Poďakovanie

Ján Fecko (30.05.2024, 14:29)
Dobrý deň,
touto cestou by som chcel poďakovať vášnivému zberateľovi čipov. Dnes sa mi vrátil z víkendového preteku ročný holub (č. 23-02605-86), žiaľ bez čipu, na ktorom bolo nalepené telefónne číslo. Používam čipy Benzing (BR.), ktoré viem, že používam len ja. Tak preto mi len ostáva otázka pre dotyčného "Načo ti to je ?".

- Ján
Liptak Peter (31.05.2024, 11:51)
Aj ja sa chcem touto cestou poďakovať chovaťeĺovi ktorí po roku pustil holuba sk 22 02701 980 a pekne ho označil zelenou gumičkou R 22 1468.PETER LIPTÁK.
Jozef Korec (11.06.2024, 09:55)
Za nahlásenie a ošetrenie zaleteného mláďatka sa chcem poďakovať p. Ľudovítovi Gregušovi z Tekovskej Breznici. Po školáckej mojej chybe ( v sobotu 5,40 h som pustil mladé na prelet), chýbalo ich 28 z 58. Z vlastnej skúsenosti viem, že takýchto chovateľov je v Breznici viac, začo im patrí vďaka.
Milan Blahovský (11.06.2024, 10:36)
Ja by som rovnako poďakoval takto verejne nechovateľovi z obce Široké, ktorý mi nahlásil môjho holuba na základe tel.čísla na čipe. Ročný holub teda preletel cca 15 km ďalej za Branisko. Zhodou okolnosti som asi 3 hodiny predtým nahlásil maďarského holuba, ktorý mal rovnako tel.číslo na čipe. Tento letel z Prahy a vzal to zrejme severnejšou cestou, keďže chovateľ je z okolia Tatabánye. Raz darmo karma je zdarma...
Ing. Rastislav Vincenty (11.06.2024, 10:42)
Takisto by som sa aj ja chcel verejne poďakovať pánovi Eduardovi Sliepkovi z OZ Prievidza za nahlásenie mojej momentálne najlepšej holubice 363, ktorá bola za 2 roky 14 krát nasadená a 14 krát umiestnená a v nedeľu z preteku Havlíčkúv Brod zavítala do Lehoty pod Vtáčnikom už napadnutá dravcom podľa slov chovateľa ku pánovi Sliepkovi.

Mala na čipe telefón, takže mu patrí poďakovanie za zavolanie.

Samozrejme budem sa revanžovať danému chovateľovi.


Ešte raz vďaka, kebyže takýchto chovateľov bolo viac.....

Ing. Jozef Svitek (11.06.2024, 11:45)
Tiež by som sa chcel rovnako poďakovať takto verejne nechovateľovi Miroslav Panák z Trenčína ... ktorý mi nahlásil holuba a ošetril ho ... Miroslav ... patrí Vám moja veľká vďaka ...
Jakub Dorinsky (11.06.2024, 12:14)
Aspoň niaky holubári mali šťastie na nahlásenie zaletených holubov . My ako oblasť sme mali minulý víkend veľmi ťažký pretek kde holubarom postávalo vyše 30 % nám samim ostalo na preteku zo 40 nasadených holubov 8 ks a neohlásil sa nám ani o jedného holuba nikto .... A to na všetkých holuboch máme telefónne čísla ....veľmi smutná skutočnosť.... Ak aj niečo padlo dravcom ale niake holuby musia byť určite nažive... smutná realita toto.... S pozdravom.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené