Odkaz

Robert Molnár (28.03.2010, 16:36)
Neviem čo má znamenať odkaz pre p. Barbiríka v zaletených holuboch,a neverím že má niekto zablokovaný prístup, a ďalej by som chcel poprosiť kto sem píše nech sa naučí po slovensky alebo aspoň si prečíta čo sem píše ďakujem Mgr. Robert Molnár
Milan Blahovský (28.03.2010, 19:46)
Zablokované heslo má jedine Ing. Antuš, ktorý nie je chovateľom PH. Skôr mám pocit, že niektorí chovatelia pozabúdali prístupové údaje a majú pocit, že im ktosi blokuje prístup. Nebaví ma to donekonečna opakovať, že nikomu neblokujem prístup a každý kto je členom SZ či ČMSCHPH po overení jeho identity dostáva prístup do diskusie.
Igor Barbírik (28.03.2010, 20:08)
Pán Molnár nepomýlili ste si meno ja ta chodím len občas
Igor Barbírik (28.03.2010, 20:39)
čau Milan čo tam vlastne bolo? a kedy
Milan Blahovský (28.03.2010, 20:42)
Tu a tam sa nejaký odbavujú písaním hlúposti tak to musím mazať, niečo v tom zmysle, že nereagujú preto na tvoje príspevky lebo im správca stránky odobral prístupové heslo...Čo k tomu viac povedať, je mi ich tak trocha ľúto, oni asi za to ani nemôžu, príroda sa tu a tam zahrá s mnohými....
Jozef Daníšek (28.03.2010, 20:51)
Pozdravujem.Ja si myslím,že najdôležitejšia je dobra myšlienka,názor,alebo výborný nápad.Je to diskusné fórum.Pokiaľ sa tu vzájomne neurážame, alebo dokonca neosočujeme prispievateľov (našich zahraničných susedov/ je to v poriadku.Nad pravopisom sa dokážem vždy povzniesť.Taký je život.
Igor Barbírik (28.03.2010, 21:04)
Pán Daníšek ja svami súhlasím len si dobre všimnite anonymov u naších zahraničných susedov ako sa dokážu zosmiešnovat a znehodnotit kazdú diskusiuaj samy medzi sebov len čakajú na chybné slovíčka
Robert Molnár (29.03.2010, 08:13)
Pán Barbírik ja nie o Vás píšem ale že o Vás písali v nahlásených holuboch.keď niekto na Vás píše tak nech to napíše tu v diskusií.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené