Holuby

Milan Kubáň (02.01.2021, 23:30)
Dobrý večer predám chovné holuby pôvod Peter Chytil. Kontakt :0908079781
Oto Gano (02.01.2021, 23:56)
Prečo ? Nechcú po ních lietať? Alebo lietajú veľmi rýchlo?
Milan Kubáň (03.01.2021, 00:04)
Zdravím vás chcem sa venovať TS. Tieto holubky sú dobré na krátke a stredné trate.
Oto Gano (03.01.2021, 00:54)
Definujete ;holuby na Ts aké. Majú črty? Keď to pochopím kúpim za 1000€ jedinca.
Peter Evin (03.01.2021, 09:34)
Oto to sú napríklad také ktoré dokážu ako 5 mesačné opakovane špicovať vo svetovej konkurencii aj na viac ako 500 km, samozrejme aj ich súrodenci...ak to pochopíte môžte si prísť vybrať, niekoľko takých máme...
Zubaj Ladislav (03.01.2021, 10:28)
Pán Evin kupim 3ks dám do Tatry Derby ak vyhraju delíme sa na polku ak nie vrátite 3 tisíc plus dve za ochotu
Rudolf Čmarada (03.01.2021, 15:30)
Pán Evin. Vy ste naposledy diskutoval vtedy, keď ste obviňoval jedného chov.za to, že si neprebral drazene holuby. Pamätám si dobre, že Vás viackrát žiadal, aby ste uviedol čísla holubov. Vy ste sa však odmlčal a viac ste sa neozval. Píšem to preto,že vo Vašom príspevku sa dá medzi riadkami dočítať o čo Vám ide. Ja Vám určite nezávidím Vaše úspechy, práve naopak, mňa skutočne teší, ako dobre reprezentujeme našu krajinu.Myslim si však, že niekedy je lepšie zostať pri zemi, pretože aj o tom je hodnota človeka. Vážený kolega , pán Zubaj Vám dal určitú ponuku ,neviem ako budete reagovať,ale chov.verejnost to bude určite zaujímať.Ked si tak veríte ja Vám dám takú malú ponuku v rámci mojich možnosti. Zaplatím za Vás v TS Ricany jedného holuba a s výhrou sa podelíme.Je to úprimná a férová ponúka.Dufam, že sa zase na rok neodmlcite. Ostávam s pozdravom.
Vladimír Michalčík (03.01.2021, 17:12)
Pán Evin, máte možnosť získať veľa od Pánov Zubaj, Cmarada. Ja som moje holubi dal do TS Žilina, som začínajúci chovateľ, takže to bude mať ľahké. Moja ponuka je 300 euro, ak váš holub bude lepšie umiestnený, ako môj (ESO TS Žilina). Mám tam na moje meno 10 holubov, všetky budú z môjho holubnika. Aby to bolo férové dajte tam tiež 10 holubov, ale podľa toho čo máte na holubniku, vám stačí dať jedného, proti začiatočníkovi, ako som ja. Po 300 euro môžeme dať pred začiatkom, spolu s holubami. Keď vyhrám ja, tie vaše eura prenecham na ďalší rok pre ESO holuba 2022
Frantisek Kreml (04.01.2021, 01:45)
Toho co obvinoval som ja, doteraz mi neuviedol ake holuby som neprebral a ani mi nebolo spristupnene heslo na drazbu holubov.Tak takyto je pan EVIN.
Peter Evin (04.01.2021, 10:09)
Nepatrí sa tu diskutovať o SÚKROMNEJ stránke, ale POSLEDNÝ krát: npr. pán F. Kreml si neprevzal lepšie povedané asi sa bavil prihadzovaním vo viacerých dražbách od r. 2015 - 2019, naposledy v dražbe p. Ondrej Vaňo citujem ho "neprebratie p.Frantisek Kreml v hodnote 990 €", všetku e mailovú komunikáciu s poškodenými chovateľmi mám archivovanú... Len v roku 2020 mi bolo nahlásených 16 "chovateľov" ktorí BEZDÔVODNE nepreberali holuby a samozrejme bol im odobratý prístup k SÚKROMNEJ stránke... Ďakujem za ponuky, veľa zdravia prajem.
Frantisek Kreml (04.01.2021, 10:35)
Pan Evin napiste mi tie holuby a cisla kruzkov , ktore som neprebral.A o O ndrejovi nekomentujem, staci ?
Frantisek Kreml (04.01.2021, 17:44)
Tak vidite p. Camara ten pan sa asi na rok odmlci.
Rudolf Čmarada (04.01.2021, 21:40)
Pán Kreml som rád, že ste sa ozval a omluvam sa, že som si nespomenul na Vaše meno.Chcem, ale pripomenúť, že mne neprináleží posudzovať.ci máte pravdu Vy,alebo pán Evin. Ja môžem povedať, len svoj názor a ten je, aby p.Evin zverejnil svoje dôkazy, ktoré voči Vám ako tvrdí má. Z toho, čo písal p.Evin v poslednom článku je cítiť určitú nervozitu asi utrpelo jeho ego z toho že si ho dovolil vyzvať na objektyvnu súťaž nejaký začiatočník, alebo dôchodca.Vobec sa mu však nedivím, pretože toto by urobilo 8 z 10 tých tzv. Super chovateľov. Ja som si dnes dal tú námahu a naštudoval som si rodokmene u dvoch rôznych chov.ktori kupovali holubov od p.Evina. Musím sa priznať, že niečo také,pokiaľ to je pravda sa vidí len málo kde.Tieto skvosty na holubarskom nebi museli stáť obrovské peniaze o akých sa bežnému slovakovi ani nesníva Nedivím sa preto tomuto pánovi a musím priznať a chápem ho, že sa snaží aspoň o nejakú návratnosť svojej podľa mňa obrovskej investície. Na záver len toľko....... Každý obchodník je dobrý obchodník, keď zarobí aspoň niečo.Treba byť len trpezlivý

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené