Odpoveď

Ľuboš Vidiščák (10.05.2010, 09:36)
OZ Komárno podľa vyjadrení šoféra dostalo zákaz vypustiť z OZ Bratislava .My sme museli potom čakať až do 7.30,kým prídeme na radu,hoci som chcel o 7.00 pustiť s nimi.
Igor Barbírik (10.05.2010, 19:52)
čau Luboš vdaka za informáciu bude potrebné sa tým zaoberat.
Štefan Nochta (10.05.2010, 19:59)
Kto dal komárňanským šoférom zákaz vypustiť spolu s BA? Veď KN púšťalo spolu s NR a Šuranmi o 7.00 hod., prečo nevypustila aj BA? K tomuto by sa mohol vyjadriť štartér p.Vorlíček. Je to akési divné....
Igor Barbírik (10.05.2010, 20:58)
Luboš nejde my to do hlavy prečo ste to potom nevypustili s Pezinkom o 7 .15
Marián Dubaj (11.05.2010, 09:19)
Zakaz k vypusteniu holubov BA spolu s Nitrou, Suranmi a Komarnom som dal ja, po dohode s clenmi nasho vyboru OZ. V pripade nejasnosti ma kontaktujte na tel.cisle 0903 439 817.
Štefan Nochta (11.05.2010, 09:49)
Môžeme poznať aj dôvod?????
Igor Barbírik (11.05.2010, 21:38)
Pan doktor nemali ste vypustenie konzultovat aj z OZ Komárno a Šurany ?
Štefan Nochta (12.05.2010, 06:33)
p. Barbírik, nemyslíte si, že Váš pretek, by mal byť anulovaný, nakoľko ste nevypustili holuby spoločne s OZ NItra, Komárno? To ste natoľko neschopní, že Vám Nitra musí diktovať, že kedy máte púšťať??? To si potom každý môže púšťať, ako mu to vyhovuje a NIČ !!!! sa nemôže stať. - p.Dubaj, to ste zvolal mimoriadnu poradu, aby ste mi vedel odpovedať na otázku????? Ja viem, ťažko sa teraz hľadá prijateľné vysvetlenie, ktorému by uverila široká chovateľská verejnosť, ale nemusíte sa n amáhať, ja to vysvetlím: Nitra má fantastické dolety, nakoľko ich holuby spolu so šuranskými tiahnu horným koridorom, kde zavlečú i sprosté komárňanské holuby, ktoré sa na takej krátkej vzdialenosti nevedia odpútať od veľkého hejna-až na pár jedincov- a keď odprevadili nitrianske holuby, smerom od Nitry okľukou letia do Komárna. Keby však boli do tohoto "davu" vypustené i bratislavské holuby, stav by sa vyrovnal a tieto by tiahli potom južným koridorom-po Dunaji- a nitrianske holuby by prichádzali domov od Komárna a toto si nitrianska "osada" mocipánov nemôže predsa dovoliť....... -Zarazilo ma však, že taká OZ, ako Bratislava súhlasila s porušením deklarácie.......to je obdivuhodné. P.Dubaj, žiaľ, tento názor mi už nebudete vedieť vyvrátiť, nakoľko máme deklarované už iba DT a SDT, teda dve trate, na ktorých už hromadný dolet nehrozí.Ja som presvedčený, že keby sa pretek zopakoval so spoločným vypustením i s bratislavskými holubami, moje slová by sa potvrdili - takto sa žiaľ môžu posunúť iba do roviny úvahy - ale má to logiku!!!! Mrzí ma, že už na začiatku pretekov sa taktizuje, špekuluje a porúša sa všetko, čo bolo dohodnuté........ Aj takýto je holubársky šport na Slovensku.... P.Dubaj, prajem Vám úspešnú sezónu, veľa však nešpekulujte, lebo obyčajne z toho potom zvykne bolieť hlava........
Ivan Vida (12.05.2010, 09:40)
Páni. Vidím, že ste niečo prehliadli. OZ Nitra a OZ Šurany nemajú vpretekových plánoch deklarovaný región Dunaj. Ten zmätok je problém OZ KN a OZ BA. Neťahajte do toho štartérov a chovateľov OZ Nitra. A mudrovať o tom, čie holuby by vyprevádzali iné, mi pripadá úsmevné. Julo Vida.
Štefan Nochta (12.05.2010, 10:17)
...úsmevný je každý názor, ak ho človek číta v dobrej nálade.....
Štefan Nochta (12.05.2010, 15:16)
P.Vida, to čo píšete, je pravda, to však neznamená, že OZ-BA nemohla vypustiť holuby o 7.00hod. a už vôbec nie, že im v tom mal zabrániť príkaz člena iného OZ...... ...tak teda - nebola zodpovedaná otázka, ktorú som položil p.Dubajovi. OZ Bratislava nič neporušila a ani by neporušila, keby vypustila holuby o 7.00hod. Takže ste ma zatiaľ nepresvedčil o opaku môjho úsmevného príspevku. Nech sa Vám darí, možno Vás niekedy znovu navštívim.
Igor Barbírik (13.05.2010, 06:18)
p.Nochta najprv si zistite odkial som ,a prečo vám leží v žaludku len OZ Bratislava a nie aj OZ Pezinok ktorý vypustil o 7.15 myslite že keby snami leteli umiestnili by ste nejaké holuby?
Štefan Nochta (13.05.2010, 06:47)
p.B arbírik, prepáčte, že som Vás zamiešal medzi bratislavákov - nebol to úmysel. -Uisťujem Vás, že nič mi neleží v žalúdku, mám veľmi dobrý metabolizmus, mne ide len o princíp. Ja som dokonca rád, že moji slimáci spoznávajú aj široké okolie Nitry. -Neviem, prečo by som sa mal miešať do z áležitostí OZ Pezinok..... my s ním nemáme nič spoločné..... OZ Pezinok má tiež svojich funkcionárov - alebo chcete, aby to niekto cudzí riešil ?????

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené