UKONCENIE CHOVATELSKEJ CINNOSTI

Vlastimír Pomajdík (03.11.2011, 08:49)
VAZENI PRIATELIA V dosledku vysokeho veku (84) ,ale predovsetkym zdravotneho stavu poprosil ma moj dlhorocny priatel pan JOZEF SABO z Michaloviec, aby som zverejnil na nasej internetovej stranke predaj vsetkych jeho holubov, 50 kusov, ktore toho casu ma. Chce uz definitivne ukoncit chov. Ide o holuby potomkov po holuboch SION, FABRY, DELBAR,WAN PARIS,WAN DER EPST A WAN BRUANNE. Pana Jozefa Saba netreba osobitne predstavovat, ale treba pripomenut, ze je to popredny chovatel a byvaly funkcionar nasho zvazu, ktory uzko spolupracoval s panmi HANAKOM, KOLARIKOM,CHVATALOM a dalsimi. Dosahoval vynikajucich vysledkov v pretekajucej cinnosti a jeho holuby boli zapracovane s uspechom do mnohych poprednych chovov.Kto pozna osobne pana Jozefa Sabu, da mi za pravdu, ze ide o dobreho, uprimneho cloveka, vynikajuceho znalca a odbornika v chove postovych holubov. Pokial niketo prejavi zaujem o jeho holuby, nech sa osobne obrati na neho na adrese: JOZEF SABO JILEMNICKEHO 7 MICHALOVCE alebo na telefonne cislo 056 6425383 Pan Sabo internet nevlastni. Dakujem za porozumenie.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené