Všetko najlepšie

Milan Blahovský (19.03.2010, 08:09)
K dnešnému sviatku prajem všetkým Jozefom, pevné zdravie, hodne šťastia a hlavne nech ich tie poštové holuby a ich konkurenti trápia čo najmenej.
Jozef Daníšek (19.03.2010, 11:12)
Veľmi pekne ďakujem.Jozef
Milan Lenárth (19.03.2010, 13:06)
Ja sa tiež pripájam k blahoželaniu Milana Blahovského a želám všetkým Jozefom veľa zdravia, šťastia a nech im to letí.
Robert Molnár (19.03.2010, 13:55)
Aj ja sa pripajam ku gratulácií Jozefom a osobite by som chcel zaželať všetko dobré atd. dvom Jozefom a to Kasanovi a Fekiačovi.
Zdeňek Adamík (19.03.2010, 14:27)
Také všechno dobré. A co hlavně? Hlavně se mi líbí ten závazek Milana Blahovského, že Jozefy ve své oblasti bude trápit se svými holuby co nejméně! To si zaslouží obdivu.
Ján Melichárek (19.03.2010, 15:36)
Všetko najlepšie veľa zdravia ,rodinnej pohody a šťastia v holubárskom športe nech je to relax a zábava súčasne JOŽKOVI praje www.zahorak.sk "Josefe, slyšel jsi, že budou zdražovat i vodu?" - "Taky už byl nejvyšší čas, aby došlo i na abstinenty!" Všetko NAJ,,NAJ.. praje www.zahorak.sk Príde zákazník do baru a rokáže si:3x vodku a deci sódy.Barman ho obslúži,zákazník vypije sódu a tie 3 poldecáky naleje do decového pohárika od sódy. Barman sa ho s údivom spýta :Vy ste kuzelník_!? Zákazník nato: Nie ,Slovenská Obchoná inšpekcia...................
Ján Majerčík (19.03.2010, 17:52)
Ja sa tiež pripájam ku gratulácií všetkým Jozefom abi im to dobre letelo a hlavne kamarátovi Jožkovi Kúkolovi .Jožinko prajem ti vela zdravia štastia a vela holubiarských úspechov.
Milan Blahovský (20.03.2010, 08:03)
Zdeňku, ten môj dovetok bol myslený tak, že aspoň raz v roku im doprajem byť lepšími, ono sa to v tento deň patrí. Dnes sme už konkurentmi, ale beriem to športovo.
Zdeňek Adamík (20.03.2010, 12:16)
Jasná zpráva. Jen jsem Tě chtěl trochu od těch starostí oprostit. Měj se.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené