MS 2011

Milan Blahovský (12.09.2011, 14:53)
Pripomínam jednu z viet propozícii MS : Databázy pre spracovanie MS sa musia zaslať predsedovi výpočtovej komisie do 21 dní od ukončenia pretekovej sezóny starých resp. mladých holubov. Ale aby sme čítali aj B, keď už poviem A Porušenie týchto ustanovení ako aj porušenie PP bude viesť k nezaradeniu chovateľa do súťaže MS. Doteraz nezaslané databázy OZ Michalovce, Prešov,Košice, Martin, Čadca, Revúca, Topoľčany, Prievidza, Kys.N.Mesto. Pravdepodobne ešte neukončili sezónu starých holubov...
Milan Blahovský (29.09.2011, 22:19)
http://www.szchph.sk/sections/71/gen.majstrovstvo_2011.html Priebežné poradie v súťaži o MS. Poradie v kategorii KST a DSDT ako aj mladých chovateľov bude zverejnené budúci týždeň. Reklamácie písomne mailom na moju adresu do termínu podľa uznesenia prezídia SZ.
Milan Blahovský (02.10.2011, 20:00)
Doplnené MS DSDT.
Milan Blahovský (03.10.2011, 21:08)
Doplnené MS KT a ST 2011.
Richard Baško (04.10.2011, 14:53)
Bolo by dobré zverejniť aj výsledky všetkých deklarovaných regiónov.
Milan Blahovský (04.10.2011, 15:17)
Môžeš byť konkrétny ? Výsledky regiónov predsa musia byť na webe.
Radovan Kľačanský (04.10.2011, 18:59)
napr. podla PP OZ Topoľčany "REGION 1: OZ Topoľčany + OZ Bratislava" na trate nad 700 km + VCS Gotha
Milan Blahovský (04.10.2011, 19:58)
V podstate máte pravdu čo sa týka region.výsledkov. V poslednej zápisnici prezídia je uvedená povinnosť zverejniť výsledky deklarovaných regionov na webe OZ, či SZ. Stále však tam nie je to čo asi v tichosti čakáte a to represia v prípade nesplnenia termínu. Ako spracovateľ podklady mám, chýbajú však zrejme verejnosti pre kontrolu. Tlak by mali vyvinúť v prvom rade chovatelia takýchto OZ. A ešte keď komentujem spracovanie MS, tak by som verejne poprosil chovateľov aby si najprv preštudovali propozície MS prv ako my budú reklamovať neopodstatnené závady. Ďakujem za pochopenie.
Richard Baško (05.10.2011, 08:18)
Ja napr. neviem nájsť R, R2, R5, R6, R7, R9, R10 podľa deklarácie KDTVR. Možno tie výsledky aj niekde sú, ale nebaví ma stále prehľadávať stránky jednotlivých OZ. Podľa mňa by bolo vhodné, aby sa tieto výsledky umiestňovali v prvom rade na www stránky všetkých zainteresovaných OZ. Nebolo by ťažké ich potom nájsť a zorientovať sa v tom.
Milan Blahovský (05.10.2011, 09:26)
Ono nie je nič ľahšie ako narobiť množstvo ( niekedy aj nepoužiteľných) regiónov a potom nech sa výpočtári zbláznia a dajú dohromady ten guláš, kde každý pretek je označený iným číslom, kde pri zhrávaní sa križujú čísla ZO a občas aj chovateľov a napokon to nie je ani občas spracované pretože sa v priebehu sezóny postavia na "zadné" niektoré OZ zapojené do regiónu a odmietnu spoločný štart holubov. O včasnom spracovaní a publikácii takýchto spoločných pretekov už ani nepíšem.
Richard Baško (05.10.2011, 11:33)
Hlavne, že sa pri tvorbe pretekových plánov stále niekomu prispôsobujeme, vymýšľame nezmyselné vypúšťacie miesta, neletíme osvedčené trate, lebo sa to nedá, lebo ten a ten nebude mať minimálnu vzdialenosť v tej alebo onej kategórii, lebo to alebo ono OZ s nami nepoletí, keď.... A vrcholom všetkého je, že nakoniec ani tie výsledky, pre ktoré sa v zime robili kompromosy, ani neuvidíme. Ale na Slovensku je to tak.
Miroslav Luhovy (05.10.2011, 12:59)
A mňa by celkom zaujímalo,načo boli hlásenia štartov na szchph.sk , keď napr. taký OZ Tvrdošín sa neunúval do 22.5.2011 hlásiť čas štartu a to majú neoficiálneho majstra ročiakov.Načo to potom je?
Ľubomír Drgáň (05.10.2011, 15:13)
Miroslav som veľmi rád že si si to všimol. Podľa mňa je to správne kontrolovať všetky OZ. Tvoj postoj si vážim a cením. Na margo tvojho postrehu, musím ťa sklamať.Naše OZ má všetko splnené. Nemohol som sa spojiť v daný deň formou internetu,tak som volil druhu alternatívu. Volal som p.Seligu a nahlásil som daný pretek. Ale ešte som pre istotu oko keby som tušil čo bude, odoslal správu formou SMS ktorú mám do dnešného dňa uloženú v tel. Za pochopenie ďakujem. Drgáň.
Miroslav Luhovy (05.10.2011, 18:02)
Ľubo,som rád ,že si to vysvetlil .
Milan Blahovský (05.10.2011, 20:08)
Doplnení mladí chovatelia do 18 rokov.
Ľubomír Drgáň (05.10.2011, 21:13)
Miro,veď to je mojou povinnosťou. Prajem príjemný večer. Drgáň.
Milan Blahovský (06.10.2011, 21:20)
Pripomienkovať výsledky zverejneného Majstrovstva Slovenska na stránkach SZ CHPH môžu chovatelia v termíne do 07. 10. 2011. ( teda ešte pár hodín)
Majstrovstvo Slovenska pre rok 2011 bude uzatvorené po zapracovaní pripomienok ku dňu 16. 10. 2011.
Termín pre zaslanie podkladov pre Majstrovstvo Slovenska mladých holubov je 30. 09. 2011................

Keďže je 6.10. a je pár hodín do uzávierky MS tak tým, ktorým je čítanie obežníkov na obtiaž pripomínam, že nemám podklady za OZ Martin,Čadca,Kys.N.Mesto.Michalovce.
OZ Bytča letelo posledný pretek pred 4 dňami a výpočtár ma o tom informoval, tak to beriem v úvahu, ale čo robia ostatní ??? Na čo ešte čakajú ? Či bude niekto reklamovať pohlavie mláďatka ?????
Milan Blahovský (10.10.2011, 07:49)
Vzhľadom na celo víkendový výpadok internetu v mojej lokalite sa ospravedlňujem chovateľom za oneskorenú informáciu o ďalšom poradí MS a to v kategórii mladých holubov. Zrejme nebolo možné odoslať na moju mailovú adresu poštu a v poradí nie sú zaradení chovatelia OZ Bytča a Michalovce, ktorých podklady chýbali. Informáciu o poradí dávam z práce a je to uložené na linku http://www.szchph.sk/sections/74/ms_.html
Milan Blahovský (10.10.2011, 07:51)
... a ešte doplnenie informácie k MS . Aktualizácie poradí v jednotlivých kategóriach po zaslaní reklamácii bude uskutočnené dnes popoludní za predpokladu odstránia závady na pripojení netu.
Milan Blahovský (10.10.2011, 22:43)
Aktualizované poradie v súťažiach MS na základe pripomienok chovateľov.
Július Mlátko (10.10.2011, 23:06)
Milan,v tabuľkách MS mladých nevidím chovateľov OZ Topoľčany. Pokiaľ viem všetko Ti bolo odoslané ,sám som to osobne zariaďoval. Prvé tri preteky mladých boly poslané spolu s OZ PD a ZV /tie sú vyhodnotené/ a výpočtár Ťa upozorňoval že ešte letíme o týždeň ,kôli poruche auta a po vyhodnotení Ti pošle aj posledný. Posledný / 4 pretek /čo sme leteli 2.10.,Ti výpočtár poslal minulý týždeň. predseda OZ Topoľčany [%sig%]
Milan Blahovský (11.10.2011, 07:42)
Podklady došli v piatok, cez víkend som to spracoval, odišiel net cez víkend a tak je možné, že sa to prepismi stratilo. Doplním.
Milan Blahovský (11.10.2011, 10:21)
Doplnené, kontrolujte.
Július Mlátko (11.10.2011, 14:22)
Milan ďakujem za skoré vybavenie. Julo [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené