Ošetrovateľ.

Ľudovít Jančok (08.08.2012, 20:53)
Zdravím Vás. Mám bohaté skúsenosti z ošetrovaním poštových holubov a rád sa podelím zo skúsenosťou s touto prácou. Na začiatok radím potencionálnym ošetrovateľom, zistite si finančné možnosti zamestnávateľa a charakter. Pokračovanie na budúce. Ludvik.
Miroslav Ďurana (08.08.2012, 22:19)
Pán Jančok akých výsledkov ste dosiahli ako ošetrovateľ.Možno by záujem aj bol,ale baviť sa hneď o financiach je dosť na hrane.Aké záruky poskytuje ošetrovateľ keď chce skúmať zamestnávateľa.Ešte sa mi nestalo aby mi zamestnanec kládol podmienky.Alebo som Vás zle pochopil.
Zdeňek Adamík (09.08.2012, 07:13)
Miro, proč tak zhurta? Zřejmě pan Jančok vychází z nějakých vlastních nebo zprostředkovaných zkušeností. Rozhodně to platí obecně v každém oboru lidského konání. Zejména pak v dnešní době. A k té větě: "Ešte sa mi nestalo aby mi zamestnanec kládol podmienky.": 1) pan Jančok píše o období před zaměstnaneckým poměrem (jakéhokoliv druhu) 2) kvalitní člověk, odborník, si může klást podmínky, může si prověřovat potencionálního zaměstnavatele, protože na to zkrátka má a zná svoji hodnotu.
Július Marton (09.08.2012, 08:32)
P. Ďurana ,až máte záujem o referencie p. Jančoka treba zavolať Jarovi Košťálovi (až Vám to meno niečo hovorí) podá Vám presné informácie o p. Jančokovi.Pár rokov dozadu p. Jančok robil ošetrovateľa u Jara.Výsledky boli výborné.Jaro nedá na neho dopustiť.Ak máte záujem tu je jeho tel. č. 042/4422234. Budete si na čistom. Letu zdar.
Ľudovít Jančok (09.08.2012, 15:02)
Zdravím Vás. Pán Ďurana, Vy ste to zle pochopil. Ja neponúkam služby ošetrovateľa, ja sa len chcem podeliť o skúsenosti ošetrovateľa. Ak sa nič nezmení, dozviete sa veci. Čo sa týka mojich holubárskych kvalít, to nechám na posúdenie druhých. Len na okraj bol som ....... Pán Košťál je človek ktorý má holuby v srdci, je to jeho život, je na ňom aký má na mňa názor, ale výsletky...... Stvoril som u neho dvoch olympionikov. Ja viem aj odchovať nie len závodiť. Ludvik.
Miroslav Ďurana (09.08.2012, 16:13)
Pán Jančok napíšem na mail až nezaťažujeme ostatných.S pozdravom.Miro.
Ľudovít Jančok (09.08.2012, 20:18)
Zdravím Vás. V sekcii zaletené holuby je príspevok- reakcia na môj príspevok. Nuž žeby trafená hus zagágágala? Lenže moja negatívna skúsenosť nie je z Trenčína. Ba naopak moja spolupráca s p. Košťálom bola OK. Nuž len čas ukáže či je moja holubárska cesta na ktorú som znova stupil tá pravá, zatiaľ je to OK. Nemusíš mi znova závidieť, aj tak na mňa nemáš, ani mať nebudeš ... priateľ... Ludvik.
Ernest Kováčik (11.08.2012, 08:50)
Páne kontakt na Vás?
Ľudovít Jančok (11.08.2012, 12:22)
Zdravím Vás. Pán Kováčik, keď ťuknete na moje meno, máte môj E- mail. Zdravím Ludvik.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené