Už stačilo

Rudolf Čmarada (30.01.2021, 12:55)
Poprosil by som všetkých tých chovateľov,ktorí sa cítia nejakým spôsobom ukrivdení, alebo podvedení aby sa na mňa neobracali so svojimi problémami telefonovanim,alebo rôznima správami. Ja nie som ani vyšetrovateľ ani sudca Keď máte relevantné dôkazy na niektorých funkcionárov OZ, alebo prezídia podajte na nich trestné oznámenie orgánom činných v trestnom konaní a oni to v dnešnej dobe vyriešia. Ďakujem Vám všetkým za dôveru, ale hlavne za pochopenie.Zostavam spozdravom a držím Vám palce.
Milan Blahovský (30.01.2021, 13:26)
Cudzími rukami sa hady najlepšie chytajú...
Rudolf Čmarada (30.01.2021, 14:18)
Milan nerozumiem Tvojej poznámke a niekedy zabudnem dať aj otáznik,ale nič to nemení na tom,aký mám názor na to komu dôverujem a komu nie..
Milan Blahovský (30.01.2021, 14:50)
Tak to je slovenský výraz (príslovie ) pre ľudí, ktorí riešia problémy tak, že sa skrývajú za svojich priateľov ( lepšie sa im skrýva v anonymite - ja nič ja muzikant) a riziko berie na seba ten, kto to za nich rieši. Mne ak niekto zavolá, aby som niečo tlmočil v jeho mene , tak mu odpoviem, že chodil do školy a vie písať ak vie čítať . Alibizmus, že nemá prístupové heslo tak asi si dovtípiš moju odpoveď...
Ospravedlňujem sa, že používam občas vety či spojenia, ktorým ťažšie porozumieť.
Peter VAVREK (30.01.2021, 17:43)
p.Blahovský p. Čmarada to isté ako Vám tak aj mne vyvoláva xxx chovateľov a cítia nejakú neviem to presne pomenovať, žeby krivdu možno krivdu ......hovorím im, že tiež nie som tlmočníkom ich problémov názorov nech sa vyjadria aj oni ..... poniektorí sa aj vyjadria-li ako..... posúďte sami.... odpoveď poniektorich viete ja mám 65-75 rokov mne už o nič nejde ja my len vidím-vidíme čo sa deje v SZ a to je neakceptovateľné vo väčšine názorov majú pravdu čo sa týka podmienok MS podmienok alebo súťaži ....ale intrigy ohovárania to nie je môja parketa ja osobné nechcem nikoho a na niekoho kydať čo spravil zle a čo dobré toto ja nemusím ,no ťažko niekomu niečo povedať poradiť....asi len toľko máte svojich delegátov OZ a cez nich môžte námietky na sz a prezídium podávať ... odpoveď toto sa k ním nikdy nedostane a ak áno tak ste pre nich rebel a ......

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené