Výstava OZ Revúca v Badíne

Pavel Ostrolucký (15.12.2010, 08:59)
Dňa 18.12.2010 sa od 10,00 hod. koná v miestnej škole v obci Badín pri Banskej Bystrici - výstava PH OZ - Revúca. Pri tejto príležitosti budú vystavené PH všetkých kategórií a bude urobený výber na CV Nitra. Nezúčastnené - nevystavené holuby sa nebudú môcť zúčastniť CV. Pozývame všetkých priateľov a chovateľov - pri tejto príležitosti budú ponúkané na predaj výrobky PAYK od . p. Magušína a samozrejme nebude chýbať pestré občerstvenie - včetne nealko a dobrý guľáš. Výcvikár ZO - Banská Bystrica : Ostrolucký Pavel
Robert Molnár (15.12.2010, 17:03)
a alko nebude?
Zdeňek Adamík (15.12.2010, 17:15)
Alko už není. To vypotřeboval Palo na počasí předpovídající kolena...A trnek se také moc neurodilo.
Pavel Ostrolucký (20.12.2010, 10:27)
V Badíne bolo všetko - aj alko aj nealko aj trochu zlé zimné počasie, no hlavná vec bolá tá, že výstava prebehla vo veľmi dobrej atmosfére a pekné holuby boli toho súčasťou. Myslím si, že keby bolo takýchto akcií na Slovensku viacej a nie v jednom dvoch termínoch bolo by sa nás zišlo ešte viacej - no latku na peknú výstavu sme nasadili dosť vysoko. Dúfam, že sa o rok stretneme zasa všetci a preto Vám prajem veľa zdravia a úspechov.
Zdeňek Adamík (20.12.2010, 12:16)
I my Tobě.
Ľudovít Jančok (20.12.2010, 15:39)
Ahoj Pali. Možno by stálo za úvahu, pokiaľ by to priestory dovolili, zlúčiť viac OZ do hromady, a nebol by problém z dátumom. Bolo by to zaujímavé, a lákavejšie pre všetkých, možno. Ahoj, Ludvik.
Daniel Krajcik (20.12.2010, 16:39)
Fotecky sa nenajdu ?
Pavel Ostrolucký (21.12.2010, 12:17)
Danko ja fotky nemám, možno mladší, lebo ja som sa venoval prebereniu a prerátavaniu holubov, lebo čo máme vyrátané výsledky nestoja za nič, je tam hrozne veľa chýb a niektoré kategórie chýbajú, výsledky sú spracované len z roku 2010 a rok 2009 sa musel klasicky a pracne dorátávať. Ľudvík ja s Tebou úple súhlasím, len na to by musela byť niečia vyššia vôla, skutočne dobré priestory, aspoň 300 ks klietok , čo by bola obdoba SEVERU, alebo VSRDT, čo bývajú pekné akcie.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené