vystava tornala

Robert Molnár (21.12.2013, 18:09)
nemozem nic ine napisat len to ze to bolo vyborna vystava. ked to zoberu spravny ludia do ruk /vincze geza a spol./a ako to bolo na vystave oz detva v mytnej /jozko fekiac a spol./ inac to dopadnut ani nemoze. dakujem. s pozdravom robo molnar
Peter Matalík (21.12.2013, 22:43)
Pripájam sa a môžem iba poďakovať G.Vicemu, L.Babikovy a ostatným organizátorom k zdarnemu,reprezentačnému priebehu výstavy.Všetko profi na úrovni,vďaka !
Peter Rešutík (21.12.2013, 23:14)
Tiež sa pripájam k poďakovaniu...ten kto nebol môže ľutovať
Ing.Stanislav Matuška (22.12.2013, 23:12)
My jsme v sobotu z výstavy domů neodjeli, přespali jsme v penzionu U Zeleného Stromu do neděle, tedy do dneška. Nechtělo se nám jet v sobotu za tmy. Tornaĺa se opět vydařila, užili jsme si této výstavy opravdu maximálně, proběhly debaty a kamarádská setkání. Poděkování patří celé organizaci a hlavně pak kamarádům László Babikovi a Vincze Gézovi. Já mám u pořadatelů malý dluh, ale ten vyrovnám v příštím ročníku. Veřejně přísahám a doufám, že mně rok počkají :-)) Přejeme všem pořadatelům, ale i ostatním chovatelům, příjemné prožití svátků vánočních a po krátkém odpočinku i veselého Silvestra. Bohdana a Standa Matuškovi

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené