prieskum chov.centra Budmerice

Oldrich Savara (14.02.2013, 16:51)
Važení priatelia ! Tak ma napadlo, že keď už nepretekám a aby som nezostal na ocot či by nebolo dobré, venovať sa rozvoju náško koníčka po inej stránke. Ako viete ponechal som si niekoľko chovných párov a spojil som sa s p. Revaym P. pod značku " Chovné centrum Budmerice " Cieľom tohto centra je vychovávať z overených holubov schopný odchov pre záujemcov za prijatelnú cenu. Dôvodom je skutočnosť, že dlhodobo pozorujeme ubytok mladej generácie chovateľov. Pri debatách s kamarátmi sme prišli na nezanedbatelný fakt a tým sú ceny poštových holubov. Ak k tomu pridáme dobu aklimatizácie zistíme, že úspešné zaradenie sa chovateľa medzi špičku trvá poriadne dlo. Čo sme vymysleli ? Urychlenie tohoto procesu za dostupnú cenu už od nákupu holubov. Naša myšlienka spočíva v tom, že chceme chovateľom ponúknuť slušný odchov z nášho zariadenia za dostupnú cenu. Za dostupnú cenu považujeme 20,oo € za mláďa. No a aby to neostalo v rovine predaja v prípade dostatočného záujmu to môže fungovať tak, že mladé holuby od nás odobrané ak budú nasádzané u Vás doma v pretekoch mladých budú zaradené do výsledkovej listiny daného ročníka a na dôvažok môže byť 10% z odobraných mláďat ocenených čiastkou 40%. V prípade, že bude odobraných napr. 100 mladých spustíme tento projekt už v tomto roku 2013. Ak Vás priatelia, táto myšlienka zaujala a mali by ste záujem, kontaktujte nás na T. 0903 / 374710 Šavara Oldrich.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené