Výstava OZ Trenčín a kolekcie OZ Senica a Považská Bystrica

František Dohňanský (12.12.2022, 18:35)
Výstavný výbor ZO CHPH Horná Súča oznamuje širokej chovateľskej verejnosti, že poriada dňa 17.12.2022 o 9.00 hod. v Kultúrnom dome Oblastnú výstavu OZ CHPH Trenčín. Súčasťou výstavy budú aj kolekcie na CV z OZ Senica a Považská Bystrica. Počas výstavy bude vyhodnotenie Regiónov R1, R2, R11 a NP. Na výstave bude možné zakúpenie krmív a produktov pre holuby od predajcov Buček Eduard /Vaš holubník/ a Magušín Gejza a Lýdia . Organizátori pre Vás pripravili bohaté občerstvenie a tradične veľkú tombolu. Tešíme sa na Vašu návštevu.
František Dohňanský (16.12.2022, 09:27)
Vážení priatelia holubári, výstava OZ CHPH Trenčín sa koná 17.12.2022 o 9.00 hod. v Hornej Súči v Kultúrnom dome na námestí, nie v družstevnom, kde bola v roku 2019. Tešíme sa na Vašu účasť.
Buček Eduard (20.12.2022, 11:50)
Výstava na výbornej úrovni ,priestory super občerstvenie výborne a pálene ešte lepšie. Veľa Tombol. Mnoho skvelých chovateľov z OZ-Trenčin, Senica, P.Bystrica,Topoľčany, Trnava, Sereď, Terchova ,Žilina.
Po dvoch rokoch Covidu sa mi zdá že chovatelia sa trochu zmenili ,nezaznamenal som žiadnu hádku ,všetci sa konštruktívne bavili a nálada bola super.
Veľká vďaka patrí usporiadateľom ZO CHPH Horná Súča a OZ-Trenčín ,ktorý vedia organizovať výstavy.
Potešila ma správa že výstavisko v Trenčine nepredali a Celošt.výstavy budú zrejme v budúcnosti pokračovať v TN.
Prajem vám pekné a pokojné sviatky.
www.vasholubnik.sk
Lukáš Chytil (20.12.2022, 20:46)
Chovatelia OZ Senica sa taktiež pripájajú s poďakovaním za výborne zvládnutú výstavu. Ocenenie regionu a možnosť vystaviť kolekciu našej OZ. Po rokoch sme mohli znova posedieť s kamarátmi v príjemnom prostredí.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené