Nasadzovanie holubov na pretek

Miroslav Ščibravý (21.04.2013, 15:08)
Pekny den! Mohol by mi niekto poradit,kde si precitam kolko clenna nasadzovacia a otvaracia komisia musi byt pre pretekovu sezonu 2013? Dakujem za odpoved! [%sig%]
Štefan Nochta (21.04.2013, 15:56)
Na Zväzovej stránke v Dokumentoch - Pretekový poriadok........taktiež aj v Obežníku č. 3/2013 bod 3 písm. g.
Miroslav Ščibravý (21.04.2013, 16:55)
p.Nochta,pretekovy poriadok pise 7 clenov a obeznik c.3/2013 bod 3 pism.g neriesi pocet clenov pri nasadzani ale kolko clenov podpisuje protokol o nasadzani atd...... Pytam sa, ci nebolo nahodou schvalenych 5 clenov pri nasadz. aj otvarani hodin?
Štefan Nochta (21.04.2013, 19:04)
Ale áno, bolo schválených 5 členov..........tak ešte nový PP nie je vyložený.....
Štefan Nochta (21.04.2013, 19:25)
Nasadzovanie holubov na pretek je platné, ak sa ho v NS zúčastní najmenej 5 pretekových družýstiev s rozdielnymi súradnicami doletu a adresou holubníka za prítomnosti minimálne jedného zástupcu každého družstva, ktorý dovŕšil 15.rok života od začiatku nasadzovania holubov. Päť účastníkov preteku, napísaných v hlavičkách kontrolných listov musí byť prítomných počas celého nasadzovania a naloženia holubov do prepravného auta až po jeho odchod z NS.
Peter Matalík (21.04.2013, 21:09)
No-akosi sa to pomaličky ,potichúčky urobilo.Budiš.Možno o pár rokov ,už budú stačiť aj traja.!
Miroslav Ščibravý (21.04.2013, 21:24)
Dokonca by som to nazval ako PRISNE TAJNE,ked to nie je ani v obezniku c.3/2013 !!!
Štefan Nochta (22.04.2013, 05:36)
Peter, nebolo to potichúčky, bolo to schválené na Zjazde a každá OZ tam mala svojho zástupcu...... a nie je to ani PT, avšak ako je verejnosti známe, teraz sa robia prípravy na príjem holúbat do TS a p. Javorček sa určite nenudí...... So základnými zmenami, či už v Pretekovom pláne, ako i Stanov delegáti Zjazdu mohli referovať na svojich OZ-tkách a oboznámiť Výbory OZ o zmenách, kým to oficiálne vyjde na stránkach SZ. Ja som to aspoň takto robil.............
Peter Matalík (22.04.2013, 07:16)
Štefan,som si vedomý toho že to pomôže malým ZO,ale tak závažná vec už mala byť zverejnená.Pomohoi by to hlavne pri športových kluboch/nasadzovacie strediska/,ktoré sa teraz rozbiehajú.Len pozor na ZO z piatich fiktívnych ,troch rodinných príslušnikov a dvoch kamarátov a je vymaľované.
Štefan Nochta (22.04.2013, 11:39)
Peter, kde sa chce klamať a podvádzať, tam nehrá rolu, že koľko ich musí byť............keď tam bude 7, aj tak budú podvádzať......je to všetko hlavne o ľuďoch.......
Zdeňek Adamík (22.04.2013, 13:50)
a o důsledné kontrole.
Ľudovít Jančok (22.04.2013, 15:54)
Zdravím Vás. Kontrola je potrebná, ba nevihnutná. Ako ale kontrolovať OZ-tku ktorá má rozpetie 6O km. a ešte vojnu Juh proti Východu? Kto to zaplatí, no zase my všetci. Povedal jeden chovateľ, zhodou okolností veteríinár. Holubári nemohli za Slovenského štátu ani na súde svetčiť. Prečo asi? Česť výnimkám samozrejme. Pozdravujem Ludvik.
Peter Matalík (22.04.2013, 17:43)
Ak sme od bratov Čechov prebrali 5-člennú komisiu,tak sme mohli aj MS stvoriť identické ,ako sú ich.Však.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené