Buček Edo-poľské mláďa

František Dohňanský (25.10.2011, 08:12)
Pozdravujem pán Buček, potreboval by som informáciu ako zistiť majiteľa poľského mláďata s olympijským krúžkom PZHGP číslo PL 2011-497-117? Vopred ďakujem za info.
Dušan Petro-Monocký (25.10.2011, 12:36)
Zdravim,mam uz 3 roky polskeho holuba a neviem zistit jeho majitela,cislo holuba:PL 2008-0290-9511,dakujem za akekolvek info,vopred dakujem.
Dušan Petro-Monocký (25.10.2011, 12:41)
Opravujem cislo holuba:PL 2008-0295-9511 Letu Zdar.
Miroslav Luhovy (25.10.2011, 14:35)
p.Monocký , ako nám vysvetlíte,že toho holuba máte 3 roky ,kartičku zjavne nemáte a veselo si s ním lietate a holub vám veselo získava body. Napr.: 46.Petro-Monocký D+M,Hencovce N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:01 bydl:Hencovce 2033 563.890km,P: 46 C: 34 B: 1908 146 1 08-PL-0295 9511 H 1079.422 1.14:42:24 62 183.879 Spolu 62 bodov
Jozef Daníšek (25.10.2011, 15:26)
Pán Petro-Monocky.Holub pochádza z Reszowa.Bližší kontakt je. Jan Dlugosz ul.Wolnosci 95 38-540 Zagrz č.t.0048 134622273.Pozdravujem Daníšek
František Dohňanský (25.10.2011, 21:42)
Tento príspevok som adresoval tomu, kto poradí ako nájsť majiteľa s Poľským olympijský krúžkom a nie, aby sa tu niekto priživoval. Asi niektorí nevedia napísať svoj príspevok!!!
Dušan Petro-Monocký (27.10.2011, 01:27)
p.Luhovy pre info si svoje nazory a ociernovanie nechajte pre seba,hladam iba majitela holuba a vas do toho je ....,katicku a povolenie od polskeho holuba uz davno mam tak si tu dobre rozmyslite co tu napisete,dakujem velmi pekne pan Danisek...LETU ZDAR.
Zdeňek Adamík (27.10.2011, 07:09)
Pane P-M, budete se divit ale každému kdo soutěží v rámci FCI do toho je. Možná to měl pan L. formulovat jinak, ale to je tak asi všechno. Určitě pro Vás nebude problém Průkaz o vlastnictví tohoto holuba, pro uklidnění situace, umístit na tomto webu, za což Vám předem děkuji.
Milan Blahovský (27.10.2011, 08:37)
Je tak trocha čudné čo tu tvrdíš Dušan P-M : - kartičku a povolenie už dávno mám.... a pátraš po adrese klubu odkiaľ tento holub pochádza. Nie je to náhodou všetko (od chvíle čo ti zverejnil adresu p.Daníšek) naopak ???? Zverejňovanie výsledkov na webových stránkach = verejná kontrola.
Miroslav Luhovy (27.10.2011, 08:52)
Pán Monocký,je ma potom veľa.Správne Vám to vysvetlil Zdeněk Adamík.A tomu čo ste napísal možno ani sám neveríte.
Ľubomír Hovančík (27.10.2011, 08:56)
Letu zdar páni. Citujem:"mam uz 3 roky polskeho holuba a neviem zistit jeho majitela" 2.citát "katicku a povolenie od polskeho holuba uz davno mam " takže Dušan - majiteľ je, alebo by mal byť ten kto má preukaz vlastníctva tzv.kartičku -ak máš preukaz, tak potom už chceš zistiť iba meno chovateľa, ktorý vychoval daného holuba, vie pôvod holuba a tým sa mení uhol pohľadu. Takže, aby si si nesypal popol na hlavu napíš čo konkrétne chceš. Mňa osobne ak by ma zaujímal pôvod holuba, ktorého mám tri roky s preukazom, tak už dávno to mám zistený pôvod. No u mňa taký holub nemá miesto. lovu zdar sory letu zdar.
Dušan Petro-Monocký (27.10.2011, 11:24)
Zdravim vas pani,karticku o vlastnictve holuba mam ale iba duplikat vystaveny polskym zvazom spolu s povolenim na lietanie,chcem zistit majitela holuba lebo ma to zaujima,som zistoval uz davnejsie s kade ten holub je ale som sa k nicomu nedopatral,chcem zistit povod holuba,toto mam tu najradsej na tomto diskusnom fore ze kazdy sa tu miesa do niekoho koho vobec nepozna,u nas v OZ aj ZO je to tak ,ak nasadzujes holuba ineho ako slovenskeho,musis mat od neho karticku o vlastnictve inak ho nenasadis,take su pravidla,ja tu nebudem zverejnovat ci mam karticku,vycvikar a predseda ju videli a to mi uplne staci,Letu Zdar.
Dušan Petro-Monocký (27.10.2011, 11:34)
Aspon vidno aka je mentalita chovatelou na Slovenku,zavidiet a ociernovat nic ine,clovek tu napise ze potrebuje s niecim pomoct a toto sa tu z toto vykluje,okrem pana Daniška nikto,majte sa...Letu zdar
Dušan Petro-Monocký (27.10.2011, 11:37)
aby nevzniklo zase nedorozumenie tak iba niektorych chovatelov....
Zdeňek Adamík (27.10.2011, 12:49)
Dobrý den, pan Daníšek neudělal nic jiného než že zkopíroval adresu z polských web stránek, což jste, když vládnete PC mohl udělat i sám. Ještě Vám tam mohl dopsat že je organizován v Klubu (MO) Sanok. K tomu Vám patrně v určitých pohcybách doplnil i volačku: + 48. 0295 SANOK Jan DŁUGOSZ 13-462-22-73 Ul. Wolności 95 38-540 ZAGÓRZ Hezký den. A propos už jste s tím nějak pokročil?
Peter Turek (27.10.2011, 13:05)
Pán Dušan Petro-Monocký.Nehnevajte sa,avšak ste takmer typickým príkladom toho, ako vznikajú zbytočné konflikty medzi chovateľmi -vychádzam z Vášho príspevku.Ak by ste formuloval vetu-Mám už 3 roky poľského holuba OD KTORÉHO MÁM DOKLADY- uvediem aké...a k aždému je jasné o čo ide. Páni Luhový,Adamík.Blahovský,Hovančík,reagovali správne na Váš príspevok a Vy neuvedomujúc si,že problém vznikol z Vašej chybnej formulácie,hneď začínate osočovať chovateľskú verejnosť.Musí Vám byť predsa jasné,že z Vášho príspevku nijak nevyplývalo,že máte nejaký doklad od poľského holuba s ktorým lietate. Napriek tomu Vám uvediem vlastnú skúsenosť spred pár rokov,ktorá je podobná Vášmu prípadu.Zaletela ku mne pred časom poľská holubica z krakowskej oblasti.Jednalo sa o extériovo výnimočnú plavú holubicu.Po rozličných peripetiách sa mi podarilo cez poľských priateľov zistiť majiteľa,ktorý nechcel byť menovaný.Jednalo sa o movitého človeka,ktorý nakúpil chovný materiál v Holansku.Ten mi odkázal-holub sa má vrátiť domov.Pokiaľ sa holub domov nevrátil,on už o neho záujem nemá a ani žiadne informácie nepodáva.Cestou prostredníka mi však poslal kartičku od holubice.Tá asi po dvoch týždňoch zrejme odletela.Takže bol som vlastníkom zalétlej holubice od ktorej som mal doklad o vlastnícstve a doteraz neviem kto bol jej majiteľom.
Miroslav Luhovy (27.10.2011, 13:29)
p.Monocký,to som rád ,že sa to vysvetlilo.Je dobré,že funguje verejná kontrola.Toto ste mohol napísať hneď a nebol by žiadny problém. Letu zdar

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené