pán AdAMíK

Pažitný Jozef (24.01.2021, 18:18)
Neviem, nechápem, prečo bolo p. Adamikovi odobraté prístupové heslo do DF. Čítam tu oveľa viac osočovania, ako v príspevkoch p. Adamíka a prístupové heslá boli ponechané. Príspevky p Adamíka boli poučné a fundované, vždy som ich rád čítal.
Ľubomír Janda (24.01.2021, 22:07)
Jožko, ... , keby si pozornejšie sledoval dianie v SZ CHPH, resp. na tomto DF, tak by si vedel, že p. Adamíkovi neboli odobraté prístupové práva pre osočovanie, ... , teda ako si sám naznačil!
Milan Blahovský (25.01.2021, 08:01)
Zdeněk, 7:46
Prosím předat na DF:

Vážení slovenští chovatelé, kteří nejste se mnou ve styku jiným způsobem, Mnoho slovenských chovatelů, kteří chtějí poradit v problematice chovu závodů a všeho co s tím souvisí, ale také někdy s problémy v jejich ZO či výše (slovenské Svazové dokumenty znám stejně dobře jako českomoravské) je se mnou ve styku přes telefon, skype a maily. Mimochodem v telefonu mám asi 220 čísel a v mailovém adresáři asi 200 adres. To že se SZ CHPH separuje od ostatního holubářského Světa může být chápáno různě, může být možná i napadnutelné, ale mne to až tak netrápí. Přeji všem čestným a pracovitým slovenským chovatelům a jejich rodinám hodně štěstí, zdraví v celém novém roce 2021 a včasné zahájení závodní sezony (čemuž já mimochodem moc nevěřím, ale jako ve všem ostatním se mohu i mýlit) a s tím spojeným úspěchům (i když vyhrát každou kategorii může jen jeden) a hlavně méně sporů, zejména pak těch které mnohdy zcela zbytečně přecházejí do osobní roviny.
Zdeněk Adamík.


Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené