Poďakovanie funkcionárom OZ Levice

Peter Záhorský (04.09.2022, 09:39)
Poďakovanie funkcionárom OZ CHPH Levice, ktorí sú v oblasti zodpovední za preloženie pretekov a ich štartovanie.

Ďakujem Petrovi Kacianovi a Milanovi Brezinovi za dobré posúdenie predpovede počasia na nedeľu a preloženie preteku Hustopeče na sobotu.

Pretek sa preložil vo štvrtok na sobotu a ja sám som to tak zle na nedeľu nevidel.
No budem sa musieť popýtať našich funkcionárov na lepšie servery o počasí.

Pretek sme mali výborný, krásne počasie, skoro bezvetrie, hromadný dolet. Percentá v klube trvali necelých 9 minút a to sme ako klub nasadili 634 holubov.
A pritom bol to pre mladé pretek poctivý.
Rýchlosť 1. holuba bola 1224 m/min..

V dnešnej dobe je okolo nás strašne veľa negatív a kritiky a preto dobre padne každému a aj funkcionárom pochvala za dobré odvedenú prácu a to nie sú za ňu platení.
Robia to na úkor svojho času a energie.

Ešte raz ďakujem za doterajšie správne rozhodnutia a len tak ďalej.

P.S.: A to viem, o čom hovorím, lebo viacero rokov som to isté robil v OZ Nitra a ,,podarili,, sa mi aj zlé rozhodnutia a aj zlé štarty.

S pozdravom Peter Záhorský
Milan Brezina (04.09.2022, 22:12)
Peťo velmi pekne ti ďakujeme za slová uznania.Takéto rozhodnutia sa dajú robiť, keď má oblastný výbor takých skvelých členov ako náš ,ktorého si ty tajomník.Myslím si,že v dnešnej dobe by to už malo byť povinnosťou preteky pre zlé počasie prekladať.A nevyčítaj si,že ti v inej oblsti občas dáke preteky nevyšli.Keď výbor nechcel preteky prekladať ,bol si postvený do zlej situacie,kde si už musel hľadať len menšie zlo. Štartéri pretekov by mali mať právo preteky meniť,lebo často sa stáva,že ak má výbor člena ,ktorý občas na konci percent umiestni jedného holuba,alebo žiadneho, tak ten preteky meniť nechce.Našťastie takých vo výbore nemáme.
Ešte raz ti Peťo ďakujeme.
Buček Eduard (06.09.2022, 10:55)
Pekné slová poďakovania a uznania.
Milan Blahovský (06.09.2022, 11:38)
Jav v dnešnej dobe nevídaný ...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené