OZ POPRAD

Ing.Jaroslav Seliga (27.09.2010, 11:20)
Zistené závady POPRAD: 2010 Pretek odletený plan zaevidovaný Súradnice štart internet Bytča 01.05. 2.5. 07.05. nehlásena zmena Púchov 09.05. 28.05. nie sú Přerov 23.05. 31.05. Chýbal čas štartu 7,15 8,45 Chrudim 29.05. 08.06. Chomutov 06.06. 15.06. nie sú Púchov 06.06. 15.06. nie sú Púchov 13.06. 28.06. Žatec 13.06. 17.06. Veľ.Meziříčí 19.06. 28.06. Gotha 1 26.06. 01.07. Přelouč 26.06. 21.07. nie sú Chomutov 04.07. 12.07. nie sú Veľ.Meziříčí 04.07. 21.07. Gotha 2 11.07. 21.07. nie sú Púchov 11.07. 21.07. nie sú nehlásena zmena Chomutov 4 19.07. 04.08. nie sú Gotha 3 25.07. 29.07. Přelouč 25.07. 02.08. Dodnes neevidujem žiaden protokol zo súťaže mladých holubov ?????
Peter Plavý (27.09.2010, 18:10)
Jaro podľa plánu sme mali iba 1 Bytčua tu sme leteli podľa plánu nebolo potrebné hlasiť zmenu ,čo sa týka Púchova tak 1 som hlásil Tebe telefonický ,že nejdeme so SNV LEBO NEMAJú MIESTO a druhú som hlásil Tebe osobne pri kontrole na Gothu ked si bol na kontrole sedel tam celý výbor a chovatelia ,ktorý nasadzovali holuby hádam to poprieš ?Chybajúce súradnice to áno ale má ich napísať sprievodca na štarte podľa aktuálného stavu a potvrdiť štarter tak je to predpísané alebo sa mýlim ?Čo sa týka mladých holubov OZ Poprad odletelo iba 1 pretek ,ktorý bol skrachovaný a ďalej už v súťaži mladých nepokračovala takže nemôžeš mať ani jeden protokol.Ináč celú pretekovú sezónu nám odviezla OZ SNV ,ktorá zabezpečovala sprievodcu .Ja viem mal som súradnice dopísovať doma ? Na budúci rok budú na 100% dopisané doma a aj štarty si urobíme sami tak aby to vyhovovalo všetkým........ Všetky preteky sme odleteli s OZ SNV a aj čas štartu bol spoločný s jedného auta okrem inkriminovaných Púchovov ,ktoré sme leteli s určitých dôvodov sami.Ináč hlasená zmena preteku je aj na internete to si môžeš pozrieť a hlásenia štartov sú 100%.Ináč sú nahlasené štarty aj za OZ SNV alebo oni opačne hlásili za nás .a vyradiť za 4 chybajúce súradnice ktore neboli napísane na protokole ale holuby boli pustené spoločne s inou OZ sa mi vidí trocha pritiahnuté za vlasy ale dobre ja to akceptujem .Prosím vyjadri sa k hláseniu zmien pretekov ale pred odpove%dou si pozri internet a spoj sa so sekretárom či o tom tiež nevie aby bolo všetko ok.
Ing.Jaroslav Seliga (27.09.2010, 20:36)
Pretek Bytča máte v pláne 2.5. a leteli ste ho 1.5. Ten Púchov by som bral,pretože som bol u Vás na kontrole a nemal som si ho kde poznačiť. Ale ja tých súradníc som napočítal osem a asi si prehliadol dátumi zasielania protokolov - koľko je ich podľa pretekového poriadku? Ani štart 7,15 a zverejnenie na internet 8,45 celkom nie je vporiadku.
Peter Plavý (27.09.2010, 20:56)
Jaro stále sa letelo iba v nedeľu a bol to prvý a ináč všetko čo chýba tak je to preteky sús niekým a ako som Ti povedal ja si súradnice dopíšem a uvidíme či ich niekto skontroluje či sú správne .Tie prepísané čo sú na protokoloch prepísal štarter lebo nesedeli s tými čo boli na internete ale nechajme tak ,vytykáš 1,5 hodinové meškanie mne a prečo nie aj iným ....Ja Ti nebudem nič už hovoriť vidím ako to bolo ,to čo si si nezapísal tak je ok aj keď je to pravda .A to čo som telefonoval ,že nejdeme so SNV lebo nemajú miesto ale ideme sami si dúfam tiež pamätáš a tým sme si vysvetlili zmeny, takže tam nebola chyba iba tie súradnice .Napíš či je povinný sprievodca napísať súradnice a štarter potvrdiť správnosť súradnic. Čo sa týka dátumov tak tam som Ti jasne povedal poslal som ich keď som sa k nim dostal ,je to moja chyba ,že som si ich nenahaňal v ten deň keď sa vracalo auto ale auto nešlo ani cez PP ale iba po diaľnici a protokol som dostal o týžden pri výkladke boxov na nasledujúci pretek toľko na vysvetlenie a ked to má byť ,že PP vyradené tak nech to je . Ale myslím ,že sa všetko napraví lebo pri kontrole nemali kontrolné orgány všetky informácie ,ktoré sú teraz .
Peter Plavý (27.09.2010, 22:22)
Jaro v obežníku k pretekovej sezóne , ktorý si vydal Ty sa v bode 5 nepíše vôbec o tom ,že musí byť napísaná suradnica štartu.To len na margo ,že som sa ho držal a bol záväzný pre všetkých a je na stranke SZ CHPH.Tu to máš skopirované z obežníka k pretekovej sezóne príloha č.1 d, zasielať do 5. dní po preteku protokoly o štarte s vyplnenými údajmi miesto štartu – adresa miesta štartu, čas štartu, meno štartéra, podpis a pečiatka – chovateľskej organizácie, kontakt na štartéra z dôvodu overenia

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené