Zvyšovanie členského

František Šimko (20.11.2013, 16:34)
Bol by som zvedavý kto konkrétne navrhol zvyšovať členské a prečo . Veď ak zväz chce predávať kadejaké brožurky na kriedovom papieri nech sa nahlási záujem ako krúžky či gumičky a nie paušalne to každému poslať. Vraj aby bol každý dobre informovaný... Nie je to dobrý nápad. A bude sa tvrdiť to ja nie , to plénum . to výbor , to valné zhromaždenie ,to ... Ale malo by byť : to ja Šimko som navrhol lebo , a poviem prečo .Pri výdavkoch na poštové holuby sú 4 eurá níč ale ide o princíp .
Ján Melichárek (21.11.2013, 09:44)
,,,,,,,,,,,, Máte pravdu p.Šimko prečo by som si mal kupovať v obchode to čo nepotrebujem
Štefan Nochta (21.11.2013, 10:26)
Myslím, že keď by štatutár každého OZ nahlásil, že koľko potrebuje uvedených "materiálov, " bolo by jasné, či sú vôbec potrebné, či je vôbec záujem.........a bolo by vymalováno........
Eduard Buček (21.11.2013, 21:34)
Toto všetko čo nam ponúkli za 4 eura potrebuje max. 30 % chovateľov. Či sa mýlim ? Načo vnucovať niekomú továr o ktorý nemáme záujem. Ale zatial nie je nič odklepnuté ,tak že treba dúfať v zdraví rozum.
Miroslav Ďurana (21.11.2013, 22:30)
Chcem sa opýtať , páni chovatelia, nerobí si v záznamníku reklamu nejaká nemenovaná firma na predaj liekov pre holuby?Volá sa to skrytá reklama a my chovatelia máme niekomu platiť za reklamu?Nie, neprosím a myslím viacerí z nás tiež.
Ján Hrnko (04.12.2013, 16:32)
Ja len krátko . Všetko je dobre ale nie pre každého . Keď to má biť pre všetkých tak mali by s tým súhlasiť asi všetci.
Ľudovít Jančok (04.12.2013, 16:47)
Zdravím Vás. Mňa zaujíma členské bez príveskov, to ja zaplatím, kto chce písanky nech si ich kúpi. Pozdravujem Ludvik.
František Šimko (04.12.2013, 17:48)
Práve som čítal zápis SZCHPH a členské ostáva 4 e. Ďakujem všetkým čo reagovali na nerozumný návrh ohľadom zvyšovania členského. Vraj osveta ... Ako by ste reagovali keby napr. v Tescu vám pri pokladni naučtovali aj za to že ste v schránke našli leták teda ste boli informovaní ...
Peter Matalík (04.12.2013, 18:05)
Tým je téma uzavretá,osobne si myslím,ýe prevážil "zdravý" rozum
Ernest Kováčik (05.12.2013, 06:51)
Tak téma nemala by byť uzavretá ! Nakoľko špekulanti ostali , na mieste . A keď nie tejto strany - tak počase , príde špatný nápad z druhej strany . Na otázku pána Šimka nikto neodpovedal ---Kompedentni sú ako Šptrosi . [%sig%]
Jozef Daníšek (05.12.2013, 13:27)
Pozdravujem! Nečakajte pán Kováčik,že niekto odpovie.Mal by však niekto odpovedať z tích šiestich ktorí boli proti 4 Euram.Nech sa nehanbia vyjavia nám ,prečo ich" bolí," že sa neodhlasovalo tých 8 Eur.A aká škoda sa tým napáchala.
Milan Blahovský (05.12.2013, 18:52)
Osobne ma mrzí, že sa k tejto téme nevyjadrím, hoci mám svoj názor. Toľko krát som sa k niečomu vyjadril a ostal som trňom v oku obom stranám. Možno postačí uviesť skúsenosť zo života : "Nevzdelaný človek, neškodný človek." Aspoň v niektorých fázach života.
Zdeňek Adamík (05.12.2013, 20:27)
Milane jen tak: To co si o Tobě myslí druzí lidé není ani Tvůj problém, a ani Tvoje starost. Pokud má někdo s Tebou problém, pamatuj, že je to jeho problém!
Štefan Nochta (06.12.2013, 05:32)
Milan, pokiaľ Ťa niekto ohovára za Tvojím chrbtom, zostane vždy len za Tebou......a nikdy sa nedostane ani len na Tvoju úroveň..........
Milan Blahovský (06.12.2013, 08:01)
Štefan či Zdenek , mňa netrápi či ma ohovárajú alebo majú starosti so sebou, mňa trápi, že práve tí "neaktívní" sú obzvlášť úspešní vo svojich okruhoch priaznivcov. Už mnohokrát v našom živote omieľané: "Kto nič neurobí, nič nepokazí."
Ernest Kováčik (06.12.2013, 09:10)
Ťažko sa žije tomu ,ktorý je čestný , a spravodlivý . Ale sa oplatí .! [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené