Predaj EKS + holubov

Alexander Hlavatý (01.03.2013, 19:41)
Na žiadosť môjho dlhoročného priateľa Štefana Gubrica zo Šurian uvádzam jeho oznam v plnom znení: Predám EKS TAURIS-Compakt+ XL - používaný 3sezóny. Príslušenstvo: taška na EKS, 3ks antény 15cm, kábel 5m, kábel 10m, kábel na autobatériu, trafo-napájací zdroj, nový softvér, 100ks čipov, 100ks holubov pripravených na sezónu 2013. Cena 1000eur. Končím so závodením - osobné dôvody. Tel. 0907223553, Email: gubric@atlas.sk P.s. Škoda že neplatia dohodnuté podmienky ktoré boli na papieri, čo viedlo k tak radikálnemu rozhodnutiu. Škoda aj dobrého chovateľa. Ak budeme takto pokračovať, tak budú súťažiť len "veľkí" chovatelia čo majú objednaných 3-4 koše a malí a menší sa budú len prizerať a tešiť ak im niečo zostane........
František Šimko (01.03.2013, 20:50)
... mam priateľa , už neholubára , skončil . A to pred pár rokmi keď o ňom bol článok v okresných novinách redaktorovi povedal : ja si niekedy nedovolím to čo majú moje holuby ! Povedzte čo znechutí aj takého holubára že skončí ? Mňa ani netrápi že niet mladých , ale že nám odchádzajú holubári čo ako sa hovorí rástli s holubom v srdci. Škoda že niet štatistiky ktorá by uvádzala prečo nás toľko ( a aj špičkových) odchádza ...
Dušan Petro-Monocký (02.03.2013, 20:18)
maš pravdu...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené