Ľudská hlúposť či neznalosť ?

Milan Blahovský (26.12.2012, 14:16)
Stoji za povšimnutie!!!!!! Blahovský dal do dražby zaleteného Poľského holuba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to je teda objav, za ktorý sa skutočne ani podpísať nie je možné. Prevzaté z http://www.postoveholuby.sk/zaletene/index.php Ubožiak, ktorý je doslova úplne "mimo misu" si rieši svoje komplexy podobnými informáciami, nie je v tejto spoločnosti ojedinelý a tak jeho sila rastie každou odpoveďou na jeho úlet. Takže "bezmenný tvor" na tvoje vysvetlenie : Z dôvodov vyčerpania zásob rodových obrúčiek na Slovensku v pomerne skorých mesiacoch roka 2012 ( k čomu možno prispelo vymieňanie "poškodených"obrúčiek ) som požiadal priateľa z klubu pri jeho nákupoch v Nowom Targu aby mi nejaké zakúpil ak budú mať. Doniesol ich 100 ks včítane preukazov a 50 mi z nich predal. Tie som použil na okrúžkovanie neskorých mláďat, ktoré mi bolo ľúto utratiť vzhľadom na ich výborný pôvod. Niekoľko z nich už bolo odpredaných a je možné, že noví majitelia ich doteraz neobdržali, ale to poriešim. Som maximálne časovo skrz prestavby rodinného doma zaťažený a tak sa mi stane, že mi niektoré drobnosti ujdú za čo sa im ospravedlňujem. Takže len tak ďalej, určite to niekam dotiahneš...
Ján Melichárek (26.12.2012, 15:01)
............... Nuž je možné ,že tomuto mimozovi alias ,,mimo misu"zaletel rozum anemôže sa s tým vysporiadať
Zdeňek Adamík (26.12.2012, 19:57)
Za mého mládí byl anonym pojmem pro darebáka a člověk, který svou čest a jméno nevkládal na podporu toho, co hlásal, byl zbabělec a jeho slovy se nikdo nezabýval a anonymní dopisy se házely do koše. Dnes takoví primitivové zneužívají internet, podobně jako někteří ubožáci - zbabělci, přepadají zejména staré lidi možná i ve tmě, zezadu, a mnohdy jen v přesile.
Vladimí­r Smieško (26.12.2012, 22:17)
Ano. Presne tak. Spústa darebákov a ľajdákov, žiaľ, dnes múti vody. V časoch, čo si pamätám, podobné exempláre nebolo takmer vidieť. Takí totiž nemali šancu. Boli na okraji spoločnosti, boli zalezení, lebo ich normálny ľudia tvrdo brzdili a nepotrebovali na to žiadne zákony. Tým vôbec nechcem pripomínať socík, aj tam ich bolo neúrekom, iba že 60 -te roky bola ešte inak kutá generácia. Potom sa to vylepšovalo. No a po "Nežnej či Zamatovej" prišla expansia. V našich podmienkach z večera na ráno samý darebák a ľajdák zrazu podnikateľ, milionár, poslanec či politik a tak podobne. V tých novembrových časoch som raz doma pri telke povedal: "a teraz príde divočina". To som ale celkom netušil, čo som povedal. A tak je to tu. Pokojné sviatočné dni.
Robert Molnár (26.12.2012, 23:00)
p.adamik plne s vami suhlasim. a to nie len v tejto sfere./holubareniu/
Robert Molnár (26.12.2012, 23:07)
opravujem sa v holubarení
Ľubomír Hovančík (27.12.2012, 18:22)
Stačí zaviesť registráciu podávania príspevkov a problém s anonymnými blbečkami, by bol vyriešený.
Ján Melichárek (28.12.2012, 09:04)
No ale nesmieme zabúdať ,že do kolonky zapletené PH píšu aj laici. Je tu však možnosť a vyriešiť zadanie všetkých iniciálov v predpísanej podobe tak ako je tomu na CZ stránke a Hung ta je ešte viac špecifikovaná len na pár výrazov dokonca i v kolónke pre bydlisko sa nedá napísať všeličo. Ďalšia z možností je aby sa zobrazoval tento údaj.. napr.(---.173-41-86.t-tek.cz) To ostatné nechajme na fantázii prevádzkovateľa tejto stránky Malý Moricko píše Santa Klausovi: -"Prosím Ťa pošli mi bračeka." Santa Klaus: -"Dobre, ale pošli mi mamičku! PS:Kto druhému jamu .... tak sa z lesa ozýva

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené