Chovná Stanica EUROHOK

Rastislav Vincenty (22.02.2010, 13:45)
Dňa 6.3.2010 sa v Kapušanoch pri Prešove uskutoční predaj 1 liahne mláďať chovnej stanice EUROHOK + chovné holuby. V ponuke budú krátko, stredno aj dlhotraťové holuby. Línie: Jansen, Kees Bosua, Meulemans, Beverdam, Dirk van Dijck, Houben, Catrys, Stichelbaut a mnoho ďalších. Jedinečná príležitosť doplniť si svoje chovy o špičkový materiál. Cena 40 Eur za kus, prípadne dohoda. Tešíme sa na Vašu účasť. S pozdravom [%sig%]
Peter Matalík (22.02.2010, 14:21)
čo je to za chovná stanica?/Nemyslím to nijak ironicky,len som ju ešte nezaregistroval/.
Rastislav Vincenty (22.02.2010, 15:28)
Táto chovná stanica mala už svojú účasť pred dvoma rokmi v Nitre aj na celoštátnej výstave. Spolupracuje s Beverdamom. Minulý rok boli aj na celoštátnej výstave v Maďarsku. Treba sa prísť pozrieť do Kapušian-Prešov. Je to belgická chovná stanica. Jej koordinátorom je Ferre Eyckmans.
Robert Molnár (22.02.2010, 17:59)
škoda že to nie bližšie mal by som zaujem
Pavel Ostrolucký (23.02.2010, 07:43)
Chovná stanica Eurohok nie je vo svete neznáma - jej majiteľ je zameraný len na špičkové chovné holuby rás Janssen, Meulemans, Van Hove, Van den Abele, Grondelaers, a Engels. Tieto holuby už niekoľko krát boli na Slovensku predávané na dražbách v P.Bystrici cestou p. Štefana Majstríka kde bol osobne aj zastupiteľ tejto stanice Ferre Eyckmans, ktorý je super odborník a dobrý človek - pri predaji vie veľmi odborne poradiť cestou Slovenskej tlmočníčky, ktorá spolu s ním na jeho akcie chodí. Ja som v roku 2008 a 2009 odkúpil 18 ks ponúkaných mládat - jedno mi uhynulo za ktoré mi priniesol náhradu na ďalšiu dražbu, 3 ks mi uleteli na jar 2009 pri usadzovaní, preto som ostatné dal do chovnej voliery v tomto roku budem od nich testovať mladé uvidím ako sa osvečia. Zatiaľ sa typovej a po zdravotnej držia veľmi dobre.
Pavel Ostrolucký (23.02.2010, 08:05)
Poslednú vetu mi počítač nejako dokomolil - mala znieť - že po typovej a po zdravotnej stránke sa držia veľmi dobre.
Július Krško (23.02.2010, 09:07)
Dobrý deň, prikláňam sa k názoru pána Molnára. Je to všetko pekné, len sa to raz deje v čechách a potom v rusku.
Rastislav Vincenty (23.02.2010, 09:17)
To nie su Kapušany Veľké ale Kapušany pri Pešove, je to neďaleko Košice, takže keď pôjdete zhora od popradu, tak je tam skoro všade dialnica, takže aj chovateľia zo severu resp. západu to zvládnu max. do troch hodín!!! Stretnutie je 6.3.2010 od cca 8:00 hod. S pozdravom
Ján Latta (23.02.2010, 21:45)
Pán Vincenty, bude možné si niekde pozrieť rodokmene ponukaných holubov. Myslim teraz aby si bolo možné niečo vybrať .
Rastislav Vincenty (24.02.2010, 14:12)
P Latta predpokladám, že nie! Ale ak máte nejaké konkrétne rasy vybraté, môžem napísať pánovi Ferremu a mohol by nejaké mláďatká priniesť resp. donesie aj nejaké chovné holuby a viete si vybrať! S pozdravom

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené