SZCHPH
SZCHPH
Z rokovania P-SZCHPH: „... preteky z Londýna a Berlína ...“

Autor: Ľubomír Janda

Z rokovania P-SZCHPH...
Najstaršie prvé Najnovšie prvé
Potvrdenie vymazania

Naozaj chcete vymazať túto tému vrátane všetkých jej príspevkov? Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

Vymazať príspevok?

Naozaj chcete vymazať tento príspevok? Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

ĽJ
Ľubomír Janda
21.10.2011, 23:26
Vyčerpávajúce! Ďakujem!!! Letu zdar! Ľ.J.
DK
Daniel Krajcik
25.09.2011, 22:00
http://www.olympicraces.com http://www.olympicraces.com/attachments/File/FCI_poster_2012_SLOWAKEI_A1.pdf ... ostatne neskor.
ĽJ
Ľubomír Janda
25.09.2011, 09:21
Dňa 15.09.2011 sa konalo zasadnutie P-SZCHPH. V uznesení vypracovanom z rokovania ma zaujal čl. I., bod 8 - P-SZCHPH schvaľuje: „Zorganizovať a zabezpečiť dopravu holubov na Olympijské preteky z Londýna a Berlína, podľa počtu holubov, nahlásených jednotlivými OZ a MDKS.“ Nakoľko zápisnica neobsahuje bližšie informácie a téma zaujala nielen mňa, chcem touto cestou požiadať členov P-SZCHPH o zverejnenie doplňujúcich údajov napr.: - kto tieto skvelé myšlienky na úrovni P-SZCHPH inicioval, - predpokladané termíny konania, - či preteky budú alternatívou pretekov Oostende a Gotha, ktoré boli v sezóne 2011 VCS a NP, - či sa bude jednať o preteky s medzinárodným prvkom, - príp. ďalšie skutočnosti, ktoré v súvislosti s danou témou na rokovaní odzneli. Úspešnosť realizácie takýchto podujatí je podmienená hlavne úrovňou ich propagácie a táto téma môže byť jedným z jej nástrojov! Za všetky seriózne prejavy ochoty informovať vopred ďakujem!!! Letu zdar ! Ľ.J.
Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie.