DOTLAČ KNIHY

Tomáš Kristev (09.04.2013, 11:01)
Dobrý deň..., Môj priateľ doc. MVDr. Dušan Rajský, Phd. zvažuje na požiadanie dotlač publikácie MANAŽOVANIE ZDRAVIA ŠPORTOVÝCH POŠTOVÝCH HOLUBOV. Osobne vlastním jeden ním darovaný výtlačok a môžem potvrdiť, že sa jedná o ozaj hodnotnú publikáciu, jedinú svojho druhu u nás, obsahujúcu 211 strán pre chovateľa hodnotných informácií. Kniha nebola vydaná komerčne a nie je možné ju zakúpiť vo voľnom predaji. Jedná sa o čiste vedecko-publikačnú výskumnú činnosť. Ak by bol záujem o túto publikáciu, je potrebné si ju ešte pred dotlačou objednať, aby bolo možné odhadnúť približné množstvo výtlačkov. Predbežnú cenu zatiaľ povedať neviem, bude závisieť od množstva dotlačených kníh, preto skúšam takouto cestou zistiť predbežný záujem. Podotýkam, že nemám záujem na tejto iniciatíve nič zarobiť a robím to pre to, že som presvedčený, že kniha bude pre mnohých z nás cenným pomocníkom. TK
Jozef Gallovič (09.04.2013, 17:21)
Prosim uviest kontakt,za ucelom objednania si hnihy ďakujem.
Mikuláš Kováč (09.04.2013, 20:44)
Kúpil som si túto knihu na olympiáde v Nitre 2013. Je tu mnoho dobrých postrehov a rád, ktoré sa hodia aj pre bežného chovateľa. Všetkým môžem túto publikáciu odporučiť. [%sig%]
Tomáš Kristev (10.04.2013, 15:13)
Dušan Rajský patrí k európskej špičke v oblasti parazitológie. V Nitre na olympiáde prezentovali zopár výtlačkov, ale kniha sa ihneď rozobrala. Niekoľko mojich priateľov ju u mňa videlo, a prejavili o ňu záujem. Samotný autor má už len tri výtlačky a dotlačiť pár kusov by bolo veľmi nákladné. Bolo by dobré, keby sa nás nazbieralo aspoň 50, aby to ponížilo aspoň čiastočne cenu za dotlač. Keď budeme vedieť počet kusov, budem následne vedieť cenu za kus, a včas Vás budem informovať priatelia. Pre predbežné objednávanie som založil mailovú adresu dotlacknihy@centrum.sk S pozdravom T.K.
Alexander Hlavatý (10.04.2013, 17:05)
Koľko stála kniha v Nitre?
Tomáš Kristev (10.04.2013, 21:05)
Netuším pán Hlavatý, knižku som dostal ako dar od autora. Čím viac kníh by sme objednali, tým bude cena nižšia... A ako som už vyššie napísal, nemám potrebu na tom zarábať pár drobných, sám beriem 10 ks, ktoré rozdám ako prezenty pre priateľov...
Igor Barbírik (10.04.2013, 21:09)
Pán Kristev cena sa dá vyrátat aj bez predbežných objednávok.! Samojzrejme že chovatelia majú záujem o takúto publikáciu knihy. Takže udajte cenu jedného výtlačku,a chovatelia sa rozhodnú či si jú kúpia.
Peter Matalík (10.04.2013, 21:27)
Igor má pravdu.Nekľučkujte okolo toho a dajte konkrétnú cenu .napr. pri 100 výtlačkoch 20Euro,pri 200 výt.5 Euro ...
Peter Matalík (10.04.2013, 21:29)
No-to som ale vypočítal-pri 200 výt.10Euro-pardón!
Martin Polovka (10.04.2013, 22:13)
Kniha DVD. "Manažovanie zdravia poštových športových holubov obj č. 30001 obchod animal cena 11,-€ s DPH / na Animal Majcichov-obchod/
Tomáš Kristev (10.04.2013, 23:29)
Zajtra budem kontaktovať autora a snáď budem vedieť viac. Pán Matalík má pravdu, akto to bude najschodnejšie. Navrhujem, aby si celú vec vzal na starosť pán Mgr. Blahovský a predídeme pochybnostiam. Milanovi rád poskytnem kontakt na autora a pre mňa bude úľavou sa tomu nevenovať..., nakoľko moja súkr. mailova adresa je zamorená otázkami. Myslím, že pán Blahovský by bol serióznou zárukou a má i lepší prehľad a kontakt, čo holubárskej verejnosi týka. T.K.
Milan Blahovský (11.04.2013, 10:00)
Tomáš, ďakujem za slova uznania, ale asi ťa sklamem. Pre mňa bude lepšie, ak si chovatelia odvyknú posúvať mi na plecia isté záväzky. Za posledné roky som už zistil ako chutí " Za dobrotu na žobrotu" takže úprimne ďakujem. To teraz nemyslím iba na tvoj problém Tomáš. Skús to posunúť napr. na sekretariát SZ, prípadne si urob z toho obchod. Predsa za služby sa v slušnej spoločnosti platí.
Tomáš Kristev (11.04.2013, 12:07)
Milan, ja nie som odkázaný na pár drobných za knižku... A na rovinu povedané, pár výtlačkov nie je pre žiadneho vydavateľa zaujímavá položka. Šlo mi o to, dostať túto knihu medzi ľudí, pretože by mnohých mohla posunúť dopredu. Verím, že sa nájde mechanizmus, ako ju distribuovať medzi serióznych záujemcov. Napríklad cez Tebou spomínaný sekretariát zväzu... T.K.
Alexander Hlavatý (11.04.2013, 22:46)
Pán Mikuláš Kováč píše že knihu kúpil na olympiáde, tak som myslel že nám on povie koľko stála ... ak to nieje tajné.
Ví»azoslav Korenko (12.04.2013, 08:44)
Dobrý deň p. Hlavatý, kniha stála 10 EURO
Ján Bučo (12.04.2013, 09:58)
Ja som telefonoval s pánom docentom Rajským a tiež mi potvrdil cenu 10 €. Akurát, že som si ju nestihol vyzhdvihnúť. Jano
Tomáš Kristev (12.04.2013, 10:48)
Aj mne dnes potvrdil cenu 10 EUR a vravel, že sa do nej zmestia. Takže ju môžeme brať v podstate ako fixnú. T.K.
Igor Barbírik (12.04.2013, 18:30)
Konečne sme sa po určitom lobovaní dopracovali k cene,ešte sa dopracujme ku kontaktu na p. doc. Rajského,kde sa dá kniha objednat,aby sa nestalo,že zas ju niekto navýši. A chovatelia si mohli kludne knihu objednat.
Peter Matalík (12.04.2013, 19:13)
Tak!
Lukáš Štefančík (12.04.2013, 20:47)
Uz len kontakt chyba :)
Robert Molnár (12.04.2013, 20:50)
v štvrtom príspevku máte mailovú adresu na ktorej sa kniha dá objednať.
Tomáš Kristev (14.04.2013, 00:32)
Igor, neviem či TI hovorí niečo ako stret záujmov, niekto kto robí vedecko publikačnú činnosť si nemôže dovoliť knihu predávať komerčne. Osobne som prosil Dušana Rajského aby napísal niečo k predmetnej téme na fóre a striktne to odmietol. S niekým, ako Ty, kto sa tu v iných príspevkoch verejne prezentuje vulgarizmami sa jeden vedec vôbec nebude baviť. Neviem, prečo si mi v predchádzajúcom diskusnom príspevku vykal, neviem či si už nepamätáš na časy, keď si mi po tom, ako som Ťa raz kontaktoval, že som z testovacej stanice kúpil za Tvojho holuba za 10 EUR a na rodokmeni bol kontakt na Teba tri krát vyvolával, či nemám pre Teba nejakú stavebnú robotu, či neviem zohnať fušku a podobne. Vtedy sme si cez telefón potykali. Uvedom si, že existuje i iná kategória ľudí, ako si Ty a niečo ako vzájomne prospešná činnosť a tam sa ľudia nebavia o drobných. Je mi na zvracanie z primitívov, ktorí by si dali za tzv. korunu vŕtať koleno a myslia si, že to, že niekto chová rovnaký druh zvieraťa ako oni ich povyšuje na úroveň kamarátstva, prípadne nejakého obchodného vzťahu. Je mi z Vás zle a v tomto momente dávam od tejto mojej hlúpej iniciatívy ruky preč. Kontakt na objednávanie knihy je uvedený, ako napísal pán Róbert Molnár a ak má niekto seriózny záujem o výtlačok nech tam píše. Konečný zoznam dám autorovi a viac sa s danou vecou nemienim zaoberať. Všetkým normálnym chovateľom prajem pekný deň. T.K.
Igor Barbírik (14.04.2013, 06:53)
Tomáš poprvé ja som ta neurážal. Podruhé mohol si nápísat aj cenu pretože si vedel za akú bola predávana na výstave a bolo bi vimalované,a nemuselo sa to tu rozmazávat. A navrhujem spýtat sa chovatelov v kluboch kto má záujem o knihu a potom objednat viac kusov naraz,určite to bude viac jak 500 kusov.
Igor Barbírik (14.04.2013, 07:55)
Tomáš za 3 roky som na tvoje meno skutočne zabudol,teraz som si spomenul na tu 99 0904 505 lebo pod týmto číslom ta mám v tel.zozname. Spomen si na náš rozhovor o tom holubovy.
Tomáš Kristev (14.04.2013, 09:32)
Ja si pamätám veľmi dobre... V NR som nebol, pretože som mal vtedy iné povinnosti a knihu mám ako som už napísal ako dar od autora... Ak máš chuť, pokojne si vezmi distribúciu na starosť a nahoď si na to koľko chceš... Budem len rád, a zabavíš ma starostí, resp. si ma ich už zbavil, pretože so ďalej v tejto veci ochotný urobiť maximálne to, ako som už napísal v predchádzajúcom príspevku, že posuniem autorovi konečný zoznam.
Tomáš Kristev (17.04.2013, 13:38)
Úctivo prosím všetkých holubárov, aby mi nepísali na súkromnú mailovú adresu, ale posielali svoje objednávky na dotlacknihy@centrum.sk ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené