Preprava holubov pre MDKS

Ján Bučo (03.02.2010, 10:04)
Vážení kolegovia, Blíži sa čas konferencie MDKS a ja by som touto cestou chcel vyzvať prepravcov na vypracovanie ponuky na prepravu holubov pre klub MDKS. Máme nasledovné podmienky: 1. Automobil vybavený stredovou chodbou s osvetlením. 2. Kapacita minimálne 1000 ks. 3. Vybavenie auta: napájačky, kŕmidlá, nútené vetranie prípadne klimatizácia, GPS s možnosťou sledovania cez internet. 4. Kvalifikovaný vodič a sprievodca, obaja zaškolení SZCHPH Preprava: Jednalo by sa o prepravu do Oldenburgu, Flensburgu a Bruselu. Zber po trase: Spišské Podhradie, Liptovský Mikuláš, Rosina, Veľké Bierovce, Nitra. Po konferencii prípadne upresníme. Ponuka by mala obsahovať cenu za 1 km jazdy v ktorej budú zahrnuté všetky náklady spojené s prepravou (mzda vodiča, prenájom atď.) a adresu prepravcu, prípadne cenu za pristavenie vozidla na miesto prvého zberu. Ponuky prosím posielajte do 20.2.2010 e-mailom alebo poštou na adresy: Medzinárodný derby klub Slovensko Športovcov 494 A/7 013 25 Stráňavy janbuco@gmail.com Doručenie ponuky si môžete overiť telefonicky na čísle 0907847774. Všetky ponuky, ktoré budú predložené do požadovaného termínu budú prezentované na konferencii MDKS dňa 27.2.2010 v Stráňavách kde bude aj prepravca vybratý a bude s ním uzavretá zmluva o preprave holubov na pretekovú sezónu 2010. Letu Zdar! Ján Bučo predseda MDKS
Oldrich Savara (03.02.2010, 11:34)
Pán Bučo, OZ - CHPH Pezinok má v r. 2010 záujem o prepravu cca 300 ks na preteky Ostende a Brusel. Prsím oznámte či je možné u MDKS si túto prepravu objednať prípadne oznámte u ktorého prepravcu sa tak dá urobiť.
Ján Bučo (03.02.2010, 15:00)
Dobrý deň pán Šavara, Zatiaľ ešte nemáme uhrané všetky veci, ale pokiaľ bude voľná kapacita, nie je problém to odviezť. Podľa mojich posledných informácií ale bude riešiť dopravu na Oostende SZCHPH a Brusel povezieme my. Osobne si myslím, že kapacita určite bude. Pošlite mi prosím mailom na seba kontakt aby som si ho uložil a po konferencii Vás budem informovať. Letu Zdar! Jano
Oldrich Savara (03.02.2010, 15:27)
Janko ďakujem za rýchlu odpoveť, budem Vás kontaktovať.
Ján Bučo (02.03.2010, 16:11)
Dobrý deň prajem priatelia, Nakoľko sa nám nikto neprihlásil na uvedenú výzvu dovoľujem si ju trochu spresniť a predkladám našu požiadavku opätovne. Máme nasledovné podmienky: 1. Automobil vybavený stredovou chodbou s osvetlením. 2. Kapacita minimálne 1000 ks. 3. Vybavenie auta: napájačky, kŕmidlá, nútené vetranie prípadne klimatizácia, GPS s možnosťou sledovania cez internet. 4. Kvalifikovaný vodič a sprievodca, obaja zaškolení SZCHPH Preprava: Jednalo by sa o prepravu do Oldenburgu, Flensburgu a Bruselu. Zber po trase: Spišské Podhradie, Liptovský Mikuláš, Rosina, Veľké Bierovce, Nitra. Spolu ide o cca 9000 km prepravy. Ponuka by mala obsahovať cenu za 1 km jazdy v ktorej budú zahrnuté všetky náklady spojené s prepravou (mzda vodiča, prenájom atď.) a adresu prepravcu, prípadne cenu za pristavenie vozidla na miesto prvého zberu. Ponuky prosím posielajte do 20.2.2010 e-mailom alebo poštou na adresy: Medzinárodný derby klub Slovensko Športovcov 494 A/7 013 25 Stráňavy janbuco@gmail.com Doručenie ponuky si môžete overiť telefonicky na čísle 0907847774. Všetky ponuky, ktoré budú predložené posúdia spoločne výbory MDKS a SEMK. Letu Zdar! Ján Bučo predseda MDKS
Peter Baňacký (02.03.2010, 18:30)
Pozdravujem ťa Jano, nemáš to pomýlene v dátumoch?, ponuky posielať do 20.2.2010, a podobne na stránke MDKS je dátum konania konferencie 27.2.2010, a výzvu resp. oznam podávaš 3.2.2010. Tak teraz neviem či konferencia prebehla, alebo ešte len bude. S pozdravom Peter.
Milan Lenárth (02.03.2010, 18:33)
Valné zhromaždenie je najvyšším orgánom SZCHPH medzi zjazdmi. Schádza sa spravidla jedenkrát ročne a zvoláva ho prezident SZ na základe rozhodnutia Prezídia SZ pozvánkou, mesiac pred rokovaním, spolu s predkladanými materiálmi § 11 čl. 2, dnes je 2.3 .2010 a VZ sa má konať 27.3.2010 a materiáli ani pozvánka nášmu reprezentantovi neprišli. Načo sme prijali nové stanovy, ak ešte neboli ani preregistrované aspoň som sa to na stránke MV SR nedočítal zákon číslo 83/1990 Zb.na stránke zväzu sú zavesené ešte staré stanovy.možno sa mýlim dočítal som sa dnes , že bude zvolané prezídium, ktoré bude riešiť prípravu VZ, takže zase sa niečo nesplní je to smutné a nemám z toho dobrý pocit.
Ján Bučo (02.03.2010, 19:57)
Odkaz pre Peťa Baňackého a oprava oznamu: Valné zhromaždenie SEMK a MDKS už prebehlo 27.2. v Stráňavách. Ponuky bolo treba v prvom termíne predložiť do 20.2. Nakoľko sa však nikto neprihlásil, na VZ sme sa dohodli, že oslovíme touto cestou prepravcov ešte raz a ja som bohužiaľ pri kopírovaní textu zabudol prepísať dátum. Ospravedlňujem sa. Aktuálny termín predkladania ponúk je teda do 20.3.2010. Letu Zdar! Jano Bučo predseda MDKS

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené