Poďakovanie

Slavomír Romaňák (26.07.2023, 20:28)
Touto cestou by som sa chcel poďakovať pánovi Matejovi Nahalkovi zo Sučian za ošetrenie mojej holubice, ktorá letela pretek Vetschau.
Holubička už sedí vo svojom budníku. Srdečná vďaka.
Peter Turek (28.07.2023, 05:23)
Slavo tak to má byť.Solídny ošetrí,seriózny poďakuje a búdnik neostal prázdny.Je to oveľa viac.Je v tom ľudskosť,pochopenie,spolupatričnosť - vlastnosti,ktoré robia ľudí lepšími.Taktiež ďakujem i ja pánovi Valíčkovi z Turieho,za ošetrenie a nahlásenie môjho holuba.
Peter Kmec (28.07.2023, 10:50)
Aj ja sa chcem "poďakovať "neznámemu chovateľovi, ktorý sa postaral o moju ročnú holubicu. Po 6 dňoch prišla domov z 580 km preteku a za dobrú opateru si ponechal čip.
Milan Blahovský (30.07.2023, 15:05)
Tak na rozdiel od skúsenosti Petra Kmeca, ja touto cestou ďakujem za ošetrenie a vypustenie pánovi Milanovi Turskému z Višňového za ošetrenie mojej holubice , ktorá sa vracala z preteku Vetschau ( 567 km ). Zrejme si išla obzrieť ako pokračuje výstavba tunela a po sklamaní z tempa prác si to rozmyslela a došla po týždni domov...
aj "734" ďakuje..


Víťazoslav Korenko (31.07.2023, 08:17)
Ja sa chcem poďakovať za holubicu SK-21-02207-769, ktorá mala šťastie až dvakrát na super chovateľov, ktorí majú záujem, aby sa holuby vracali na domovský holubník.
Prvýkrát to bolo z NP Gotha (713km), kde sa zastavila u p. Vladimíra Pajtu (OZ Orava) spoločne s jeho holubami a po rýchlej reakcii sa mi hneď ozval a následne ju pustil a holubica ešte dokonca prišla prvá na môj holubník (10c. región).
Druhýkrát sa zastavila u p. Alojza Smatanu (OZ Považská Bystrica) z ťažkého NP Hamm (938km), kde už nevládala odletieť zvyšných 136km. P. Smatana sa o ňu vzorne postaral, včera som bol osobne po ňu a dnes si už užíva so svojím samčekom vo svojom budníku.
Kiež by bolo takých chovateľov medzi nami viac, tie straty by určite boli oveľa menšie.
Ešte raz ďakujem páni chovatelia.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené