totálny výpredaj špičkových holubov za výhodnú cenu

Peter Gibala (13.01.2012, 17:14)
S chovom poštových holubov som začal len nedávno a už som nútený z rodinných dôvodov to aj ukončiť, preto ponúkam na predaj do chovu originál holuby Chytil a to konkrétne syna a vnukov jeho famózneho chovného holuba ,,298",,Witpen Kletskop" ,,Miss Elexa",,Number 1" a taktiež vnučky,,Attila",,Secret star",,Crak national", ďalej ponúkam na predaj originály odchovov, Jozef Bednár a syn (mimochodom tochtoročný majster golden klubu Slovensko) z jeho ,,eso" holubov, ako napr. syn ha ,,007"dcéra ha ,,160", a ešte vnuci a vnučky olympioničky ,,009"6. miesto olympiáda Ostende kategória ,,C",,Macho",, barónka"a famózneho chovného holuba DV-1371 pôvodom Grondelars-Houben od ing. Vidholda, ktorý je už žiaľ v holubiarskom nebi. V roku 2007 som urobil nákup u pána Bednára a v roku 2009 u pána Chytila suma sumárum spolu nákup 50ks do dnešného dňa mi po tvrdej a nekompromisnej selekcii ostalo 14 kusov. Takže si asi viete predstaviť, akú drahú som mal polievku každý týždeň, takže to, čo ostalo je top kvalita. Na jeseň som urobil tvrdú selekciu aj u závodných holubov (čiže ich potomkov) a 50% priemerných holubov som taktiež vyradil, takže mi ostalo 46kusov. Čo je dôležité chcem povedať, že z odchovom týchto holubov som naostro začal pretekať až v roku 2010-2011. Za tie dva roky som získal 1x1 cenu v OZ Spišská Nová Ves a 12x1,10x2,5x3 cenu v ZO Spišský Štvrtok (uvádzam len prvé tri ceny). K dôverihodnosti mám k dispozícii všetky rodokmene a rodové obrúčky vyradených chovných holubov, podmienka je, že predám celý chov naraz, cena symbolických 1300€ , v prípade seriózneho záujmu, že viem, že zákazník sa nechce na tom obohatiť som ochotný ísť s cenou ešte dole, k tomu darujem 5kusov prepravných košov, krmitka, napájačky, gritniky, 100kusov hniezdnych misiek,krmivo,grit a iné vitamínové, minerálne, liečebné a iné prípravky. Všetci, ktorých tá ponuka zaujala sú u mňa nezáväzne vítaní, pretože je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť. Za všetky gramatické chyby sa ospravedlňujem, pretože to píšem so slzami v očiach (všetkým ktorých zaujíma dôvod ukončenia odpoviem telefonicky, lebo pisovne by to bolo na dlho) PS:Neskoršie bude v ponuke aj elektronicky systém Bricon Speedy tiež za veľmi výhodnú cenu. tel.číslo: 0907 528 582
Peter Gibala (14.01.2012, 09:00)
K tým chovným holubom som ešte zabudol spomenúť Schellens holuba DV 06663 02 0107 Herbert Wieden ktorého potomstvo taktiež lieta fantastický.
Peter Gibala (17.01.2012, 13:17)
Po mnohých telefonátoch od chovateľov či holuby nepredám aj jednotlivo, som sa rozhodol tak učiniť teraz. Takže závodné holuby by boli v cene od 10-30 eur za kus, chovné od 30-40 eur za kus, keďže originály,,chytil" a,,Bednár" sú už predané tak sa jedna o ich potomkov

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené