ostrolucky

Pavel Ostrolucký (12.09.2011, 15:50)
Milan OZ - Revúca sa do súťaží v MS nezapája - dôvod na jarnom zasadnutí VZ - SZCHPH v Nitre ste nie len nás, ale aj mnoho malých ÓZETIEK nútenými počtami schválených nasadzovaných holubov a chovateľov, dopredu odpísali a padli tam aj také veľké ÓZETKY, ktoré návrh neuvážene svojou ignoráciou voči druhým chovateľom znova navrhli schváliť v starej ÚPLNE ZLÉJ PODOBE. Potom sa nečuduj, že pri takomto počasí ako bolo tohoto roku Ti veľa OZ ani svoje majstrovstvá nepošle - skrátka nemá čo, lebo to nikto nesplnil. Ak by išlo do dôsledkov a podľa vyhlásenéhio MS a bez zmien, ktoré sa diali počas sezóny, by to splnilo len veľmi malé až minimálne percento OZ.
Milan Blahovský (12.09.2011, 20:21)
Pali, podmienky MS splnilo dosť chovateľov, samozrejme že to nezvládne každý. Tento rok ani ja (DT) a čo narobím. Ja vám za to nemôžem že ste také OZ ako ste, že tak spolupracujete s okolím ako spolupracujete . A podobne aj ďalšie OZ.
Milan Blahovský (12.09.2011, 21:07)
Pali, zmeňme tému. Potrebujem od teba pomoc. Poznáš niekoho z okolia Očovej ??? Potrebujem dopraviť priateľovho holuba do Nitry na finálový pretek TS. Dá sa ?
Pavel Ostrolucký (13.09.2011, 07:37)
Z okolia Očovej a aj priamo z Očovej poznám viacej chovateľov, ale či pôjdu na finálový pretek do TS - NR neviem. Napíš presnejšie o čo ide od koho a presne odkiaľ treba zobrať holuba či priamo z Očovej. Ak odtiaľ po holuba Ti môžem zbehnúť aj ja a po niekom kto pôjde do NR tak Ti ho potom pošlem. A s tým MS je to komplikovanejšie ako si to napísal. Nie je to také jednoduché splniť a ešte tie podmienky dopredu odpisujú minimálne polovicu malých ÓZETIEK už pred štartom nového ročníka, lebo dobre vieš, že tie počty holubov a chovateľov pri ťažkom počasí nie je jednoduché splniť ani vo veľkej OZ a tohoto roku padli do tejto pasce a tí čo to na jarnom zasadnutí vehementne prehlasovali bez ohľadu na iných chovateľov.
Milan Blahovský (13.09.2011, 08:26)
pán CHabada - holub č.11-02301-488
Pavel Ostrolucký (13.09.2011, 10:25)
Na Chabadu priamo kontakt nemám, ale vybavím Ti to. Ak mi holuba dá, tak Ti ho dám doručiť cez niekoho do NR. Po zistení nejakých informácií sa Ti ozvem na mobil - čauko !
Milan Blahovský (13.09.2011, 11:03)
Vďaka.
Pavel Ostrolucký (22.09.2011, 08:09)
Milan prosím Ťa pozri sa do výsledkov OZ - Revúca na našej stránke - všetko je tam nejaké čudné a nejako poprehadzované ! Aj táto rubrika, ktorá sa mi vytvorila mala byť v Tvojej odpovedi na nedodanie podkladov do MS čo si žiadal od chovateľov, no na môj podiv mi vytvorilo túto moju novú rubriku kde som odpovedal na Tvoje otázky k MS. Bližšie k tej našej stránke OZ - Revúca. 1. V prvom riadku od spodu v našich výsledkoch sa nachádza vyhodnotený pretek OZ - Sabinov zo dňa 1.5.2011 - Kraľovany - Sučany - nechýba náhodov vo vyhodnotení OZ - Sabinovu ?. 2. V piatom riadku od spodu má byť naše poradie po 6. preteku - toto tam vôbec nie je a dáva nápis - FIND ! / Asi že nie je, alebo koniec / ! 3. V šiestom riadku od spodu je vyhodnotený pretek Veľká Bíteš - ktorý patrí pre OZ - Košice - tento tiež nechýba náhodov uvedenej ÓZETKE ? Skrátka nejaké statky - zmätky, ktoré môžu niekomu chýbať, skús to preveriť kde je chyba. S pozdravom Paľo !
Milan Blahovský (22.09.2011, 09:32)
Tak s týmto nemám nič spoločné, vložiť podklady a meniť ich môže iba zástupca vášho OZ. Ak je nejaký nezmysel, môže to zmazať a spätne to nahodiť správne. Prístup k tomu má ešte Jaro Seliga ako spracovateľ vašich výsledkov....
Pavel Ostrolucký (22.09.2011, 14:08)
Milan - mne je to úpne jasné - len neviem či tieto podklady nechýbajú práve spomínaným dvom OZ, Sabinov a Košice. My to máme v OZ Revúca nahodené navyše a niekde to môže pri spočítavaní bodov a koeficientov holubom a jednotlivým chovateľom chýbať ! Náš výcvikár a Jaro Seliga to určite ešte skontrolujú.
Milan Blahovský (22.09.2011, 14:10)
Nič nechýba, tieto OZ majú svoje vlastné stránky a napokon to nemá nič spoločné s výpočtami koef. či MS
Pavel Ostrolucký (28.09.2011, 15:37)
Ďakujem všetkým čo sa zapojili do opravy výsledkov OZ - RE, čo bolo reklamované dňa 22.9.2011 o 08,09 hod. - teraz je to bez chýb - super práca - ďakujem !
Pavel Ostrolucký (11.10.2011, 13:24)
Milan včera sme mali schôdzu na ktorej bol aj synovec pána Jána Chabadu z Očovej. Ten mi povedal, že doteraz sa za doručeného holuba 11-02301.488, ktorý nie je síce Tvoj, ale po Tvojich holuboch nikto ani len slovkom nepoďakoval ! Dúfam, že si ho majiteľovi doručil v poriadku aj s čípom a že costou do NR a späť do S.Podhradia nezdochol ! Majiteľ holuba by mu mohol aspoň zavolať a urobiť čo sa patrí. Paľo !
Pavel Ostrolucký (12.10.2011, 08:20)
Milan ja to chápem a aj tak som to napísal. Ty nie si chyba - urobil si pre Vlada maximum, ale on mohol Jankovi Chabadovi po dodaní holuba v úplnom poriadku aspoň zavolať a poďakovať. Ty sa s tým už viacej netráp!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené