Smuteční oznámení

Stanislav Matuška (07.04.2023, 15:20)
Protože byl Josef Němeček z Kurovic výraznou osobností známou nejen u nás, ale i na Slovensku, dovolil jsem si umístit tuto smutnou informaci na těchto diskusních stránkách.
Standa Matuška

Dne 6.4 2023 nás ve věku 77 let navždy opustil dlouholetý úspěšný chovatel a kamarád pan Josef Němeček z Kurovic. Poslední rozloučení proběhne ve středu 12.4 ve 14:00 hod v kostele v Kurovicích. Čest jeho památce.
Pavel Konečný
*****************************************************************************************************************
Upřímnou soustrast celé rodině. Odpočívej v pokoji Josefe. Budeme na Tebe jen v dobrém vzpomínat.
P.S. Včera bylo výročí tragické smrti mojí dcery, když jsem se tuto informaci o Jožkovi večer dověděl, tak jsem přidal o jednu svíčku víc a vzpomínal.
Zdeněk Adamík
*****************************************************************************************************************
Velmi smutná zpráva. Odešel další chovatel, který svou účastí osvěžil každou výstavu, každou chovatelskou akci. Jaké by to byly Mikulášské výstavy v Kurovicích bez jeho účasti. Dodnes si mnozí vzpomenou na moji historku, když jsem právě na jedné z Mikulášských výstav koupil jeho dva holuby. Na jejich "divoký" transport do Šternberka. Dal jsem jim jména Červený Němela" a "Modrý Němela". Po obou jsem vychoval velmi dobré závodníky. To je již dávno...
Nyní nezbývá než vyjádřit upřímnou soustrast celé rodině. Více, bohužel, udělat nemůžeme. Můžeme však na Josefa dlouho a v dobrém vzpomínat.

P.S. Zdeňku, smutná zpráva o tragické smrti tvé dcery tě zastihla ve Šternberku. Účastníky tehdejšího sezení velmi zasáhla. Vzpomínka patří i jí.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené