Pavol Stolarik - zalanie

Peter Jendrichovský (20.01.2021, 17:22)
Ach Boze, Boze, len Ty vies kto zato moze, len Ty vies cija je to vina, len Ty vies preco skoro kazde storocie epidemiou zacina! Ta epidemia prichadza ako sladky spanok, ten kto ju ma, casto uz z vecera do rana, sam si neda nohy do topanok! Ja prosim Ta Boze, zbav vsetkych ludi sveta tejto pliagy, nech si cim skor sami, daju do polievky magi! Ochranuj aj vsetkych holubarov sveta, ktori tieto Tvoje oblubene zvieratka chovaju, nech bez zavisti a nenavisti, len v priatelstve a radosti aj sezonu 2021 stastne lietaju! Ochranuj Boze aj ich rodiny, nech im po cely rok tikaju len tie stastne hodiny! Pavol Stolarik, Lipany
Peter Jendrichovský (20.01.2021, 17:40)
Palko - priznavam, ze si ma prekvapil, sokoval touto poziadavkou, Ale este skor ako si mi do mobilu precital Tvoje zelanie, som si uvedomil, ze to vsetci potrebujeme. Tu v diskusii a aj doma v OZ-kach casto "vedieme" nezmyselne "vojny", ktore nic neriesia, len prinasaju zlobu a nenavist v nasich radoch. Po vypocuti celeho zelania mi to pripadalo ako blesk z jasneho neba, preto nech sa na nam vsetkym uz "blyska" len na lepsie casy!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené