Veterinárne podmienky ná výber štandardných holubkov

Ing. Alexander Hlavatý (23.01.2022, 09:14)
Mal by som otázku na kompetentných ako boli kontrolované veterinárne potvrdenia,alebo už ich netreba? Možno vystavovať holuby z ohniska nákazy vtáčej chrípky?
Ing. Alexander Hlavatý (23.01.2022, 19:49)
Keďže doteraz nikto na moje otázky nereagoval,zajtra sa opýtam na okresnej veterinárnej správe. Keďže sa nachádzam v okruhu 10km od ohniska nákazy vtáčej chrípky ktorá bola zistená v Bánove tak som svoje holuby ani nikoho z nášho klubu neprihlásil. Nariadenia veteriny ale asi pre niekoho neplatia... Kde je pravda?
Július Krško (24.01.2022, 09:43)
Pán Hlavatý, 22.1. gratulujete kolegom k úspechom a 23.1. im hádžete polená pod nohy a hasíte čo je už uhasené. Nechápem.
Ing. Alexander Hlavatý (24.01.2022, 11:03)
Určite moja gratulácia bola na mieste, pretože porušenie veterinárneho nariadenia sa ich netýkalo,ale mňa ako dotknutej osoby hnevá že ak ja dodržujem a nevystavujem a niekto z ohniska nákazy kľudne vystavuje. Podľa vás je to v poriadku?
Július Krško (24.01.2022, 17:16)
Zrejme nie, ale po výbere holubov už je to k ničomu. Preto som písal, že sa hasí to čo je už uhasené. To sa malo riešiť aspoň v piatok.
Ing. Alexander Hlavatý (24.01.2022, 19:07)
To by som musel v piatok o tom vedieť. Po tel. rozhovore s riaditeľom reg. Veterinárnej správy NZ mi potvrdil že to nie je košer a mám podať pisomný podnet. Do rána si to premyslim.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené