Fermentované výlisky z modrého hrozna - odroda Frankovka

Kamil Slíž (14.11.2021, 21:01)
Vo videu vidno ako sa holuby kŕmia na fermentovaných výliskoch zrniek Frankovky, čo je už odpad. Konzumujú ju ad libidum (do sýtosti). Cca. po troch dňoch vidno ako sa im zvýši apetit a výrazné zlepšenie vidieť aj v kvalite operenia a osvalenia. Vo vzduchu sú prirodzene také štyri a viac hodín a doslova majú radosť z lietania. Fermentované zrnká Frankovky zlepšujú látkový metabolizmus a podporujú rozvoj prirodzenej imunity (holub si vytvorí imunitnú kondíciu), ktorú bude potrebovať počas závodnej sezóny.
Kamil Slíž

Anton Durana (15.11.2021, 17:17)
No toto?
Stanislav Matuška (15.11.2021, 17:55)
To je tedy doping :-)) Já bych si dal tu druhou část z hroznů druhu Frankovka, tu bez zrníček.
Viliam Barčin Team (15.11.2021, 18:27)
Zaujimave - predpokladam ze tou zasadnou zlozkou ktora by mohla mat takyto pozitivny prejav su polyfenoly. Alebo prisudzujete tento pozitivny vplyv niektorej inej latke ?

https://www.zidobre.sk/o-polyfenole/

Spomedzi specializovanych produktov pre postove holuby je zrnko hrozna zakladom pre Immun Perle od Mifumy

https://www.mifuma.sk/postove-holuby-krmivo-imunn-perle/
Ladislav Bačo (16.11.2021, 18:22)
V Madarsku to vyraba v mletej forme f. Meteor-Mix.Vozieval to do TORNALE na stretnutia majstrov majitel. p.Acs Andras.Na celoštatnej vystave v Madarsku zvykol predavať.Pred dvoma rokmi sme boli u neho zo Stanom Nedbalom pre grit -vtedy to ešte mal.
Peter Tokoš (16.11.2021, 18:47)
Chlapi na to som sa neraz dival,ako holuby likvidovaly vypresovane hrozno a bolo jedno či to bolo červene ,alebo biele.U nas v Skalici na to kedysi lietali majtri ZO. Nap. Stehlik,Davidik, a td..Ja dodnes ked vypresujem hrozno tak to necham holubom a oni sa oto pastaraju všetko zlikvyduju,ale teraz nelietam možno o 2-3 roky.Holuby chovam len pre moju radosť.............
Jozef Korec ml. (16.11.2021, 19:54)
To je všetko pekné... otázka - výsledky.
Július Vida (18.11.2021, 17:04)
Kamil. Keď som sa kedysi nadrbal, tiež som sa nalietal, kým som trafil domov. Môže to tak pôsobiť aj na holuby. Promile si im náhodou nemeral ?
Buček Eduard (21.11.2021, 10:25)
Pri prečítaní týchto príspevkov som si spomenul na nebohého výborného kamaráta a holubára dušou aj srdcom Šaňa Kaciána z Levic, ktorého holuby jedlí aj celé bobule hrozna, taktiež im krájal jablká na malé kocky a podával a jeho holuby to malí radi.
Mal trpezlivosť nielen s holubmi, ale aj vychoval pre náš šport dvoch synov výborných chovateľoch.
Kto ste ho poznali venujte mu malú spomienku.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené