Tuláci

Ľudovít Jančok (29.04.2013, 16:02)
Dnes našiel môj kolega v práci holuba. SK-11_O11O4_21_mpš. Milan Fusatý je milovník zvierat a poteší ho keď sa holúbok dostane domov. Ludvik.
Daniel Krajcik (29.04.2013, 16:19)
SK-01008-11-657 - zaletel vcera k p. Primesovi do Rakuska
Ľudovít Jančok (01.05.2013, 07:44)
Zdravím Vás. Páni z Topoľčian dokedy mám krmiť holúbka -21- ? Pozdravujem Ludvik.
Zdeňek Adamík (01.05.2013, 13:23)
Já tu mám další tři, převážně 012. Jen se divím v jakém stavu jsou holubi nasazováni!?!
Július Mlátko (01.05.2013, 22:23)
p.Jančok,Vami hlásený holub je zo ZO Chynorany pána Bezáka Stanislava, skúsim zatelefonovať výcvikárovi ZO aby p. Bezáka informoval. Lebo p.Bezák určite nemá internet vzhľadom na jeho vek. V jeho mene Vám vopred ďakujem. Mlatko Július [%sig%]
Ľudovít Jančok (03.05.2013, 14:52)
Zdravím Vás. Pán Mlátko, pekne Vám ďakujem za info a riešenie tejto šlamastiky. Páni holubári, tak takto sa to robí. Ludvik.
Július Mlátko (03.05.2013, 19:51)
p. Jančok neviem prečo mám ja Vás informovať,stačí že som informoval členov dotknutej ZO. No a keby ste sám skutočne chcel tak kontakt si na nete nájdete aj sám, nuž ale... Ak nemáte inú ,,agendu,, tak Vám prajem veľa úspechov v riešení tejto šlamastiky. Pekne Vám ďakujem za záujem a prajem Letu zdar.
Ľudovít Jančok (03.05.2013, 20:20)
Zdravím Vás. Pán Mlátko nerozumiem tejto Vašej reakcii. Ja nemám záujem o toho holuba, to v žiadnom prípade. Je ale v takom stave, ešte že nie je možné aby doletel domov. Ja sa ho potrebujem čím skôr zbaviť, len ten priateľ čo ho vyčerpaného chytil v práci bol zvedavý na majiteľa. Mne stačí že chovateľ vie kde ho má, za pár dní ho pustím, samozrejme za prítomnosti svetkov, lebo.....To je všetko ďakujem pekne, pozdravujem Ludvik.
Miroslav Ďurana (03.05.2013, 22:16)
Myslím,že na toto je zriadená sekcia zaletené holuby.Tak načo to tu rozmazávať a hlavne bez emócií.S pozdravom a letu zdar Miro.
Ľudovít Jančok (04.05.2013, 14:50)
Pán Ďurana, Vás sa to netýka, nerozumiem tomu čo Vy chcete. Toto fárum slúži na diskuziu o holuboch a toto je o holuboch o prístupe a riešení problému. Ten je vyriešený. Ja myslím. Ak máte dáku dobrú tému tak sa rád pridám Ludvik.
Miroslav Ďurana (04.05.2013, 17:03)
Pán Jančok keď sa viete orientovať na tomto DF, tak potom nevidím problém zistiť a nájsť ZO.A ak máte snahu sa dopátrať k majiteľovi sú tam aj telef.čísla.Iba to som myslel a snažil sa napísať čo malo platiť aj pre ostatných.Dobrú tému nemám ,to nechám na Vás,toľko skúsenosti ešte nemám ako Vy.S pozdravom Miro.
Ľudovít Jančok (04.05.2013, 18:16)
Zdravím Vás. Pán Ďurana tu ide o to že holub je nahlásený aj v sekcii zaletené holuby a nič. Preto som vďačný p. Mlátkovi za info. Tak ja holuba krmim opatrujem a ešte mám pátrať ako Holmes čí je? No tento bol asi posledný mnou hlásený. Pozdravujem Ludvik.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené