Propaganda je najhoršie reprezentovanie

Martin Urban (01.12.2020, 19:45)
Takže pokiaľ chcete niečo propagovať , môžete vlastný názor . Môj názor je holuby sú na poslednom mieste môjho voľného času . ...
Pavol Holka (02.12.2020, 15:37)
Niekedy prestávam chápať niektoré témy a hádky na tomto diskusnom fóre. Keby tu vznikali nejaké témy o príprave holubov, spôsobe chovu, poprípade očkovaniach, tréningoch, odchove mláďat atď, či už by sa o tom diskutovalo alebo by sme si len o tom prečítali len tak pre zaujímavosť, bez hádok,osočovania to by bol taký "malý" vianočný zázrak.
Martin Urban (02.12.2020, 17:10)
Pán Holka ,ja by som vám aj rád niečo povedal zo skúseností s holubami ,na našom holubniku ,ale problém je ten , že holuby vidím minimálne večer alebo ráno keď som doma cez rok ,v zime ich vidím maximálne tak dlho ako sa dá v zime vydržať na holubniku keďže práca ktorú robím je sezonna a ešte k tomu na Slovensku dobre platená , takže väčšinu času som v zahraničí , tento rok mi skočila korona a aj keď som bol 1.5mesiaca doma tesne pred začiatkom sezóny ,tak som začal trénovať , potom mi vychytal 19 holubov jastrab so sokolom,a nakoniec som to zo starými vzdal, preletel som holuby z otcovimi asi 5 krát a nasadil na Nemecka čo som mal zaplatené,vramci možnosti som pomáhal zaciatocnikovi z holubnikom,a jediné čo sa mi podarilo bolo ,- dať urobiť hlolubom vyšetrenia v rámci aj pytvy aprelietat si mladé holuby 7krat v boxe a 4sukromne nácviky nech sa darí všetkým .,
Martin Urban (02.12.2020, 17:39)
A ešte som zabudol dodať , keď som raz počul ako niekto propaguje drahé a poriadne holuby tak som sa už nasral a kúpil som si včely až nemám už vôbec čas na holuby ,a chovať si budem a testovaciek je dosť ...
Vladimír Michalčík (02.12.2020, 19:47)
Dobry vecer prajem vsetkym.Najlepsie holubi su, ked Vam ich niekto da z lasky kchovu holubou .Ja som si kupil draksie holubi v zahranici ale mozem povedat ,holubi ktore som dostal na Slovensku mi urobili vetsiu radost.S POZDRAVOM vlado

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené