Aukcia holubov-Vernarský Vladimír

Vladimír Vernarský (27.12.2019, 00:02)
Pozývam Vás na stránku holubár sk./aukcie, kde si môžete prezrieť moju ponuku PH.

http://www.holubar.sk/aukcie/vernarsky-vladimir-olympionik-poznan-2019-rogala-militari-e-a-731/
Vladimír Vernarský (28.12.2019, 09:06)
Dnes o 20,00 hod. konči aukcia na holubár sk.
http://www.holubar.sk/aukcie/vernarsky-vladimir-olympionik-poznan-2019-rogala-militari-e-a-731/
Milan Blahovský (28.12.2019, 19:18)
Nechápem ako ti dnes končí dražba, keď čas beží ešte 1 deň...., myslím si že o konci rozhoduje ubiehajúci čas a nie tvoj príspevok, či sa mýlim ?
Predsa ak pôjde čas aj zajtra, tak ak niekto prihodí má právo podľa propozícii dražieb sa stať majiteľom holuba.
Doporučil by som teda zladiť tvoju túžbu či zámer s dnešným ukončením s nastavením plynúceho času ....
Rudolf Cisárik (28.12.2019, 20:27)
Dobry den, zda sa mi to neseriozne, ked vsade je uvedene ukoncenie aukcie 28.12.2019 o 20.00 a cas bezi dalej.
Vladimír Vernarský (29.12.2019, 01:09)
Keďže pri ukončení mojej aukcie o 20,00 hod. som nebol doma dovolte aby som vysvetlil dôvod ohľadne situácie prečo čas bežal pri jednotlivých holuboch aj po 20,00 hod. keď aukcia skončila. S prevádzkovateľom tejto stránky sme dohodli aukciu v termíne od - do. Keď že na stránke je možnosť predávajúcemu zmeniť aj termín ukončenia aukcie, tak ja som na stránke ukončil tuto aukciu o jeden deň skôr ako pôvodne nastavil do systému prevádzkovateľ tejto stránky. Z tohto dôvodu som uvádzal, informoval čas ukončenia aukcie. Keď som bol neskôr telefonicky informovaný že po ukončení aukcie stále čas beží a že sa ešte aj dá prihodiť, hneď som sa spojil s prevádzkovateľom že prečo je to tak. Informoval ma, že keď som zmenil termín ukončenia aukcie, tak musím zmeniť aj termín a čas ukončenia aj pri jednotlivých ponúkaných holuboch. Žiaľ, to som nevedel a preto sa ospravedlňujem. Myslím si a viem že sme slušný tolerantný a fér ľudia holubiari a v živote sa stavajú aj horšie veci... Preto Vás žiadam o pochopenie a hlavne tých čo prihodili na holuba po časovom termíne. Verím že po telefonických dohovoroch to dáme do poriadku ako je to v Obchodných podmienkach - automatické predlžovanie aukcií.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené