Ideme správnym smerom ?

Anton Filipeje (25.12.2012, 13:07)
Holuby v Belgicku na dražbách dosahujú rekordné sumy u nás na Slovensku ani 20 oblasných majstrov nedosiahne sumu penazy čo 1 chovatel v Belgicku napr. Etienne Meirlaen ,Pieter Veenstra ,Jos Thoné atd. Kto mi odpovie na otázku prečo je tomu tak ? [%sig%]
Dušan Konečný (26.12.2012, 12:04)
Nespochybniteľný dôvod je kúpna sila cieľovej skupiny oslovených chovateľov. Za slovenské holuby padali na PIPE tiež úplne iné čiastky ako na slovenských aukciách... aukcie na PIPE už ale úplne uleteli našej realite a aj holub priemerných kvalít, ktorý sa tam predáva je pre 99% z nás cenovo nedostupný. Na Slovensku sa naopak môžu tešiť kupujúci - silný pretlak holubov oproti počtu záujemcov tlačí ceny dole a niekedy sa podarí kúpiť naozaj výnimočné holuby za skvelé ceny. Momentálne pracujem na projekte, ktorý keď sa chytí, tak by mohol otvoriť aj slovenským holubom dvere za hranice, no samozrejme si to ešte pýta čas...
Július Krško (26.12.2012, 12:19)
Slovenským holubom chýba predovšetkým dobrá reklama. V Belgicku určite nevedia že na veľkej cene Slovenska Gotha sme vypúšťali pred rokom cca 22000 holubov.
Štefan Kyzek (01.01.2013, 22:00)
Pan Krško reklama není ani na Slovensku. Napríklad v r.2011 K.M. CHEB nasadené 26.418 holubov.Bol som prekvapeny,ked´pán Matuška mi oznamil že som to vyhral.Po krátkom rozhovore sme sa aj za tri hodiny stretli.Slovenský časopis o to zaujem nemal.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené