Falošné kamarátstvo

Celestín Košta (10.01.2012, 18:59)
Falošné kamarátstvo. Rozhodol som sa napísať tento príspevok,aby chovateľská verejnosť vedela,akí falošní kamaráti sú medzi nami holubármi.Jaedná sa o ZO Dvorany nad Nitrou, patrí do OZ Topoľčany. Robil som tam výcvikára bez mála 10 rokov. Čo sa dalo vybaviť som vybavil alebo som to zohnal.Nebudem to nejak rozoberať, ale vždy je lepší ten kamarát,čo ich napája vínom alebo alkoholom.V jednoduchosti môžem to nazvať klub alkoholikov,česť výnimkám. Takže píšem toto preto,lebo sme sa s kamarátom Minárikom rozhodli prejsť do ZO Lužianky.Vlastne ide o elektronický systém Mega.Žiadali sme,aby nám poskytli nasadzovaciu jednotku,nakoľko máme v klube 2 nasadzovacie jednotky a jedna sa vôbec nevyužíva.Za túto požiadavku nás doslova vysmiali,že nám ju nedajú vraj si máme kúpiť novú.Nová nasadzovacia jednotka stojí 549 €.Oni nám vyrátali jednoducho z hlavy 22,50 €,ktoré sme dostali a nehovoriac o tom,že je tam ešte tlačiareň a atómové hodiny.Na tom keď sa systém vybavoval som mal nemalú zásluhu a hlavne o tomto rozhodujú tí,ktorí sa na tomto systéme len priživili. Dal som zvolať ďalšie stretnutie,samozrejme som nepochodil,stretnutie bolo v Dvoranskej krčme.Vysvetlil som im,že tú nasadzovaciu jednotku nevyužijú,nech nám ju dajú,pretože tam aj tak bude 10 rokov aj nie viac len stáť a už tam stojí 5 rokov.Potom sa na nás osočili,že ich to nezaujíma,vraj si máme si kúpiť novú a môžme ich dať aj na súd.Predseda klubu sa vyjadril tak,že už sa teší na ten súd.On,ktorý sa na tomto systéme skutočne len priživil ,pretože si ho kupol až dodatočne po 2 rokoch. Skrátka nedá sa s nimi o takýchto veciach vôbec komunikovať,pretože všetci mali len zvýšené emócie.A ešte každý jeden z týchto chovateľov má odo mňa holuby,keďže ich výsledky boli u niektorých až podpriemerné.Tak toto je to "kamarátstvo".
Ján Zajac (10.01.2012, 19:47)
Pán Košta, nič nové na Slovensku:-((( Držím Vám palce !!!!
Vladimí­r Smieško (11.01.2012, 20:32)
Keď zistíte, že Vaša rodina je Váš "najlepší kamarát", to bude ten naj pocit. To ostatné je vedľajšie. Netrápte sa - PENTA namá problém..

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené