FINÁLE OLR TALENT QUATRO ŠTERNBERK - ZHODNOCENÍ SEZÓNY 2023

Stanislav Matuška (23.09.2023, 16:40)
Je sobota, 23.9. 2023 a já mám po finále prakticky až dnes. Myslím tím všechny ty práce spojené s likvidací stanu, úklidem, troškou toho odpočinku a také psychickým uklidněním. Vypětí to bylo pro celý tým obrovské. Najít nějaký vhodný termín na start, pak "vybouchnutí" šoféra, kdy jsem musel sednout za volant a soupravu s holuby odkočírovat do Vrpolje sám. Cesta 1400 km tam a zpět není procházka růžovou zahrádkou i když mně povzbuzovala manželka. Hlavně při cestě tam musela v závěru cesty často křičet:"Stando, sakra nespi!" Bylo toho na mne i na ostatní strašně moc.

Ale již je to za námi. Je pravdou, že jsem očekával přílet více holubů, ale přítomní diváci byli spokojeni. Druhý den dorazila další holoubata a ještě nějaká doletí příští týden. V jednotlivých kategoriích vidíme skutečně špičkové jedince, zvláště kategorie SUPER ESO generuje vysoce kvalitní holuby. Teď je však necháme odpočinout, dáme jim koupel a klid aby si mohli narovnat peříčka. Před kamerou a fotoaparátem musí přece vypadat dobře. I my pojedeme několik dnů na chalupu. Holoubkům se bude věnovat dcera Bohdana, která má velký podíl na letošním, velmi úspěšném ročníku.

X. ročník OLR Talent Quatro uzavřeme ke dni 30.9. 2023. To znamená, že všichni holubi, kteří přiletí do této doby budou zařazeni do první vlny aukcí. S tím souvisí i dělení aukčních podílů. Dále začneme kontaktovat ty nejúspěšnější z vás a začneme s výplatami výher. Již nyní si můžete zkontrolovat své výhry přes přístupová hesla, která jste od nás obdrželi již dříve.

Co nejdříve také začneme s přípravami aukcí. S nejlepšími holoubky natočíme i krátká videa, ostatní vyfotíme. Ale to již jde více o kancelářskou práci než o holubaření, které mám raději.

Letu Zdar !

Standa Matuška

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené