo všetkom, KEĎ TAM NEBUDEM V PREDU PRVÝ JA, TAK NIKTO INÝ. Schválne som stiahol článok, čo na 16. októbra 2011 na schôdzi OZ chystá a to je : posledný bod, ktorý uvádza: Rozdelenie a kontrola evidencie ... Tak Vážený chovatelia ... Po 62 dňoch, keď sú už výsledky spracované a odovzdané na SZ, tak on teraz ide robiť kontrolu a kde do teraz bol a tieto veci s výsledkami a so súradnicami sa ťahajú už po tretí rok ..... Tento človek ovláda celé OZ, čo sa týka dopravy holubov, určuje s kým budeme lietať, manipuluje s web stránkou aj keď na to nebol určený a manipuluje s nasadzovaním holubov a to túto sezónu bolo 11 krát, tak toto je potom senzus. Týmto článkom vyzývam chovateľskú verejnosť OZ Tvrdošín do kedy budeme trpieť vo vedení takého človeka, ktorý s nami manipuluje, čo chce a ako chce !!!
Peter Turek (12.10.2011, 23:17)
Ako niektoré iné i táto diskusia odbočuje od podstaty a je potrebné vedieť čítať medzi riadkami,aby človek vytušil o čo tu ide.Rád by som sa vyjadril k holubom.Pána Zofaja sme s manželkou navštívili pri našej ceste na Oravu,boli sme celou rodinou milo prijatí.Samotný chov bol budovaný zrejme za cenu značných finančných prostriedkov,prakticky kazdý jedinec bol kupovaný s určitým zámerom z toho najlepšieho,čo bolo k dispozícii.Značná kvalita napr,na strednú trať.Tí,ktorí vedeli o čo ide,pravdepodobne z chovného materiálu na jednodnovú dlhú trať kúpili zavčasu.Prakticky každý jedinec je niečím zaujímavý.Hodnota chovu pred zimným predajom 2010-2011 i teraz ,na špičkovej úrovni.Ideálny stav pre začínajúceho chovateľa na získanie základného genetického materiálu na jednom mieste.Je tu vidieť hodne práce na zariadení holubníkov,pri mozaikovom skladaní chovu a je škoda,že takíto rozbehnutí ľudia s finančným vykrytím nakladov na chov musia končiť.Ak to ozaj musí byť,umožnime im to na úrovni.Ak by sme zobrali ceny jednotlivých holubov,v ich súčte by bol chov pravdepodobne nepredajný.To je však aj inde.Umiestnenie pána Zofaja napr. v Golden clube 2011,hovorí za mnohé,pretože rada holubov už bola predaná a chovateť,ktorý končí s chovom je už motivačne niekde inde.O to viac sa ukazuje prirodzená kvalita chovu v oravských podmienkach,kde ako stále prízvukuje priateľ Matalík,je rozdiel letieť posledné desiatky alebo posledných 200km po holanských rovinách alebo členitým terénom našej krajiny. A to nespomínam dravcov,hmly ...AK porovnám úroveň toho,čo som mal možnosľ vidieľ v zahraničí s týmto chovom,dojem je veľmi dobrý.Tohto chovateľa som osobne dovtedy nepoznal,nie je mojím zámerom robiľ reklamu.Niečo som u neho odkúpil,niečo mi ku kúpenému daroval.Celkový dojem veľmi pozitívny.
Ľubomír Drgáň (13.10.2011, 00:04)
My nejdeme kontrolovať výsledky . OZ ich má v poriadku. My ideme kontrolovať evidenciu,ktorú na konferencií si OZ určilo.A to nemá nič spoločné z výsledkami čo sú postúpené na SZCHPH. Príspevky čo boli na našom diskusnom fóre zmazane boli urážlivé a anonymné. Podľa dohody výboru OZ majú byť také články zmazané.Myslím že autora týchto článkov nemusím tu menovať.
Július Marton (13.10.2011, 12:41)
P. Fidrik ,ja som to myslel všeobecne o dodržianí stanov SZCHPH každého z nás či je to Jano,Fero ,Palo ,alebo ja.Keď dodržiavate stanovy a ste čestný človek neni o čom.To záleží na Vašom posúdení.Letu zdar.
Július Marton (13.10.2011, 12:47)
Pre anonima. Si najkrivší človek, kt . chce mať názor ,ale utajuje svoju identitu.Si bastard,alebo gumenné ucho,kt. počúva klebety ,niečo aj pridá a búri hladinu.Zrejme sa nevieš ani podpísať.Bol by si dobrý na roznášanie infekčných chorôb.Som si istý,že predseda Drgáň to ustojí.Keď si myslíž ty anonimné prasa,že je Drgáň špatný ,povedz mu to do očí,alebo si zvolte druhého predsedu.Riadiace funkcie sú neni žiadna slasť.Sú to hromozvody pre hlupákov.
Martin Jurásek (13.10.2011, 13:11)
Chlapi, se zaujetím sleduju, kam tato "plodná" debata dospěje...
Zdeňek Adamík (13.10.2011, 13:25)
No ze všeho se snad lze i poučit, i když? Uznesenie z 11.11.2009 I. Prezídium SZ CHPH autoremedúrou ruší vlastné rozhodnutia zo zasadnutia Prezídia SZ CHPH zo dňa 23. – 24. 10. 2009: Tých bodov bolo asi 6. možná i toto nese stále své ovoce. Kdo ví?
Ľubomír Drgáň (13.10.2011, 17:26)
Neverím. Autoremedúra znamená rozhodnutie o opravnom prostriedku (napríklad o odvolaní) tým istým orgánom, ktorý napadnuté rozhodnutie vydal. To tu asi sa nestane. Nechajme to už tak . Troška na zasmiatie. Nové profesie v rámci EÚ manažérka podlahových krytín - upratovačka referent ekologického hospodárstva obytných budov - smetiar odborníčka na hygienu jedálenských súprav - umývačka riadu vstupno-výstupný supervízor - vrátnik distribútor analógových mailov - poštár odborný referent pre likvidáciu dlhov - výpalník rozlúčkový spoločník - vyhadzovač pomocný asistent pomocného asistenta - "dievča pre všetko"
Zdenko Žofaj (13.10.2011, 18:44)
Pán Marton Július : Ja som človek, ktorý toho veľa znesie, ale nedá si sypať popol na hlavu. Ta vaša arogancia a nadávky na chovateľov nemajú hraníc. Keď sa tak nad vaším vyjadrovaním zamýšľam, tak vy ste jednoznačné chorý človek, ktorý svojou celkovou neschopnosťou sa uchyľuje k nadávkam /vol, magor, bastard, anonymné prasa/ a pod. Je mi vás ľúto, že sa neviete vpratať do svojej kože a uchyľujete sa k arogancii. Nie že ste zlyhal, ako človek, ale aj ako chovateľ, ktorý za 40 rokov má úbohé mizerné výsledky a chvastá sa s mladými holubami v TS kde vaše výsledky práce nie sú .... Tu sa odzrkadľuje, vaša neschopnosť chovateľa, že vaše holuby v TS letia a u vás doma nie. Takže každý chovateľ si urobí o vás úsudok, že s holubmi to neviete robiť a ani tomu nerozumiete. Ale čo viete robiť to správne vystihuje p.Melichárek v kolónke vtipnejší vyhráva, čo je ušité na vás na mieru " MARTON - MIKINKY" : Re: vtipnejší vyhráva Autor: Ján Melichárek (---.95-103-81.t-com.sk) Dátum: 13.10.11 07:46 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Viete, že na Slovensku vyšlachtili nový druh sliepok? Volajú sa Mikinky. Kotkodákajú, kotkodákajú, no vajce žiadne.
Pavol Fidrik (13.10.2011, 21:29)
Zdenko za príspevky pana Martona nesiem zodpovednosť asi ja a ten príspevok v ktorom som mu doporučil vziať tu rúčku z krompača a vyhľadať najbližšieho suseda. Už som to oľutoval. Ten somár sused ju použil privysoko. Tak pán Marton smelo do mňa. Len si uľavte. A ja som si včera po telefonáte s Ľubom uľavil a odniesol si to telefón.
Pavel Ostrolucký (14.10.2011, 07:49)
Zdeno nevzdávaj to, vyse-j sa na neprajníkov, holuby nepredávaj a poď pekne ďalej a na budúci rok poraz všetkých tých krikľúňov čo Ti neprajú. Pokiaľ neboli výsledky oficiálne a Ty si to zverejnil, nejde o nijaký podvod a ani o nič len chybu pri ponuke predaja a Ty si vychádzal z predbežných výsledkov. Ak niekto od Teba holuby chce tak si kúpi a keď nechce nech nekupuje. Holuby máš dobré a preto sa Ťa niektorí chovatelia v OZ boja, že si pre nich prisilná konkurencia!!!
Ernest Kováčik (14.10.2011, 08:09)
Prvý krát si dovolím , Zobrať meno ::: Nezvyknem spomínať mena druhých , Ale chcem gratulovať Pánovi Pavol Ostroluckému - Ja som tak tiež od začiatku toho názoru čo Pán Ostroluký pekné popísal . Aj len preto som sa zaplietol do debaty . lebo môj názor je totožný s pánom Ostroluckým , Som VEDEL že na Slovensku sú ak objektívne vidiaci , Konečné že sa našiel medzi chovateľmi , ktorý vidí viac do diaľky , a nie len po koniec nosa Ešte ráz ďakujem pán Ostolucky sa pekný citovaný dopis ďakujem pán OSTOLUCKY a PRAJEM VšETKO najlepšie , ako i rodine aj bežnom živote a nech Vám to lieta , Letu Zdar Kováčik
Július Marton (14.10.2011, 12:03)
Vážený pane a pekne po poriadku.Celý konflikt vznikol Vašimi nepravdivými informáciami o výkonoch Vašich holuboch.Začalo to v r. 2010 keď ste predával zo zdravotných dôvodov celý chov včetne holuba umiestneného ako 1. v kategorií D .Pritom Váš holub bol na 7. mieste v kategorií D,čiže zavádzanie. V r. 2011 Majstr. OZ 7. miesto ,to je v poriadku. Str. trate uvádzate 2. miesto ,nepravdivé.Správne str. trate 5. miesto.A znova predávate,nikto Vám nebráni,ale vždy uvádzajte správne výsledky,lebo podľa toho stúpa a klesá cena holuba a záujem chovateľov. Následne ten článok bol písaný pre anonima .Anonim je pre mňa nikto ,čiže nula. T.z. ,že nulu nemožno uraziť.Nepíšte tu hlúposti ,že urážam chovateľov.Dávam veci len na správnu mieru.Moja chovateľská činnosť Vás nemusí zaujímať.Nejedná sa o predaj mojich holubov,ale o Vašich holubov,ktoré predávate.K tým sliepkam :rozmýšlali ste až máte čím,že to môžu byť brojlery,čiže sliepky kt. sa chovaú na mäso a nenesú vajcia.Píšete ,že je to šité na moju mieru, v poriadku ja mám aspoň mieru ,ale pre Vás by bolo treba vreco.Ste najväčší kopírovateľ článkov,kt. skopírujete a potom uvádzate ako svoje.Príklad M.Čáky zo stránok CZ atď.Skúste napísať niečo z vlastnej hlavy a nehrajte tu mučenícke divadielko.Keď ste Vy v 70 r. ako píšete začínali s holubami tak ja som bol v tom čase na prezenčnej základnej vojenskej službe, t . z. ,že oproti mne ste mladík kt. sa snaží zavádzať chovateľskú verejnosť a stále sa obhajuje niečim čo sa nedá obhájiť.Po 2 x keď budete niečo uvádzať ,alebo predávať si radšej počkajte na výsledky 2 x si ich prečítajte prípade obvolajte priateľov aby ste sa utvrdil ,že sú správne a potom konajte.Bude to o.k. S toho plinie podstata veci ,kt. je predaj holubov a nie predaj motorovej píly ,alebo prachového jačmeňa a ďalších subjektívnych a objektívnych príčin.(Špatná tabuľka atď.)Týmto by som pre dnešný rok túto kapitolu uzavrel.Naledujúci rok ,keď budem mať volný čas sem tam pozriem,či ste sa už poučil,alebo znova splietate.Doporučujem Vám ,bola by škoda,keby ste prestali byť členom chovateľskej základne.Chovateľ môžete byť dobrý ja to neviem posúdiť ,ale tie Vaše pokútne ťahy nie su mi po chuti.Ja také problémy nemám ,nikdy som nenapísal ,alebo neuviedol nesprávne veci a nikdy som nič neprikrášloval.Pridržiavam sa faktov ,kt. sa dajú kedy koľvek overiť.U nás v klube by ste to mali ťažké,tam takéto ťahy nemajú miesta.
Pavel Ostrolucký (14.10.2011, 14:39)
Aké z toho plynie ponaučenie ? Na druhý krát si treba overiť svoje správne overené výsledky, uverejniť len pravdivé údaje a potom to bude o niečom inom a náš koníček bude pre radosť chovateľov a nie pre závisť a takéto žuhrenie.
Vladimir Kotvan (14.10.2011, 20:15)
pán Ostrolucký a hlavne pri svojich názoroch neprezliekať kabát tzv.huňu
Vladimir Kotvan (14.10.2011, 20:39)
A keby som mal byť v úlohe arbitra tak určite dám za pravdu p.Drgáňovi a Martonovi určite viem o čom píšem Letu zdar !
Ernest Kováčik (15.10.2011, 07:40)
Už pomalí bude vláda spolu :: VLADOVI A Jankovi - Robkovi , sa našiel aj Rozum Slovenska Sulík - A hľadajú svoju nepravdu .A útočia , a útočia , a útočia Tak LETU Zdar
Zdeňek Adamík (15.10.2011, 07:48)
Pane Kováčik, změna nikdy nezaškodí, ale co je moc to je moc, už s tou politikou běžte na jiné stránky, prosím.
Ernest Kováčik (15.10.2011, 09:21)
páne asi mate zlé nervy ? pozor !! to nevedie ,na dobre !! ktorého mate tam rodinu ? alebo ktorý Vám robil velmo dobré ? JE to poučenie , tu inakší príklad nemôžem uviesť nakľko pár chovateľov je pod úrovni , mám sa vyhrožovať , a hádať sa , ??? čo je lepšie !!! Bude z Vás zlý stari Otec - LEBO AJ TEN CHCEL AJ SLIEPKAM NA DVORE ROZKÁZAŤ ŽE KTOROU NOHOU MAJÚ PRVÝ KROK SPRAVIŤ - TAK PROSÍM DOTÍČNI SI NEKAZTE NERVY NA TAKOM KOVÁČIKA JA ani jednému holubarovi ( alebo holubára ) chovateľa poštových holubov som meno nespomenul , AK vám Tú niečo , nie podľa chuti niečo povie , alebo príslovím naznačí už ste na dne Pozor nerozčulovať sa!!! , tak už tú zúrite !! prečo,, ?? ak nie je vaša košela neberte , anie vám som písal !!! Ten chudák tu dobrýma vysledkami , -chcel predať holubov , a dobre holuby , - a tvrdili opak , a nezúril , ale kľudne , bez urážky , tú konzultoval . A VY ZRAZU VYLETITE AKO ĎIABOL Z KRABICE , DúFAM že nemáte Tank ako JANKO ???
Zdeňek Adamík (15.10.2011, 09:41)
Vážený pane, asi jste přehlédl to kouzelné slůvko: PROSÍM. Vůbec nezuřím. Tak tedy ještě jednou a pokusím se to tedy napsat mezinárodním jazykem: Už s tou politikou běžte konečně do (__.__)! Děkuji.
František Kreml (15.10.2011, 10:10)
Trefné, aj tak to nepochopí.
Ernest Kováčik (15.10.2011, 10:24)
Pozor Pozor ste na dne ! potom aké máte nervy holubom, alebo , ako potom ste na ženy , keď ste taký ???? aj u ženy potrebujete Kľud a rozvaha !!! A PARDON !! hoší ,tú u nás je takým zvykom že , keď niekomu vojdeme tak sa pozdravíme :: ale ak už aj nie !!!sme na dne nervami, , tak keď odchádzame , aj tak je zvykom sa pozdraviť nech Vám to lieta , keď nieto sa ozve na tejto (apod, stranke )) prečítam si jeho list (mimo gramatiky )) a už viem kým mám tú česť. Keď ích máminka nenaučila sa pozdraviť a už nemám čo potom povedať !!!!!!! Keď Janko by nedal Tank - tak Janko má lietadlo,a je rýchlejší ale nechcem Vás naštvať , aby ste potom nevičúrali na mňa ako JANKO s toho BALKONA !!! Letu ZDAR !!!
Ladislav Zubaj (15.10.2011, 10:25)
Treba tam pridať druhú bodku. Lebo svätuškár sa netrafí. :o)
Július Marton (15.10.2011, 10:52)
Pán Kovačik,miešačku sťahujem,upresnujem na domiešavač.Nech vám to letí.Marton Julo
Ernest Kováčik (15.10.2011, 11:09)
Zdravím Vás nejako ste dlho nepísali ?? čo, asi ste nebolí chorý ???? Dúfam ste nelietali ??? Alebo ste miešali miešačkou u Súdruha Sulíka , veď , áno potrebujete takého kamaráta , Ale ale ,neberte mi prácu , aj potrebujem takých kamarátov , ktorý vedia búrať , a nie budovať . dúfam že sa ešte stretneme pane , ať Vám lieta Letu ZDAR !!!!!!
Ernest Kováčik (15.10.2011, 11:17)
pekný deň , všetkým chovateľom pošto, holu. Páni , už nemusím sa báť včiel , už je zima nepoštípu ,je -4 stup. Asi to malé zviera , nie je také nebezpečné , Ako Sulík ktorý pohne aj tomu rozum , ktorý nemá rozum - len hlavu má a používa len na česanie vlasov , ak má samozrejmé ?? !!! Letu Zdar
Ernest Kováčik (15.10.2011, 11:38)
pekný deň Páni kde ste sa podeli,? ktorý chytro chceli vešať , a ste odcudzovali -jedného ktorý predáva ,špičkové holuby - a jeho ochrancovia kde ste ?, keby ste boli vedeli boli by ste toho byčovali , a popri tom nikomu žiadna škoda !!!!!!! A tú je Váš Kamarát Sulik , jedným slovom milio, ale eur . čo vy nato ? na to nemáte kropáče ??? alebo uľ včiel , zoberte mú , aj tú peknú miešačku súdruzi tak sa majte a píšte nezabudnite, tak mi chýbajú tie vaše urážky!!! nech Vám lieta ,ale len z peňaženky !! a držte sa mi,! ALE len jeden druhého , aby ste nespadli od hladu !! za podobné vecí pred 4 rokmi horel Budapešt , a vyhnali Gyurcsaniho s kresla ! A nie kolegu , konkurenciu , a kto bude súper potom , keď takých podobných konkurentov odstránite ,teraz jedného na rok druhého !!! Letu ZDAR
Július Marton (15.10.2011, 11:39)
Zdravim pán Kovačik,nepisal som lebo mi dosiel atrament.Sulík neni moj kamarát,lebo nemá vlasy a nechová holubov.Vy ste moj kamarát,len nemiešajte politiku s holubami,lebo začnu politikarčiť a prestanu lietať.To by bola velká chyba.Museli by sme začať chovať akvaristické rybky,ty vydržia dlho pod vodu.V najhoršom pripade by sme mohli chovať papagajov aj ty su pekné.Potom vám napišem,teraz musím bežať do roboty.Ja som zdravý,len vy sa teplo oblečte a nezabudnite si dať na hlavu čapicu.Už bežim do roboty.Pozdravujem všetých na dolnej zemi.Serus
Zdeňek Adamík (15.10.2011, 11:44)
Zdá se, že záchrana je na cestě: http://www.novinky.cz/veda-skoly/247535-vedci-na-stope-genu-blokujiciho-demenci-115leta-zena-ji-netrpela.html
Ľubomír Drgáň (15.10.2011, 12:34)
Pán Kovačik. Ak by naša členská základňa mala 50% takých ľudí ako ste vy. Som pevne presvedčený že SZCHPH by už zanikol. Všetci normálny by ušli.
Milan Blahovský (15.10.2011, 19:43)
Prestaňte s tými provokatívnymi príspevkami lebo to zruším. Skutočne to začína sklzať do extrémov. Zrejme ste sa doteraz nevyventilovali a hľadáte spôsoby ako to robiť.
Vladimí­r Smieško (15.10.2011, 23:53)
No,No, No !!! Milan, nezmazal si iné.. žeby toto ? Vráťme sa k meritu veci. Pán Žofaj ponúkol všetky svoje holuby na predaj. Uviedol isté výsledky. Možno pán Drgáň nepochopil to, čo som napísal na tomto DF. A to je, že napadol isté údaje / Žofaj / Predám celé závodné oddelenie starých holubov, ktoré vylietali za sezónu 2011: 7. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín zo cca 160 chovateľov ... 2. miesto v majstrovstve OZ Tvrdošín, Stredné trate ... 13. miesto, I. ročník GCS /Golden club Slovenska/... Bližšie info na hore uvedenom webe a na mob. tel./ a sám si neskotroloval čo je pravda. Poprosím o uvedenie na danú mieru. Pán Drgáň je to na Vás. Mimochodom leteli ste 20 pretekov? Ak ano, ktorých 20 , podľa vášho zoznamu na webe. Milan to je otázka aj pre teba.
Zdenko Žofaj (16.10.2011, 07:27)
Na základe, Vášho horeuvedeného článku p. Smieško som si pozrel terajšie výsledky na webe OZ Tvrdošín a čuduj sa svete: VS1 - 19 pretekov VS2 - 20 pretekov VS3 - 19 pretekov A Drgáň Ľubomír tvrdil 13.10. o 00,04 že výsledky má OZ v poriadku a znova je v tom guľáš, preteky poprehadzované, jedná VS 19 pretekov, druhá VS 20 pretekov, no tak toto je ozaj vizitka OZ, tak nech si každý chovateľ urobí úsudok o čom to vlastne je ???
Milan Blahovský (16.10.2011, 09:29)
Zdeno neviem komu si svoje prihlasovacie údaje do diskusie dal, ale je to riadny vôl a primitív, ten ktorý za teba píše. Pretože neverím, že ty by si takú sprostosť tu uviedol alebo potom sa asi prikloním na stranu tvojich oponentov. OZ Tvrdošín letelo v sezóne 2011 19 pretekov avšak kvôli potrebe zladenia preteku Gotha - 9.7. s číslovaním národného preteku bolo číslovanie od preteku 12 posunuté o 1 a teda ukončilo to číslom 20. Pre toho čo tomu nechápe tak 20-1 = 19. Pokiaľ sa jemu kdesi objavujú čísla posledného preteku ako 19 tak nech sa naučí pracovať s webom a už aj malé decko vie, že keď chcem aktualizovať stránku tak urobím to pomocou klávesnice F5 alebo ikonkou internetového prehliadača, ktorý je u rôznych na inom mieste ale v podstate ikonka je rovnaká a to protichodné šípky. Posledná akutalizácia pásmových výsledkov bola vykonaná 29.8.2001 čo sa dá overiť údajom, ktorý je pri uložení súboru na stránku. Chudákovi čo to to rozvíruje ide jednoznačne o kompromitáciu mojej práce ohľadom spracovania výsledkov OZ Tvrdošín. Pokiaľ sa chovateľom OZ nepozdáva to že boli výsledky pretekov v niektorých obdobiach( podľa časových možností )na webe v priebehu 24 hodín od dodania, tak im budem do budúcna iba priať aby ich mali ešte skôr ak takého blbca ako som bol ja nájdu. A hlavne takého čo bude ešte imunnejší od sprostých anonymov a ich reakcií v prípade preklepu čísla či vynechaniu holuba pri spracovaní.
Zdenko Žofaj (16.10.2011, 09:54)
Milan mne sa jedná o princíp, Ja to úplne chápem, ale, keď sa niekto slamky chytá tak prečo má VS1 19 pretekov a VS2 20 pretekov a keď mám rovnaké body so štvrtým tak prečo som 4-5, ale až 5. Tak buďme potom všetci precízny, keď niekto bazíruje na bodko, čiarke. Mne to osobne nevadí, ale niekto chce zrobiť s ho..a kapital ... tak to potom aj tak na tejto diskusii vyzerá ...
Milan Blahovský (16.10.2011, 10:06)
Zdeno, VS 1 aj VS majú 19 pretekov, tak neviem čo tu píšeš. Pokiaľ majú dvaja chovatelia v OZ rovnako body potom ich program usporiada podľa čísla, ktoré majú priradené ( ty máš 1736 a ten pred tebou ????) Je to vecou programu a skutočne iba detail uvedený na webe. Inteligetný človek si to vie v hlave usporiadať. Každý mám svoje princípy, ale toto sa mi zdá úplne scestné čo sa tu predvádza.
Pavol Fidrik (16.10.2011, 13:16)
A teraz máte pravdu obaja. Zdenko keď pôjde na pásmové výsledky cez hlavnú stránku na ktorej je Výsledky 2011 pod tým VS 1, VS 2, VS 3 klikne si na VS 3 a tam na poradie chovateľov. Je písaný ako prvý takže keby uviedol niekde že je prvý neklamal by ale až po hlbšej kontrole a to po otvorení výsledkov pretekov zistime že sa jedná o klamstvo a je to rok 2010 a už by bol oheň na streche. Ale ak pôjdeme cez stránku ktorú zhotovil Milan tam síce nájdeme výsledky pásma VS 1, VS 2, VS 3 ale tabuľku nie. A tak nejak vznikol aj ten predchádzajúci problém. Tu nejde pán Blahovský o to aby sa zdiskreditovalo vás a vaša práca s výsledkami ale aby sa poukázalo ako k tomu došlo, že p. Žofaj je v takej situácii. Ja oceňujem vašu snahu vysvetliť problém hneď na začiatku sporu myslím tretí príspevok ale niektorým to nestačilo.
Milan Blahovský (16.10.2011, 13:30)
Pán Fidrik ja nie som správcom vašej stránky, ja informujem vašich chovateľov o spracovaných výsledkoch na stránke http://vysledkyph.euweb.cz/. Neviem akú tabuľku ešte chcete vidieť ? Poradie chovateľov pásme ? Výkony holubov každého chovateľa ? Za rok, za dva ? To som zvedavý čo ponúknete o rok ako spracovateľ výsledkov ak dostanete dôveru vy.
Zdenko Žofaj (16.10.2011, 22:04)
Tak konečne som sa dostal ku koreňu veci. Prepáč Milan, že som si to overoval takýmto spôsobom, ale potreboval som od Teba, aby si potvrdil tu v tejto diskusii, že OZ Tvrdošín letelo 19 pretekov, čo si mi potvrdil v tvojich článkoch 2 krát. Áno každý inteligentný človek si to vie v hlave usporiadať, ale to sme sa nemuseli dostať až k 94 článku, ak by Ľubomír Drgáň nenapísal dňa 15.09. o 20,00, že OZ Tvrdošín nemalo 17 pretekov, ale 20 pretekov. - Tak kto to nemá v hlave usporiadané ..... - Kto tu zavádza chovateľov a chce zdiskreditovať iných chovateľov..... - Kto manipuluje s web stránkou a vymazáva príspevky a údaje ktoré mu´nepasujú aj keď na to nebol určený a som zvedavý dokedy to budu Ľubomírovi Drgáňovi chovatelia v OZ trpieť, keď so všetkým manipuluje, čo chce a ako chce .....
Igor Barbírik (16.10.2011, 22:09)
Páni chovatelia ste trapny nehanbíte sa za vaše prispevky!!!! predavate vy ? Pan.Kovačik vy nerozumiete holubom a už vôbec nie polityke tak vás poprosim nezatažujte holubarske forum politykov.Nemam rad žiadnych politkov!! mam velmi dobrých priatelov aj madarskej narodnosti ale to su chovatelia nie nacionalisti na rozdiel od vás!!! preto vás poprosim prestante draždit včely
Ernest Kováčik (17.10.2011, 05:45)
prosím teraz už včelí nelietajú - Ale síce máte pravdu že krompáče sú . To je debata áno smiešna , to píšem od začiatku - ako PARLAMENTE -- JEDNO A TO ISTE - a tých ktorých to nebaví ,nečítať , Sú aj Filmy kde vypísané , že do 18 rokov nemôžu pozerať , tak sa nerozčúlovať , len kľud ktorý ste nervové na dne !!!
Ernest Kováčik (17.10.2011, 11:01)
Tu je lepšie byť krásnym ako múdrim . Preto že priemerný ľudia lepšie vidia ako myslia
Pavel Ostrolucký (17.10.2011, 12:27)
Pre p. Kotvana - neviem ako to myslíš s tou huňou - prezliekaním kabáta. Ja som kabát nikdy nezliekal ani nebudem. Ak som niečo napísal je pravda. Ak treba niečo bližšie vysletliť a je niečo nepochopiteľné tak prosím. Ja nedávam za pravdu ani Žofajovi a ani Drgáňovi. Ja som napísal, že mal dať na web pravdivé " OVERENÉ výsledky OZ " a nebol by vznikol tento problém - možno stačilo počkať ešte jeden deň a bolo by všetko správne a nemuseli byť k tomu ani tieto články. Opravy výsledokov OZ v normálnej ÓZETKE trvajú v priemere 1 až 2 týždne od zverejnenia na webe. Ak Zdeno zverejňoval svoj inzerát dňa 27.7.2011 je z toho zrejmé, že opravy neboli dovtedy vykonané a preto sa deje toto čo sa deje. Nič viacej a nič menej som tým nemyslel! Dúfam, že to na vysletlenie stačí a potom je na predavajúcom a na kupujúcom či sa spolu dohodnú o predaji holubov, tam jedno miesto hore alebo dole nehrá roľu, rozhodujúca je cena.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené