Pomozme

Jozef Brodziansky (25.12.2019, 22:47)
Pan dudas ja by som prijal dajte vaše číslo účtu a kto dá naviac na pomoc ľuďom v Prešove na vás účet darujte holuba tomu chovatelovi verím tomu ze chovatelia poštových holubov pošlú na as účet viac ako 300 eur a ľudia tam vážne potrebujú pomoc chodím tam robiť plastové okná je to velmi ťažké vidieť tychl ľudí aj tých čo bývajú pri tej bytovke šťastné a veselé
Michal Kopas (26.12.2019, 09:45)
Ano pán Brodziansky to sa mi pači. Nejde tu o holuba ale o pomoc ľuďom,ktorych postihlo nešťastie.
Daniel Krajčík (26.12.2019, 10:36)
Pani, kto chce pomoct obetiam - mesto Presov zriadilo transparentny ucet - viac info: https://www.csob.sk/sk/otvoreny-ucet-mesto-presov

"Mesto Prešov zareagovalo na tragický výbuch na Mukačevskej ulici v Prešove zriadením verejného účtu v ČSOB. Ide o OFICIÁLNY a JEDINÝ účet, na ktorý môžu ľudia prispievať občanom postihnutým touto nešťastnou udalosťou. Všetky finančné prostriedky zaslané na tento účet, budú v plnej výške použité pre zmierňovanie následkov tejto tragickej udalosti.

Ďakujeme.

Stav na účte k 22.12.2019

3 410 342,49€
Vzhľadom na sviatočné obdobie dôjde k aktualizácii stavu na účte až 2.1.2020"

Takze kto ma zaujem, mohol/moze konat okamzite ...
Samozrejme kazda dalsia iniciativa pomoci veduca k zmierneniu materialnych strat tejto katastrofy sa pocita.



Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené