Darcovia krvi Žilina a okolie

Ján Bučo (07.02.2013, 13:27)
Všetkých Vás srdečne pozdravujem, Mám na chovateľskú verejnosť (ale nielen na ňu) zo Žiliny a okolia (nie je podmienkou) jednu veľkú prosbu. Moja mama, p. Eva Bučová (niektorí si možno ešte pamätáte jej články v Letu Zdar) absolvovala na urológii v Žiline vážnu operáciu a ja by som z vďaky lekárom rád zorganizoval skupinový odber krvi práve na konto žilinskej urológie. Odber sa uskutoční na Stanici darcov v nemocnici v Žiline dňa 22.02.2013 v čase 7,00 - 9,00 hod. Pre darcov, ktorí sa mi pri odbere ohlásia je pripravené občerstvenie (pestrejšie ako obvykle) a pre piatich vylosovaných sú pripravené poukazy na tohtoročné mláďatá z holubov Klessens&De Lepper a Battenburg. Prosím všetkých záujemcov o účasť na odbere aby ju avizovali do 15.2.2013 buď mailom na janbuco@gmail.com alebo odpoveďou v tejto návštevnej knihe aby som stihol dať pripraviť všetko potrebné na hematológii a doniesť dosť "občerstvenia". Telefonicky je možné sa ohlásiť na čísle 0915848031. Moje číslo 0907847774 asi nebude fungovať lebo v čase od 11. do 15.2. budem služobne v Izraeli (keď tak skúste SMS). V mene mojej mamy Vám vopred všetkým srdečne ďakujem. Krv, ktorú môžme takto darovať je nad všetky peniaze. Letu Zdar Jano Bučo [%sig%]
Ján Bučo (21.02.2013, 11:46)
Pozdravujem Vás priatelia, Ak niekto plánujete prísť zajtra darovať krv pre moju mamu, ozvite sa prosím. Včera som sa úplnou náhodou dozvedel, že prídu nejakí chovatelia z OZ Bytča. Každého by som rád niečim obdaroval a bude mi nepríjemné ak nebudem pripravený. Môžete sa ozvať na číslo 0907847774 alebo mailom na janbuco@gmail.com . Stretneme sa zajtra ráno o 7,00 hod. pred stanicou darcov krvi v Žiline. Vopred všetkým ďakujeme za účasť. Ján, Monika, Eva a Jozef Bučovci

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené