Jozef Pážitný - pozývam ťa -zaplátím ti cestu !!len preto že nehovoríš .

Ernest Kováčik (01.10.2010, 10:39)
No nieje pekné o niekom hovoriť také čo nie je pravdou , - čo si písal je podvod ,osočovanie , - Ja som Holubár od 6 rokov -je to môj koníček , neletím na karieru , nechcem mať meno veľký holubár , a môj koníček my podporuje celá moja rodina , - a pomáhajú mi pri odvoze a potrebné - mám dvoch synov ktorý slúžia nášmu Pánovi čiže k Bohu !! a synovia sú Vyučení -a povýšení robiť sluhu nášmu pánovi , a poprosili má ak kruhu kamarátov ,u holubárov , sa nájde taký ktorý verí v uzdravení našom Pánovi , nech sa zučastní ((( tak že Pán Pážitný to nie je pre teba len ))) TO NIE JE NUTENE ,, už my signalizovali že majú záujem a tešia sa na stretnutie kde si vymenime názory o holuboch,,,NIELEN na výstave a krčme môžme holubárčiť!!!!!! - Prečo si sebec čo sa ti nepáči , prečo druhým, podvodom , vravíš také veci aké vravíš ???:::Jim Sanders Američan , a hovory len po Anglický ----odkial mám holuby !!!----1990 bol a slúžil na Slovenskú kde sa nevedel usidliť , tak v roku 1991 sa usídlil , - A je registrovaní , má povolenie - a každú Nedeľu je 800 -1000 ľudí na prednáške , , na Internete je na dosah Každú Nedeľu !!!odkiaľ je priamy prenos !!!! E-mail,info@krisztusszeretete-egyhaz.hu .----www.ksze.org- sme tam niekedy aj 15 holubárov , všetkého krája - a už sa poznáme , dosť dobré a majú také holuby ako ty , sú SRB- RUMUNI ,- Slováci ,Maďari , Češí , - nemáme problémy - Jozef Pážitný - pozývam tvojú celú rodinu cestovné ti plátim , a presvedčiš sa že klameš ľudí,
Jozef Pažitný (01.10.2010, 18:46)
A jeje, ďakujem za pozvanie, ale nechcem ti robiť útratu- mám veľkú rodinu. Prepáč Ernest, ale čo sa týka liečiteľov som opatrný. Mali sme chorú matku a zo zúfalstva sme niekoľko liečiteľov podobných Jim Sandersovi, ale z AUSTRÁlLIE navštívili, skôr s opačným účinkom. Dobre, aj na týchto stránkach je treba občas pripomenúť chovateľom, že rodina je na prvom mieste. Kto si popletie priority môže na to kruto doplatiť. Ak sa bude venovať viac holubom ako rodine, môže byť nejaký majster, ale doma ho nikto nenahradí /ledaže lepší majster/. Som názoru, že keď navštívite misionára, nie je na mieste holubáriť. Na to je vhodnejšia hoc i krčma. A ešte odpusti si láskavo nazývať ma klamárom, snažím sa konať čestne a hoci sa ti to zle číta, to čo som napísal je pravda, a môžem ti to dokázať, ale už nie na týchto stránkach, aj tak sme uleteli dosť mimo. Prajem ti, aby si z chlapcov vychoval statočných ľudí a to je viac ako byť majster sveta.
Ernest Kováčik (03.10.2010, 08:21)
Ráz ak budeš mať cestu Okolo Vyškovce n/Ipľom Povieš že Ernest Kováčik ,starší , ma určite poznajú - srdečné budeš vytaní , aj s celou rodinkou, pozrieme aj holúbky lietam Maďarsku , má to blízko len 7km kde košujeme ale patríme pod Ostríhom mám tam aj výsledky , ale zdravotných dôvodov som celí máj neletel , všetký moje holuby pochádzajú od Kaciana Peter z Levíc, ale ja čas veľa nemám na holuby mám ích momentálne 105 kusov , Som členom Mýtne Ludany odťial beriem aj krúžky , sú to pri Leviciách s pozdravom Kováčik
Jozef Pažitný (03.10.2010, 22:02)
Ďakujem, pozvanie nemôžem odmietnuť, iba s termínom to bude horšie. Poznám OZ Levice v roku 1987 som tam vo výsledkoch.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené