Hľadám holuba 2022-0999-3759

Víťazoslav Korenko (20.06.2023, 11:47)
Vložené na požiadanie kamaráta Andreja Waradzina.
Poprosím všetkých chovateľov holubov žijúcich v Spišskom Podhradí a blízkom okolí (Levoča, Spišská Nová Ves, atď.),
v nedeľu som letel závod Louny a môj holub 2022-0999-3759 skončil u p. Blahovského v Spišskom Podhradí. V pondelok ráno ho v Podhradí aj vypustil. Predpokladám, že holub bude dosť unavený a nebude dostatočne oddýchnutý na to, aby zvládol cestu domov, okres Skalica 220km.
V prípade, že by sa u niekoho objavil, poprosím Vás o zavolanie na môj telefón,
0907 322 555, zabezpečím si vyzdvihnutie holuba.
Za pomoc a telefonické nahlásenie ponúkam liter domácej moravskej marhulovice.
Ďakujem, s pozdravom Waradzin Andrej, Gbely
Víťazoslav Korenko (20.06.2023, 13:49)
Pozdravujem. Holub sa našiel.
Poprosím správcu stránky o zmazanie tohto oznamu.
Ďakujem
Milan Blahovský (20.06.2023, 13:50)
Tak holub bol natoľko inteligentný , že sa dnes objavil opäť v holubníku medzi vdovcami, kde som ho našiel po návrate z nemocničného ošetrenia....Bude dopravený majiteľovi kam patrí. Mne chýbajú 4 eso holuby tento rok a tie asi toľko šťastia na chovateľa nemali ako tento. Zaujímavosťou je , že to bol druhý skoro rovnaký ročiak v priebehu pár dní zo západu Slovenska, ktorý došiel ku mne , ten prvý už sedí u majiteľa. Nech ti robí Andrej radosť v budúcnosti. Marhuľovice nemusí byť litrovka, stačia dve pollitrovky : ))))- vypijeme spolu :)))))))))))
Milan Blahovský (20.06.2023, 14:14)
Inak tie dva ošetrené holuby mali spoločné okrem farby, stavby tela a oka aj to, že jeden doletel v pretekoch mladých ako 9. v konkurencii OZ z Prahy a ten Andrejov ako 2. v OZ tiež zo Slivenca .....

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené